Şimdi Ara

Gördüğünüz en garip rüya neydi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benimki biraz uzun olacak ama anlatayım

Ormanlık alanda 30-40 kişi koşu yarışı yapıyorduk.Yarışı en önde götürüyordum.Birden karşıdan sert bir rüzgar esmeye başladı.Rüzgar o kadar serttiki geriye doğru götürüyordu beni.Bende yerdeki uzun yeşil çimenlere tutunmaya başladım.Çimenlere tutununca ayağım yerden kesildi.Bu arada rüzgar sadece beni etkiliyordu arkamdakiler teker teker beni geçmeye başladı.En skn adam da geçtikten sonra rüzgar kesildi.Koşmaya devam ettim.En sonda büyük bir meydana geldim.Meydanın ortasında okul veya hastane benzeri bir bina vardı.Bina yüksek değildi ama yataylamasına çok uzundu.Binanın etrafında hayvanlar vardı.Yılan,tavşan,kedi,köpek,aslan onları görünce bir irkildim.Sonra düşünmeye başladım "Yaw bunların arasından hayvanalara basmadan nasıl geçeceğim" diye.Ama rüyamda kendimi zorunda hissediyordum yani koşmaya devam ettim ve basmadan geçtim.Binanın arkasına gittim.İnsanlar vardı ama koşucular yoktu.Orada ailemi ve 6-7 yıl önceki komşuları gördüm.Yanlarına gittim.Bu arada yanlarında turistler vardı ve konuşmaya çalışıyorlardı ama İngilizce bilemediklerinden anlaşamıyorlardı.Turistler İngilizce konuşuyor ben ve karşı komşumuzun kızı çeviriyoruz.Ailemizde ooo falan yapıyor.(Bu arada İngilizcem başlangıç seviyesi).Sonra birden kızla yakınlaşıyoruz.Ben"ne oluyor lan ailenın yanında rüya herhalde" diye düşününce uyanıyorum.Hayatımda ilk kez İngilizce konuşmuştum rüyamda bilmeme rağmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.