Şimdi Ara

GOPRO KULLANANLAR KULÜBÜ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
908
Cevap
58
Favori
96.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freedom058

selam arkadaşlar.

gopro hero 7 silver kullanan varmı aramızda.

7 black ıle cok fıyat farkı var sizce 7 sılver alsam hero 4 ten gecıs yapacagım nasıl olur ?
    Ya gpro 5 yada go pro 7 black alın.Fark yaratan özellikler bunlarda var gerisi hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Ya gpro 5 yada go pro 7 black alın.Fark yaratan özellikler bunlarda var gerisi hikaye.

Alıntıları Göster
    evet black serısının farkını gordum stabılizasyon harıka olmus goruntu kalıtesıde ok ama

şimdi amazondan ortalama 1300 tl ye alabıluıyoruz silver 7 modelını

black 7 ıse 2300 cıvarı 1000 tl buyuk fark benım ıcın
  • gopro 7 silver aldım. bunun korumalı kılıfı nerden buluruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertuncas

Merhaba arkadaşlar;
    Benim bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.
    Gopro 5 black kamerasıyla çektiğim videoları televizyonda izleyemiyorum. USB bağlantısı yaptığımda sadece resimlerin bulunduğu dcmi klasörü gözüküyor. Ve sadece resimlere bakabiliyorum. Videoların kayıtlı olduğu klasör gözükmüyor.
    Televizyon LG 4k özellikli. Panasonico4k tv'de de denedim ordada sadece resimler gozukuyor. Bu video dosyalarını neden göremiyorum ?
    Selamlar.... Bu problemle ilgili bir çözüm bulabildin mi acaba? Ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Bilgi alabilirsem sevinirim....
  • Merhabalar

Go pro 7 black şarj sorunu yaşıyorum.Cihaz yeni kırmızı ışıklar yanıyor belli bir süre sonra sönüp tekrar yanıyor.Cİhazı açtığım 92 şarjda duruyor bir gariplik var.Yardımcı olurmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Sıfır 2 yıl garantili tr ürünü amazoncomtr den hediye tarafıma alınmış gopro 2018 var elimde.

Orjinal su altı kılıfı (400 küsür tl int de), kafa bandı orjinal(120 civarında int de ) , jaws tutacağı (350 civarı int de) elimde bunlarda var hediye hepsi. Kullancağım bi alet değil o yüzden uygun fiyata hepsibi veya prça parça satacağım düşünen varsa
    hala satılık mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Bende gopro 7 black alarak aranıza katıldım. Daha önce eken h9r modeli aksiyon kameram vardı, videoları 10dk lık parçalara bölerek kaydediyordu. Bu gopro'da tek parça videolar oluyor diye biliyorum ama 1080p60 çektiğim videolar 17.38'dk lık parçalar halinde kaydoluyor. Gopro'da bu şekilde olması normalmi veya benim bilmediğim bir ayarı varmıdır ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkeskinist -- 21 Mayıs 2019; 10:11:39 >
  • arkadaşlar gopro'yu prizden telefon şarj aletiyle (usb girişli) şarj etsem sorun olur mu sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: weritaserumok

arkadaşlar gopro'yu prizden telefon şarj aletiyle (usb girişli) şarj etsem sorun olur mu sizce?
    Başka nasıl sarj edilebiliyor ki ?
  • muratkeskinist kullanıcısına yanıt
    usb ile bilgisayardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: weritaserumok

usb ile bilgisayardan
    PC den yavaş şarj oluyor, ben hep cep telefonu şarj aleti kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkeskinist

PC den yavaş şarj oluyor, ben hep cep telefonu şarj aleti kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    teşekkürler hız şarj aletini ayrı satıyorlardı da onun için sormuştum.
  • Selamlar ben ilk defa bi Go Pro sahibi olucam ve biraz cahilim bu konuda 7 black ve fusion arasındaki farkı kavrayamadım işin ustası biri anlatabilirse birini seçip alıcam teşekkürler
  • Arkadaşlar bir sorunum var. Yardımcı olabilir misiniz?
    go pro hero 5 black lcd ekran kırıldı. Dokunmatiği çalışmıyor dolayısıyla. Wifi'ı açıktı kırıldığında ve bir süre wifi la bağlanıp app'dan durumu idare ettim..Fakat ne olduysa wifi kapandı ve ben ne yaptıysam wifi ı açmayı başaramadım..Bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır? Saygılar...
  • Gopro 7 sahibiyim cihazda şöyle birşey var video modda 1080p 60 fps de çekime başladım kamera sabit video sonunda 1 saat 9 dk çekim sonunda şarj bitti kapandı. Sorum şu cihazın lens kısmı elimi değdiremeyeceğim kadar sıcaktı pilde üzerinde 60 derece üzeri tehlike yazıyor pili uzaktan ateş ölçer ile ölçtüm 55 derece idi büyük ihtimal 60 üzeriydi çünkü çıkarıp biraz bekledim öyle ölçmek aklıma geldi. Bu cihazlarda normalmi?

Dji yeni çıkan aksiyon kamerası ile değişeceğim olmadı

• Merhaba, 1 hafta önce gopro hero 7 black aldım. 3-4 kez kısa süreli kullandım 2 kez dondu ve çok ısınıyor. Benzer sorun bir arkadaşımda da oluyor. Bu gopro larda genel sorun mu? garantiye cereceğim uzun sürecek yazın cihazsız kalacağım. Genel sorunsa iade edeyim. yada üretim yılı veya modelleri var mı bunların da?
  • MErhaba Arkadaşlar

Ben size bir soru sormak istiyorum bu hafta GoPro alacağım sizce 6 Black mi almalıyım yoksa 7 Silver ( Lütfen Siyah 7 demeyin maalesef bütçem o kadar çıkmıyor )

Sadece 2 nin arasındaki fark ne internette çok birşey anlayamadım :(((

Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim..

Saygılar
  • Go pro 7 black aldım taktım micro sd kartını da 2 çekim yaptım sonrasında da go pro app indirip telefondan da tableten de kurmayı denedim ama başaramadım sürekli bana wi-fi şifreni gir diyor wi_fi zaten bağlı geliyor koparıp şifreyi giriyorum yine olmuyor go pro sürekli connected gösteriyor fakat kesinlikle go pronun içine girip videolara bakamıyorum neyi bilemedim beceremedim bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar gopro quick key kullanan var mı aranızda sormam gereken bir şey var
  • Arkadaşlar yeni Go Pro 7 Black aldım 2 sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Birincisi amazondan yedek batarya almıştım, satıcı SYD ama batarya 2016 üretimi çıktı ve dışı kutudan çıkandan biraz farklı bataryanın. Sizce sorun olur mu? Kutusunu açtım ama iade etsem mi?

Diğer sorumda sualtında da kullanabileceğim bir monopod önerir misiniz?

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.