Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GOPRO KULLANANLAR KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: syphonfilter Daha Az
1 Kayıtlı Üye
375
Cevap
29
Favori
34.941
Tıklama
Giriş
    2851 Mesaj
    22 Mart 2019 15:07:26
    quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

selam arkadaşlar.

gopro hero 7 silver kullanan varmı aramızda.

7 black ıle cok fıyat farkı var sizce 7 sılver alsam hero 4 ten gecıs yapacagım nasıl olur ?
    Ya gpro 5 yada go pro 7 black alın.Fark yaratan özellikler bunlarda var gerisi hikaye.

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
  • Binbaşı
    1091 Mesaj
    22 Mart 2019 18:57:52
    quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Ya gpro 5 yada go pro 7 black alın.Fark yaratan özellikler bunlarda var gerisi hikaye.

Alıntıları Göster
    evet black serısının farkını gordum stabılizasyon harıka olmus goruntu kalıtesıde ok ama

şimdi amazondan ortalama 1300 tl ye alabıluıyoruz silver 7 modelını

black 7 ıse 2300 cıvarı 1000 tl buyuk fark benım ıcın
    |
    |
    12 Nisan 2019 20:09:31
    gopro 7 silver aldım. bunun korumalı kılıfı nerden buluruz?
    |
    |
    13 Mayıs 2019 17:30:03
    quote:

Orijinalden alıntı:

Merhaba arkadaşlar;

Benim bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.

Gopro 5 black kamerasıyla çektiğim videoları televizyonda izleyemiyorum. USB bağlantısı yaptığımda sadece resimlerin bulunduğu dcmi klasörü gözüküyor. Ve sadece resimlere bakabiliyorum. Videoların kayıtlı olduğu klasör gözükmüyor.

Televizyon LG 4k özellikli. Panasonico4k tv'de de denedim ordada sadece resimler gozukuyor. Bu video dosyalarını neden göremiyorum ?
    Selamlar.... Bu problemle ilgili bir çözüm bulabildin mi acaba? Ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Bilgi alabilirsem sevinirim....
    |
    |
    14 Mayıs 2019 16:46:05
    Merhabalar

Go pro 7 black şarj sorunu yaşıyorum.Cihaz yeni kırmızı ışıklar yanıyor belli bir süre sonra sönüp tekrar yanıyor.Cİhazı açtığım 92 şarjda duruyor bir gariplik var.Yardımcı olurmusunuz?
    |
    |
    15 Mayıs 2019 11:15:40
    quote:

Orijinalden alıntı:

Sıfır 2 yıl garantili tr ürünü amazoncomtr den hediye tarafıma alınmış gopro 2018 var elimde.

Orjinal su altı kılıfı (400 küsür tl int de), kafa bandı orjinal(120 civarında int de ) , jaws tutacağı (350 civarı int de) elimde bunlarda var hediye hepsi. Kullancağım bi alet değil o yüzden uygun fiyata hepsibi veya prça parça satacağım düşünen varsa
    hala satılık mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    20 Mayıs 2019 09:29:05
    Arkadaşlar Merhaba,
    Bende gopro 7 black alarak aranıza katıldım. Daha önce eken h9r modeli aksiyon kameram vardı, videoları 10dk lık parçalara bölerek kaydediyordu. Bu gopro'da tek parça videolar oluyor diye biliyorum ama 1080p60 çektiğim videolar 17.38'dk lık parçalar halinde kaydoluyor. Gopro'da bu şekilde olması normalmi veya benim bilmediğim bir ayarı varmıdır ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkeskinist -- 21 Mayıs 2019; 10:11:39 >
    |
    |
    25 Mayıs 2019 12:31:25
    arkadaşlar gopro'yu prizden telefon şarj aletiyle (usb girişli) şarj etsem sorun olur mu sizce?
    27 Mayıs 2019 09:43:44
    quote:

Orijinalden alıntı: weritaserumok

arkadaşlar gopro'yu prizden telefon şarj aletiyle (usb girişli) şarj etsem sorun olur mu sizce?
    Başka nasıl sarj edilebiliyor ki ?
    27 Mayıs 2019 21:16:01

usb ile bilgisayardan
    |
    |
    muratkeskinist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    28 Mayıs 2019 09:04:21
    quote:

Orijinalden alıntı: weritaserumok

usb ile bilgisayardan

Alıntıları Göster
    PC den yavaş şarj oluyor, ben hep cep telefonu şarj aleti kullanıyorum.
    02 Haziran 2019 22:53:16
    quote:

Orijinalden alıntı: muratkeskinist

PC den yavaş şarj oluyor, ben hep cep telefonu şarj aleti kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    teşekkürler hız şarj aletini ayrı satıyorlardı da onun için sormuştum.
    |
    |
    13 Haziran 2019 10:16:32
    Selamlar ben ilk defa bi Go Pro sahibi olucam ve biraz cahilim bu konuda 7 black ve fusion arasındaki farkı kavrayamadım işin ustası biri anlatabilirse birini seçip alıcam teşekkürler
    |
    |
    14 Haziran 2019 11:54:38
    Arkadaşlar bir sorunum var. Yardımcı olabilir misiniz?
    go pro hero 5 black lcd ekran kırıldı. Dokunmatiği çalışmıyor dolayısıyla. Wifi'ı açıktı kırıldığında ve bir süre wifi la bağlanıp app'dan durumu idare ettim..Fakat ne olduysa wifi kapandı ve ben ne yaptıysam wifi ı açmayı başaramadım..Bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır? Saygılar...
    |
    |
    17 Haziran 2019 21:50:57
    Gopro 7 sahibiyim cihazda şöyle birşey var video modda 1080p 60 fps de çekime başladım kamera sabit video sonunda 1 saat 9 dk çekim sonunda şarj bitti kapandı. Sorum şu cihazın lens kısmı elimi değdiremeyeceğim kadar sıcaktı pilde üzerinde 60 derece üzeri tehlike yazıyor pili uzaktan ateş ölçer ile ölçtüm 55 derece idi büyük ihtimal 60 üzeriydi çünkü çıkarıp biraz bekledim öyle ölçmek aklıma geldi. Bu cihazlarda normalmi?

Dji yeni çıkan aksiyon kamerası ile değişeceğim olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    24 Haziran 2019 10:41:30
    Merhaba, 1 hafta önce gopro hero 7 black aldım. 3-4 kez kısa süreli kullandım 2 kez dondu ve çok ısınıyor. Benzer sorun bir arkadaşımda da oluyor. Bu gopro larda genel sorun mu? garantiye cereceğim uzun sürecek yazın cihazsız kalacağım. Genel sorunsa iade edeyim. yada üretim yılı veya modelleri var mı bunların da?
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Paykasa
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,905
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.