Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GOPRO KULLANANLAR KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: birba Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
389
Cevap
30
Favori
43.396
Tıklama
Giriş
    3280 Mesaj
    İyi günler arkadaşlar. Gopro nun orijinal çift taraflı bantını nereden bulabilirim. Mount istemiyorum çift taraflı bantından istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: merakli51

GoPro Hero 4 Black kullanıyorum. RAW fotoğraf nasıl çekeceğim? Hangi ayarları yapmam gerekiyor?

Bildiğim kadarıyla GoPro 4 'te Raw kayıt yok. Sadece GoPro 5 Serisinde var..
    |
    |

Gopro4 silver kullaniyorum.

Genel olarak su altinda forograf cekiyorum.

Surekli deklanşöre basamayacagim icin time lapse (2 second) modunda kullaniyorum.

yalniz farkettim ki single shot cok daha kaliteli cekim yapiyor.

öneri var midir ? hem single shot gibi kaliteli olsun hemde kendi kendine fotograf ceksin,boyle bir modu var mi gopronun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: 2lugano

GoPro 4 BLACK kullanıyorum . ' Dome ' almayı düşünüyorum kullanan varmı ? memnun mu vs.

ben aldim da denemeye gozum yemedi,dome port icine su gecirmez kabiyla birlikte yerlestirilmiyor,domeporta da ne kadar güvenilir bilemedim

|
    |

Şimdiye kadar yaptığım denemelerde 2.7k da protune flat ayarlarda çekim yaptım. Renk/ton konusunda premiere proda tatmin edici sonuçlara doğru ilerliyorum. Biraz oturtup paylaşım yaparım.

Hafıza kartı arayışındayım. Var mı önereceğiniz bir kart. 4Kda üzmeyecek en az 32 gb olmak üzere.
    |
    |
    |
    |

|
    |
    Arkadaşlar büyük bir umutla gorpo hero 4 silver aldım. Hiç bir fikrim yoktu ama fotoğraf çekmeyi hobi olarak çok seviyorum. Özellikle gopronun çekimlerine bizevdeyokuz hesabında denk geldim ve bayıldım hero 4 silver kullanıyorlar. Daha sonra araştırmaya başladım ve çok iyi selfiler ve manzara fotoğrafları için hero 4 silver aldım. Ama çok hayal kırıklığına uğradım yada kullanmayımi beceremedim bilmiyorum. Youtube dan bir sürü video izledim kullanım kılavuzunu inceledim bikac çekim çalışması yaptım ama görüntü çok kötü. Elimdeki note 5 on kamerası bile çok daha canlı. Goruntu çok kalitesiz ve renksiz paramın boşuna gittiği düşünüyorum artık. O muhteşem kareleri nasıl çekiyorlar. Bana yardım eder misiniz.

selam,gopro studyo ile protune efektini yapmaniz gerekiyor,renkler bi kendine geliyor, ben bukadarini biliyorum,olaki sizde extra bisi bulursanız benide haberdar edin lutfen.

|
    |
    Nacizeyn33p kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bedava peynir sadece fare kapanında olur.
  • Yarbay
    3651 Mesaj

Xiaomi Yi 2 bakabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yyaydin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ω
  • Yarbay
    2767 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yyaydin

bu go pro 5 1800 tl fiyatı gerçekten hak ediyor mu yoksa 500 tl lik muadillerinden mi alsam

hocam selamlar. sizin beklentinizle alakalı birşey. Ben videomu çekerim youtube a atarım diyosanız xaomi yi daha uygun bir alternatif. ama ben videomu çekerim renklerini tonlarını değiştiririm slowmotion yaparım vs diyorsanız gopro bence fiyatını hakediyor.
    |
    |
    İkinci el hero 4 silver ve sıfır hero 5 arasında kararsızım.. Dalışta kullanacağım için hero 5 ile birlikte super suit almam zorunlu 10 mt den daha derin yerlerde kayıt yapmam için.. O zaman da yedek batarya ile birlikte 1950 tl ye geliyor..

Hero 4 aldığımda kutu içeriğindeki Housing ile 40 mt su geçirmezliği var..

