Şimdi Ara

GOPRO HERO 6 BLACK ADVENTURE EDITION 4K AKSİYON KAMERA 1979TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
844
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2000 TL Altına TR garantili bulamadım, ihitiyacı olana sıcak gibi.
    http://www.vatanbilgisayar.com/gopro-hero-6-black-adventure-edition-4k-aksiyon-kamera.html

• Bu cihazı uzun zamandır takip ediyorum, her yerde fiyat alarmlarım var. Geçen hafta Teknosa'nın kendi sitesinden 1999 TL'ye 800/200 TL hediye çeki ile alınabiliyordu. Teknosa'nın Gittigidiyor sayfasından da 100 TL bonus veriyordu. Bu ara genelde bu seviyede, takip edip daha düşüğüne veya çek/bonus ile bulmak mümkün
  • Ne oldu en son bunlar borsa da takla atma derecesine gelmişlerdi ?

Hala aşağı iniş devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 2 Mart 2018; 13:48:13 >
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Konu dışı olacak ama,

Baktığınız sitenin / programın ismi nedir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    yıllarca piyasanın hakimi bunlardı ama artık çok sayıda marka ve güzel ürünler var.. bana göre gopro hala alanının kralı ama fiyat politikalarını değiştirmezlerse kendi ayaklarına sıkacaklar.
  • bde B kullanıcısına yanıt
    Google a go pro yazınca şirket diye yanda pencere görünüyor, borsaya dahilse hisse senedi fiyatı yazıyor ona tıklarsan da bu ekran geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

yıllarca piyasanın hakimi bunlardı ama artık çok sayıda marka ve güzel ürünler var.. bana göre gopro hala alanının kralı ama fiyat politikalarını değiştirmezlerse kendi ayaklarına sıkacaklar.

Geçenlerde yutupta bir ekonomi prof unun videoya denk gelmiştim. Go pro yu anlatıyordu, ne yaptıktan sonra sıçışa geçtiğini hangi hamlesinin hatalı olduğunu grafiklerle gösterdi. Pek alakam olmamasına rağmen borsa işleriyle, adamı 20 dk izledim.

Sanırım birilerine satılacak ta istedikleri parayı veren yok gibi.

video da buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 2 Mart 2018; 16:41:46 >

• Bende aksiyon kamerası olarak hero 4 kullanmıştım sadece. Hero 6 daki stabilizasyon başarılı geldiği için tercih ettim, rakip olarak sony rx0 ile kıyaslamalrınıda izledim ama rx0 ın aksiyon kamerasından ziyade daha prof. bi cihaz olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.