Şimdi Ara

GOPRO KULLANANLAR KULÜBÜ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
907
Cevap
58
Favori
96.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugun gopro hero 8black cihazı 2050 tl ye aldım sizce fiyat nasıl

Cihaz çok temiz eylülde alınmış

• Arkadaşlar internette hero 8 black gördum 2.el 2050 tl kutusu var eylulde alınmıs sizce fiyatı nasıl alınır mı

• Kasım ayında kara cuma zamanı amerika amazonda gopro fiyatları ne kadardı hatırlayan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gopro 9 Black isteyen varsa piysadan daha ucuza hemen getirebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

Kasım ayında kara cuma zamanı amerika amazonda gopro fiyatları ne kadardı hatırlayan varmı?

400 dolar kadardı.türkiyeye gelişi 560 dolar kadardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanergul -- 24 Mart 2021; 16:44:27 >
  • Gopro 9 special bundle Türkiye’de neden yok?

• quote:

Orijinalden alıntı: Falcao1905

Gopro 9 special bundle Türkiye’de neden yok?

evet yok.neden acaba benimde aklıma takılmıştı .amazon amerika ve almanyada dan da getirmek istesen de bundle paketleri türkiyeye göndermiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanergul -- 24 Mart 2021; 16:42:56 >
  • Arkadaşlar go pro app i artık tamamen ücretli mi oldu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arcagny

Arkadaşlar internette hero 8 black gördum 2.el 2050 tl kutusu var eylulde alınmıs sizce fiyatı nasıl alınır mı

2050 tlye fiyat çok ucuz

alınabilir

• Arkadaşlar Gopro Hero 9 Black Su Geçirmez Kap Housing + 3 Adet Renkli lens
    150TL satıyorum sıfır kullanılmamış kutusunda.İhtiyacı olan ulaşabilir.

GOPRO KULLANANLAR KULÜBÜ

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

2050 tlye fiyat çok ucuz

alınabilir

Alıntıları Göster

Cihaz elime ulaştı teşekkürler

Biraz kullandıktan sonra yorumlarımı paylasırım

• cosef kullanıcısına yanıt

ben kullaniyorum gayet memnunum. hafiza karti icin pili cikarmaniza gerek yok tirnaginiz girerse cikarabilirsiniz pili cikarinca daha kolay oluyor sadece. goruntu kalitesi ve ses olayi baya iyi 7ye gore dji daha ucuz ama hero 8den bariz kalite farklari var en onemlisi cekim açısı baya düşük. hero 8 in tek sorunu bence mikrofon takma olayi aparat almak gerekiyor onun icinde aparat yerine media mod almak daha mantikli hem 3.5 girisi hemde hdmi girisi var ustunde.

• quote:

Orijinalden alıntı: EryiğitOguz

ben kullaniyorum gayet memnunum. hafiza karti icin pili cikarmaniza gerek yok tirnaginiz girerse cikarabilirsiniz pili cikarinca daha kolay oluyor sadece. goruntu kalitesi ve ses olayi baya iyi 7ye gore dji daha ucuz ama hero 8den bariz kalite farklari var en onemlisi cekim açısı baya düşük. hero 8 in tek sorunu bence mikrofon takma olayi aparat almak gerekiyor onun icinde aparat yerine media mod almak daha mantikli hem 3.5 girisi hemde hdmi girisi var ustunde.

Ben Hero8 aldım hocam. gayet memnunum

Yasaklar olmasa dağ bayır gezip çekim yapacağım ama çıkamıyorum malum

Ses için media mod almak saçma keşke direk mikrofon takabilsek

• cosef kullanıcısına yanıt

evet 3.5 giris olsa en iyisi olacakta iste malum gopro didikleme taktigi ama 50 dolarlik mikrofon aparatı yerine 80 dolara media mod almak f/p acisindan daha mantıklı. belki type c mikrofon takılır denemedim ama bu aparatlarda bi yazilim var kotu bi mikrofon taksanda sesi cok guzel aliyor o yuzden aparat almak daha avantajli motosiklet icin vs normal cekimde zaten mikrofona pek gerek yok.

• ya arkadaşlar aranızda deneyeniniz yok mu go pro 8 almayi düşünüyorum. Çekim yaptıktan sonra instagrama veya hikayeye attığımızda çamurlaşma oluyor mu bunun cevabını hiçbir yerde bulamadım

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    GoPro 8 kullanıcısıyım. Evet instagrama atıldığında görüntü kalitesi düşüyor
  • ucaktamircisi kullanıcısına yanıt

Hocam çamur gibi mi oluyor. Örnek varsa İnstagramınızda falan, link atar mısınız özelden

• İlk defa GoPro kullanacağım. Yurtdışından almayı düşünüyorum. Genellikle su içinde (dalış, yüzme vs.) kullanacağım. Hero 9'un önünde ekran olması çok güzel gözüktü gözüme fakat çok pahalı geldi. GoPro 8 yeterli gelir mi ?

• Merhabalar, Gopro 9 icin su alti fotograf ve video icin kullandiginiz fotograf/video ayarlarınızi öğrenebilir miyim.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 18 Haziran 2021; 13:58:34 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.