Şimdi Ara

'Görünmez Adam' Android kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini çalıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Flash player kalkalı yıllar oldu, hala inanıp da kuruyosa kendi bileceği iş. Ayrıca kartınızı normalde de girmeyin, marketlerde ön yüklü cüzdan
    kodları satılıyor onlardan alıp yükleme yapın ne gerek var karta. Ben kart kullanacaksam da sadece sanal kart kullanırım mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

1520 efsane cihazdı ama guncellem konusunda microsoft bu modele baya ayip etti bence

bende de htc 8x vardi o muzik keyfi cok iyiydi beatss audio vardi ah yaa eskiden bir umut vardi wp ocin 8 kullandim 8.1 geldi 10 na baya ümitlendim ama fos cikti gerci androidden de pek memnun degilim ama napalim idare ediyoruz

Ondan çok daha düşük hardware'e sahip cihazlara bile güncelleme verdi lanet Microsoft. Ön kamera (2013 yılı için iyiydi gerçi) ve işletim sistemi hariç, hayatımda gördüğüm/kullandığım en iyi telefondu diyebilirim.

Android'i iyi bir cihazda kullanmak gerekiyor bence. HTC, Sony gibi markaların cihazında son derece tatmin edici Android deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte bu yüzden aypon
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.