Şimdi Ara

Görüntü Kaydetmek için Cihaz Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar görüntü kaydı için cihaz arıyorum. Aradığım özellikler şunlar:

1) TV üzerinden yayınlanan bir programı kayıt etmek.
    2) VHS oynatıcı bağlayıp kasetteki görüntüleri bilgisayar ortamına aktarmak.
    3) Konsoldan veya bilgisayardan kayıt almak.

Arkadaşlar yaptığım araştırma neticesinde birçok markanın birçok farklı ürününü gördüm. Ancak hangisi iyi hangisi kötü pek anlayamadım. Bu aradığım özelliklerden en az ikisini kapsayan cihaz tavsiye eder misiniz acaba? Kendi içinde hdd bölmesi olursa iyi olur.

• tvden kayıt için usb bağlantılı bi uydu ciahzı yada pcye takılan bi digital tv kartı rahatlıkla işini görecektir.vhs kaydı için ise biraz daha profesyonel çözümelre yönelmen gerekli.aslında 20 sene önceki tv kartını alıp dscalar programı ile kayıt yapabilirsin ancak görüntü analog olduğu için dalgalanmalar olacaktır.yine de küçümsenmeyecek güzel sonuçlar veriyor.pcden ekran kaydı yapılıyor o dert değil konsoldan kayıt için çeşitli kaydediciler harici olarak kaydedenler bile var ancak bütçen ne kadar?anladığım akdarı ile biraz kurumsal bi cihaz arıyorsun.sanırım bu ürün her işini görür ancak vhs kasetten net görüntü alabilir misin daha önce denemdiğim için bişey diyemeyeceğim.zira bu ciahzda rca girişi yok.3lü ybr girivar.aslıdna benim tvmde bu giriş var ve oraya el kamerasını takıyordum görüntüde alıyordum.

http://www.hepsiburada.com/avermedia-game-capture-hdii-standalone-c285-p-BD304716

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.