Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GOPRO KULLANANLAR KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
367
Cevap
27
Favori
33.680
Tıklama
Giriş
      2743 Mesaj
      22 Mart 2019 15:07:26
      quote:

Orijinalden alıntı: freedom058 selam arkadaşlar.

gopro hero 7 silver kullanan varmı aramızda.

7 black ıle cok fıyat farkı var sizce 7 sılver alsam hero 4 ten gecıs yapacagım nasıl olur ?
      Ya gpro 5 yada go pro 7 black alın.Fark yaratan özellikler bunlarda var gerisi hikaye.

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
    • Binbaşı
      1090 Mesaj
      22 Mart 2019 18:57:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray Ya gpro 5 yada go pro 7 black alın.Fark yaratan özellikler bunlarda var gerisi hikaye. Alıntıları Göster
      evet black serısının farkını gordum stabılizasyon harıka olmus goruntu kalıtesıde ok ama

şimdi amazondan ortalama 1300 tl ye alabıluıyoruz silver 7 modelını

black 7 ıse 2300 cıvarı 1000 tl buyuk fark benım ıcın
      |
      |
      12 Nisan 2019 20:09:31
      gopro 7 silver aldım. bunun korumalı kılıfı nerden buluruz?
      |
      |
      13 Mayıs 2019 17:30:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Merhaba arkadaşlar;

Benim bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.

Gopro 5 black kamerasıyla çektiğim videoları televizyonda izleyemiyorum. USB bağlantısı yaptığımda sadece resimlerin bulunduğu dcmi klasörü gözüküyor. Ve sadece resimlere bakabiliyorum. Videoların kayıtlı olduğu klasör gözükmüyor.

Televizyon LG 4k özellikli. Panasonico4k tv'de de denedim ordada sadece resimler gozukuyor. Bu video dosyalarını neden göremiyorum ?
      Selamlar.... Bu problemle ilgili bir çözüm bulabildin mi acaba? Ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Bilgi alabilirsem sevinirim....
      |
      |
      14 Mayıs 2019 16:46:05
      Merhabalar

Go pro 7 black şarj sorunu yaşıyorum.Cihaz yeni kırmızı ışıklar yanıyor belli bir süre sonra sönüp tekrar yanıyor.Cİhazı açtığım 92 şarjda duruyor bir gariplik var.Yardımcı olurmusunuz?
      |
      |
      15 Mayıs 2019 11:15:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Sıfır 2 yıl garantili tr ürünü amazoncomtr den hediye tarafıma alınmış gopro 2018 var elimde.

Orjinal su altı kılıfı (400 küsür tl int de), kafa bandı orjinal(120 civarında int de ) , jaws tutacağı (350 civarı int de) elimde bunlarda var hediye hepsi. Kullancağım bi alet değil o yüzden uygun fiyata hepsibi veya prça parça satacağım düşünen varsa
      hala satılık mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      20 Mayıs 2019 09:29:05
      Arkadaşlar Merhaba,
      Bende gopro 7 black alarak aranıza katıldım. Daha önce eken h9r modeli aksiyon kameram vardı, videoları 10dk lık parçalara bölerek kaydediyordu. Bu gopro'da tek parça videolar oluyor diye biliyorum ama 1080p60 çektiğim videolar 17.38'dk lık parçalar halinde kaydoluyor. Gopro'da bu şekilde olması normalmi veya benim bilmediğim bir ayarı varmıdır ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkeskinist -- 21 Mayıs 2019; 10:11:39 >
      |
      |
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,170
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.