Şimdi Ara

Görüntü kalitesi iyi olan akılsız TV arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bu forumlar yüzünden alışverişler kolaylaşmak yerine zorlaşıyor. Birinin ak dediğine diğeri kara diyor. Uzatmayayım ben smart özelliği olmayan, iyi seviyede görüntü ve ses kalitesi sunan, siyah kalitesi çok kötü olmayan 49 inç bir TV arıyorum. 4K gerekli değil. Digitürk ile kullanacağımdan kanal geçiş hızıda çok mühim değil. Telefondan görüntü aktarma özelliği şart değilse de olursa güzel olur. Düşündüğüm modeller sony nin eski versiyonları. Zamanı ve fikri olan arkadaşlardan cevap bekliyorum, Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varyemez55 -- 16 Temmuz 2017; 18:57:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla bulabilir misin bilmiyorum ama Samsung'un le46530p diye bir modelini kullanıyordum. Şu anda led tvlerde o derece keskin görüntü yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla iyi yapıyorsun da ben aradım bulamadım, inşlh sen bulursun
    Eski LCD kalitesi sony dahil hiç bir tv de yok
    Bütün tv topiclerinde üyler polyannacılık yapıyor
    Bir kaç kişi aynı ürünü alıp övdüyse bir de uzakdoğu markası ise herkes hurraa yapıyor.
  • Merhaba,

tam istediğiniz tv bence bu Lg Tv

Full hd çözünürlük, smart olarak satılıyo ama smart özelliği kullanılamayacak kadar yavaş bir işlemcisi var.

Görüntü kalitesi benim görüşüme göre gayet iyi, sd yayınlar olsun hd yayınlar olsun oldukça tatmin edici.

Fiyatı da gayet uygun, tek sıkıntı tv'yi bulabilmek, bulursan kaçırma derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.