İkinci el hero 4 silver 600-700e bulabilir miyim? Öneriniz var mı?

Tşk.

|
    |
    Intel® Core? i5-4670K Processor 4.0 GHz (o/c) / MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) / CoolerMaster Hyper 212 Evo CPU Cooler / Corsair 8GB (2*4GB) Vengeance DDR3 1600MHz Dual Kit Ram / CoolerMaster 550w Silent PRO GOLD PSU / MSI ATI Radeon 6790 (o/c) / Zalman Z9 Plus Case / Akasa FC.Trio Fan Controller / 4*120MM - 2*140MM Blue Led Silent Fan / 256 GB samsung SSD / 2 TB Seagate Baracuda HDD / Logitech Z906 Speakers / Sony KDL-55W805C --- LG v20
  • Yarbay
    3565 Mesaj
    Arkadaşlar vatanda filan 1700 tl civarı hero 5 ler daha uyguna bulunabilir mi ? yoksa bu fiyata almalı mıyım ?

So, so you think you can tell Heaven from Hell,

blue skies from pain.

And did they get you to trade your heroes for ghosts?

We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year.
  • Binbaşı
    1919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Arkadaşlar vatanda filan 1700 tl civarı hero 5 ler daha uyguna bulunabilir mi ? yoksa bu fiyata almalı mıyım ?

Bende alıcam ama 1799 TL vatandaki fiyat.. n11 1.825 ... GG 1.719

N11 de çek alıp kullansak GG ile aynı paraya geliyor.

Biraz daha uyguna bulmak mümkünmü acaba?
    |
    |
    Sistemim: AMD Ryzen 5 1600 3.60GHz/3.40GHz 12MB | Asus ROG STRIX B350-F GAMING DDR4 | ASUS GTX770 2GB 256 BIT | Adata 8 GB 2133 Mhz DDR4 | 250GB Samsung 850 Evo SSD | COOLER MASTER HAF-922 RED | COUGAR 700W 80 Bronze | VIEWSONIC 23" VX2370smh IPS BenQ 24" XL2411Z 144Hz 1ms
  • Yarbay
    2284 Mesaj
    Arkadaşlar çok acil kamera almam gerekiyor. 4 saatlik kesintisiz çekim yapması lazım veya timelapse özelliği olan en ucuz gopro hangisidir? Yardımcı olabilir misiniz? Şantiyede kullanacağım güneşten dolayı sıkıntı çıkarmaması gerekiyor ayrıca. Yardım edebilirseniz çok minnettar olurum

|
    |
    Selam herkese.Bugün Gopro hero4 silver'im geldi.açtım çnce bu başlık altındaki yorumları sonra birkaç youtube videosu izledim.ilkgün eksilerimi ve beğendiğim yanlarını anlatayım.Amazondan makine ile beraber içine remote yerleştirilen monopod aldım oldukça işlevsel tavsiye ederim.remote biraz pahalı olsada güzel ve gerekli birşey.Mount ve cheest aparatlarını daha kullanmadım yorumu ilerleyen zamanda yaparım.kutu içeriğinde charger çıkmadı usb ile pc de yaptım ilk şarjı.şarj olurken makine kullanılamıyor bu kötü.Charger almak gerekli.üstelik cihaz çok ısınıyor.GOPRO Studio yu pc'ye kurup update ettim.Burada söylenilenler doğru renkler soluk forumdaki bilgiler ışığında düzeltmeyi deneyeceğim.hafıza kartı olarakda samsung pro select micreSDHC 32gb lık iki kart aldım.hızı çok iyi.bu arada batarya sorunu olduğu için 2 batarya sipariş etmiştim ve gerekliymiş gördüm.Cihazın dokunmatik ekran oluşu iyi fakat menünün olduğu bölüm okadar küçük ki yazılar benim gibi belirli yaştakiler için okunabilmesi için okuma gözlüğü şart.

Şimdilik yazacaklarım bu kadar.deneyimledikçe sizlerle paylaşımda bulunacağım.

Yeni alan ve alacak arkadaşlar gülel güle kullansın

• Yarbay
    3651 Mesaj

Hayırlı olsun

|
    |
    bilgos35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ω
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,293
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.