Şimdi Ara

GoPro kameralar ile çekilmiş görüntülerin işlemesi için hazırlanan 'GoPro Studio' yazılımının yeni sürümü yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
3.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Popüler aksiyon kamerası GoPro ile çekilmiş videoların düzenlenmesi / işlenmesi için yine firma tarafından geliştirilen GoPro Studio yazılımının, eklene yeni özellikler ile 2.0 sürümü yayınladı.

İçerisinde oldukça detaylı düzenleme araçları yer alan GoPro Studio, yayınlanan 2.0 sürümüyle kullanıcılara sunulan hazır şablonlar ile video düzenleme sürecini daha kolay bir hale getirebiliyor. Ayrıca video parçalarını düzenleme, harmanlama ve kesme desteği eklenen yazılım, başlık / müzik / ses ekleme, balık gözü kontrol ayarları, video oynatma hızını ayarlama ve videoları tam çözünürlükte dışa aktarabilme gibi diğer özelliklere de kavuşmuş durumda. Çekilmiş fotoğraflardan Time-Lapse videolar oluşturabilen GoPro Studio, ayrı satılan bir aparat sayesinde çekilen üç boyutlu görüntülerin de altından kalkabiliyor.

Yayınlanan GoPro Studio 2.0 video düzenleme yazılımına buradan ulaşabilir, güncelleneme hakkında hazırlanan tanıtım videosunu direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

• bedava mı?

Gopro bedavadan bişe vermezde
  • Bedava :)
  • Arkadaşlar gopro suite programını yüklerken hatta alıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

• Go-pro studio programında müzik eklemeyi yapamıyorum.Normalde mp3 ü destekliyor.tam aktarmaya çalışıyorum ama gerçekleşmiyor.yardımcı olursanız sevinirim.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Mp3'ü videoyu düzenledikten sonra başka bir programdan ekleseniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu programla fotografları düzenleyip efekt verebiliyor muyuz?Yoksa sadece çektiğimiz videolarla mı oynayabiliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Go-pro studio programında müzik eklemeyi yapamıyorum.Normalde mp3 ü destekliyor.tam aktarmaya çalışıyorum ama gerçekleşmiyor.yardımcı olursanız sevinirim.

Müzik eklenmemesinin sebebi quicktime yüklü olmadığı için.Bilgisayarınıza quicktime yüklemeniz gerekiyo.

• gopro studyo bende de hata veriyo ne yapmam lazım

• Arkadaşlar Gopro Stüdyo ile goPro harici çekilmiş videolardan kırpma kesme falan yapılamıyor. Bunun bir çaresi hilesi var mı acaba ?
  • import ettiğimde step-1 kısmında video görünmüyor siyah ekran kalıyor ama ses çıkıyor . Step-2 kısmına işleyerek geçirdiğimde videoyu izleyebiliyorum

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba? Adobe Premiere ile devam ediyorum şimdilik ama GoPro Studio daki pratik işlemler daha iyi fazla detaya girmeden işlerimi halledebiliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimi

import ettiğimde step-1 kısmında video görünmüyor siyah ekran kalıyor ama ses çıkıyor . Step-2 kısmına işleyerek geçirdiğimde videoyu izleyebiliyorum

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba? Adobe Premiere ile devam ediyorum şimdilik ama GoPro Studio daki pratik işlemler daha iyi fazla detaya girmeden işlerimi halledebiliyordum.

\Belgelerim\Videolarım\örnek videolar içine videoyu taşıyın sonra programa gösterin o zaman görüyor
  • arkadaslar merhaba gopro ıle yaptıgım vıdeo cekimi studıo ıle sadece mp3 e cevirmek istiyorum sesi lazım anlayacağınız yardımcı olur musunuz

• Bu programda balık gözü sorunu çözülüyor mu ?
  • SJ5000+ için var mı böyle videoları düzenleyebileceğimiz güzel bir program arkadaşlar?
  • GoPro Studio kullanarak oluşturduğum iki klip. Çekimler GoPro Hero4 Silver

• Windows 10 Acil yardım
    GoPro kameralar ile çekilmiş görüntülerin işlemesi için hazırlanan 'GoPro Studio' yazılımının yeni sürümü yayınladı
  • Lord of the Shadows kullanıcısına yanıt
    Cok guzel olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: nautica33

Cok guzel olmus

Çok Teşekkürler
  • go pro hero 5 im var pc i7 64 bit win 10 programı indirdim açılmıyo

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.