Şimdi Ara

Görüşlerinizi Rica Edeyim,Ekrandaki Bu Sorun Normal midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zucchero (4 mesaj) reiis (1 mesaj) datdiri (1 mesaj) Larkyn (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> Görüşlerinizi Rica Edeyim,Ekrandaki Bu Sorun Normal midir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1733 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar iyi geceler... Garantili Iphone aldım Avea bayisinden. Ekranda sık sık kilitlenmenin yanı sıra resimde de görüleceği üzere bir uygulama yükledikten sonra ya da silmek istedikten sonra değişik renkte şeritler oluşuyor. Bunlar hayra alamet midir? Teknik servise gitmelimiyim?
    Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zucchero -- 26 Aralık 2008; 11:10:54 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    960 Mesaj
    sordugu soru dogru ama ekranında yazılımsal bır hata var.

geri gotur aleti
  • Binbaşı
    1733 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Dostum bende zaten sorudan değilde bu şerit renkler konusunda tereddütüm vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zucchero -- 26 Aralık 2008; 2:35:21 >
  • Binbaşı
    1017 Mesaj
    kilifida geri gotur dostum cok dandik

media markt satilan kiliflar sanki cin mali kadikoyde satilanlar daha orjinal
  • Çavuş
    70 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: zucchero

arkadaşlar şaka mı bu? o oyunda arada bir reklam geçiyo arka plandaki şerit renkler o yüzden hiçbişi yok telefonda hocam sakin olun
  • Binbaşı
    1733 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: reiis

kilifida geri gotur dostum cok dandik

media markt satilan kiliflar sanki cin mali kadikoyde satilanlar daha orjinal

Dostum kılıf için ücret ödemedik, invisible shield malesef kalmadı Ankara'da hiç bir yerde geçici çözüm diye duruyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1733 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: datdiri

quote:

Orjinalden alıntı: zucchero

arkadaşlar şaka mı bu? o oyunda arada bir reklam geçiyo arka plandaki şerit renkler o yüzden hiçbişi yok telefonda hocam sakin olun

Valla şaka değil dostum, ayrıca bu sadece 1 oyunda olmuyor her türlü programda,oyunda oluyor. Hepsi mi reklam nasıl bir reklam inan çözemedim,renklerden oluşan firma ismi olmayan bir reklam enterasan
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.