Şimdi Ara

Google'ye 241543903 yazın..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • facebookta gördüm benimde dikkatimi çekti 241543903 yazdığınızda kafasını buzdolabına sokmuş kişiler çıkıyor neden acaba

• mağara cevaplarına hazır mısın ?
  • Nobody knew where this originated. The only known thing is that the oldest photo was found on Flickr, april 6th, 2009 and had the number as an only tag.

The whole thing became a hype in december 2010, and seemt to become a meme now, with FB, Tumblr, Flickr, and even a website devoted to it.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsectboy

mağara cevaplarına hazır mısın ?

ben ilk kez görüyorum ve merakımdan sordum
  • Fazla gün ışığna çıkma yavaş yavaş alıştır vücudunu.
  • Çok gizli bi sır
  • İnceğiz Mağaraları

Google'ye 241543903 yazın..

çatalca ilçesi, inceğiz köyünde bulunan, çok eski dönemlere, ilk uygarlıklardan kalan mağaralar. inceğiz mesire alanında üç ayrı yerde 3-4 katlı olarak günümüze kadar gelmişlerdir. ilk kattaki galerilerden ikinci kata çıkmak için dıştan oyma bir merdiven olsa da, girişteki ve en sondaki mağaralarda bu dış merdiven yıkılmıştır. ilk bölümde yan taraftan dolaşarak ikinci kata ulaşmak mümkündür. bu ikinci katta korodirlar ve oda şeklinde galeriler vardır. bu galeriler arasında üç nefli, bizans dönemi özellikleri gösteren şapel de göze çarpar. kayalar özellikle kemer şekline sokulmuştur, hatta tavanda haç ta mevcuttur.

kilise kısmından sonra içten bir merdivenle üçüncü kata, oradan dördüncü kattaki iki bölmeye de ulaşılabilir. kiler-depo gibi bölümler de vardır. yakın zamanlarda da ziyaretçisi çok olmuştur ve bu, yazılan birsürü duvar yazısından anlaşılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyraél

Nobody knew where this originated. The only known thing is that the oldest photo was found on Flickr, april 6th, 2009 and had the number as an only tag.

The whole thing became a hype in december 2010, and seemt to become a meme now, with FB, Tumblr, Flickr, and even a website devoted to it.

• Google a 69 yazın.
  • nisan 2009'da david horvitz isimli birinin flickrda kafasini buzdolabina sokmus bicimde bir fotografini yayinlamasi ile baslamis internet memesi ile iliskilendirilen bir sayisal anahtar kelime
  • quote:

Orijinalden alıntı:

Bu olay hakkında farklı görüşler..

-Buzdolabının kapağı kapanınca ışık sönüyor mu sorusunun cevabını arayan tarikatın gizli üyeleridir. bu sebepden hiçbirisinin suratı görünmez.

-İlerde buzdolabı markası olacak, reklam amaçlı yapılıyor.. akp’nin işidir.

-Sırrını ancak ve ancak devlet bahçeli’nin açıklayabileceği sihirli sayılar bütünü.

Bir takım taraftar grubu ise tezahürat olduğunu “**** dolap sana kafam girsin” sloganıyla yola çıktıklarını belirtiyor”

• 2+4+1+5+4+3+9+0+3=31 Mhp'nin 31. yılı değil tüh ya .
  • Mobil hort
  • mağara içinde mağara
  •  Google'ye 241543903 yazın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xml-

2+4+1+5+4+3+9+0+3=31 Mhp'nin 31. yılı değil tüh ya .

Ama daha değişik bişey. İngiltere havası var...

Bu ne herkes kafasını bir yere sokmuş

bize böyle şeyler gösteriyorsun ayıp valla lan şuna bak.
  • I JUST WANNA MAKE YOU SWEAT
  • konuyu görünce mağara yazmaya girmiştim. sonra bi baktım zaten yazmışım bu kadar olur yani
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.