Şimdi Ara

Göreve dayalı olmayan mmorpg istek !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kalmadı mı böyle oyunlar, lütfen bana yardımcı olun oyunları yüklüyorum beni ordan oraya görev yaptırıyor son lvl e kadar gelmeden sıkılıp bırakıyorum, üstelik dilide ingilizce olunca tam işin içinden çıkılmaz bi hal alıyor.Başta bahsetmedim metin2 knight rappelz silkroad gibi oyunlardan bahsedince onlarda oyun mu diyenler oluyor anlamıyorum insanları, benim canım sabahtan akşama geceye kadar istediğim slotu sohbet ederek kesmekden hoşlanıyor item düşürmek hoşuma gidiyor ,e tabi görevlerinde lvl almama destek olması gerekiyor, evet arkadaşlar bu bahsettiğim tarz oyunlar varsa tavsiyede bulunabilirsiniz, grafikler önemli ancak artık bunuda önemsemez oldum yeterki aradağım tarz bi oyun olsun.

• Lineage 2.

Türkiye de çok kemik, sadık bir kitlesi vardır. Bi nesil bununla büyüdü. Yeniler bilmez. Hele PVE ci tayfa hem bilmez hem beceremez bulaşmaz bile. Ağlak EU community'nin becerebileceği bir oyun değil zaten Lineage. Quest leveling sistemi yoktur. Grind üzerine %90

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormfang

Lineage 2.

Türkiye de çok kemik, sadık bir kitlesi vardır. Bi nesil bununla büyüdü. Yeniler bilmez. Hele PVE ci tayfa hem bilmez hem beceremez bulaşmaz bile. Ağlak EU community'nin becerebileceği bir oyun değil zaten Lineage. Quest leveling sistemi yoktur. Grind üzerine %90
    hangi serverı tavsiye edersiniz hocam l2 için.

mmorpg seven biriyim. bdo, gw2, b&s, tera falan baya oynadım ama artık sıktı. her mmorpg arayışımda karşıma çıkıyor ama grafiklerden dolayı çekiniyorum.

bi göz atmayı düşünüyorum artık.

• first9 kullanıcısına yanıt
    Pardon grafiklerden dolayı çekiniyorum derken ? Lineage 2 grafikleriylede çogu mmorpg den üstün. Grafikleri hakkında şüpheliyden instagramdan manifesto_territory sayfasına bak. Kendi clan sayfamız aktif oyun içi fotograf atarız sürekli.

Server olarak classic serverler açıldı. Classic NA Giran güzel. Fakat oyun ile baş edebileceğinden şüpheliyim. Zorlugu görüp göreceğin en zoru. Youtube videoları izleyebilirsin. Guide bakabilirsn gameplay bakabilirsin. Bi sorun olursada bana sorabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.