Şimdi Ara

GORENJE ALDIM, BABAYI ALDIM. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bir yazı yazmıştım bu işi servisi ile olsun tecrübesi ile olsun arçelik grubu makineleri ile iyi yapıyorç
    kesinlikle çalışan ya da bayi değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz707

Ben bir yazı yazmıştım bu işi servisi ile olsun tecrübesi ile olsun arçelik grubu makineleri ile iyi yapıyorç
    kesinlikle çalışan ya da bayi değilim.

hocam Allah askina nesi iyi 2 Sene sonra onlarda yamuluyor ustelik 1500 2000 tl lik fiyatla satiyor o kadar para arcelige verecegine insan alman uretimi bosch veya aeg alir yada benim gibi 2 senedir sorunsuz kullaniyorum 1000 e 1200 e vestel var 5 yil garatili hic olmazsa 5 sene sonra bozulinca atarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    gorenje artık enkay holdıng guvencesınde olup tum turkıyede elıt hızmet vermektedır urun arcelıktende cok ıyı daha once arcelıke teknolojıyı satan fırmada olması ısın cabası bu arada gorenje enkay holdıngın oz malı olmustur yanı TR malı olmustur
  • face1tr kullanıcısına yanıt
    Taşıma esnasında kazanı sabitleyen iki büyük vida vardır,sanki onlar çıkarılmamış...
  • Aman ha uzak durun bu tarz markalardan risltir...
  • Gorenje nedir ya. Bırakın böyle markaları almayın yazıktır paranıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurtek61

Gorenje nedir ya. Bırakın böyle markaları almayın yazıktır paranıza.

Böyle markalar dediğiniz marka arçelik ve Vestel'in bir kaç ürününü üretip bu markaların çok sağlam gibi gözükmesini sağlamış, aslında dünya devi bir markadır. Örneğin Vestel hidra2000t, Vestel'in renkli ve tek kapılı buzdolapları, arçelik 5200e çamaşır makinesi gorenje üretimidir. Yani aslında gayet yakından tanıdığınız bir marka gorenje. Ha servisi yok denecek kadar az orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 22 Haziran 2014; 12:15:07 >
  • Böyle markalar derken markayı tanımadığımdan değil sadece kar odaklı olarak düşünen firma anlamında söyledim. Yoksa markayı tanıyorum. Bir zamanlar çok iyi bir marka olduğunu biliyorum. Benim kızgınlığım servisini sistemini doğru düzgün kurmadan, işten anlamayan tüketiciye mal çakıyım geçeyim zihniyetinedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurtek61

Böyle markalar derken markayı tanımadığımdan değil sadece kar odaklı olarak düşünen firma anlamında söyledim. Yoksa markayı tanıyorum. Bir zamanlar çok iyi bir marka olduğunu biliyorum. Benim kızgınlığım servisini sistemini doğru düzgün kurmadan, işten anlamayan tüketiciye mal çakıyım geçeyim zihniyetinedir.

Servis ağının çok iyi olmamasının sebebi Türk tüketicisi. Yurdum insanı olarak bilmediğimiz bir markaya en baştan negatif yaklaşıyoruz. Araştırma huyumuz pek yok. Gorenje yeteri kadar ilgi göremediği için çekildi zaten Türkiye'den

• Servis ağı yoksa hikaye ara dur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmuti

Taşıma esnasında kazanı sabitleyen iki büyük vida vardır,sanki onlar çıkarılmamış...

arkadan çıkarılan uzun destek çubukları var, onları söküyoruz. bi de onları tutan başında vidamsı aparat var.

siz hangi vidadan bahsediyorsunuz.
  • gorenje'nin eski türkiye distribütörü değişti artık enplus oldu. Enplus servis hızmeti veriyor, oldukça geniş ve ilgili servis ağı var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.