Şimdi Ara

Google Playden 3500 TL çekmişler (SS li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar enişte bey bundan 3 ay önce yeğenin tableti için istediği oyunu google playdan satın alıyor. Kredi kartı google playda tanımlı kaldığı için ücretsiz oyunlara giren 10 yaşındaki yeğenim anlamadan oyun içi satın almalar yapıyor ve ortaya aşağıdaki manzara çıkıyor. İtiraz üzerine google 65 günlük içinde yapılan ödemelerin ücretini iade etti. 1000 TL çöp oldu. Sizde başınıza böyle şeylerin gelmesin istemiyorsanız hesabınızı kontrol edin derim.

• Ben olsam parayida geri vermezdim yine iyi kurtulmussunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senin gibilerine oh olsu diyorum, coluk cocuga oyuncak degil tablet aliyorsunuz, aksama kadar gozelri patliyor, wIFI sinyaline EMC maruz kaliyor , terbiye diye bisey kalmiyor cocukta, ayni sekilde ne yaraticik, ne zaka

keske daha beteri olsaydi, fakir edebiyati yapmayin bana ,. son olarak oh olmus diyorum

sadece sana ozel degil dileyim , oz yigenimde boyle terbiyesiz arsiz, ve aksama kadar elinde tablet , babasina burda soylediklarimi soyluyorum
  • bunca çöp arasında vice city i görünce gözlerim doldu

#worth

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben üzüldüm burda

• Hocam anlamadan değil bence onu bilerek yapmış

• Aslında çocuk ehliyetsiz olduğu için butlanla geçersiz sayılması lazım alışverişlerin.

• Yine 2500 u kurtarmisin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı tanımlı hesabı 10 yaşındaki çocuğun eline vermek nedir ya?

• Çocuğu dövmüştür bunlar şimdi

• Şu kredi kartların "mail order sistemini kapatın ...alış veriş yapacağınız zaman açtırın..Sonra böyle kötü süprizlerle karşılaşmayın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesaba kredi kartı tanımlayıp öylece çocuğa vermek.. Geçmiş olsun ne diyelim, ben yakınlarıma dahi kendi mailimle hesap açmıyorum kredi kartı tanımlı olmadığı halde. Başka hesap açmak 5 dakika sürmüyor ki. Ayrıca coc içerikleride gereksiz pahalıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 23 Ocak 2017; 12:6:22 >
  • Çocuk amansız bir sekilde ard arda almış

• Coc zamlandı taş fiyatları iade etmeseydiniz keşke

• Sonra embesil çocuğum tablet kullanmasını biliyor diye hava atıyorlar.Halbu ki bu tarz cihazlar zaten 3-65 yaş aralığı rahat kullansın diye tasarlanıyor.

• bende aynı söylüyorum. niye açtım konuyu sanıyorsun
  • İyi olmus aslinda iade olmama ki bu sizin gibilere ceza olmali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neptundekiadam -- 23 Ocak 2017; 12:29:19 >
  • Yeğeni bodruma kitlemişler. clash oc turnuvasına hazırlanıyor şimdi.1 koyup 3 alıcak
  • Ben kredi kartlarını ınternet uzerınden kullanıma tamamen kapadım. Alısverıs yapmam gerektıgı zaman sanal kart yaratıp alısverısı yapıp kartı sılıyorum.

Temız iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatsa52

Yeğeni bodruma kitlemişler. clash oc turnuvasına hazırlanıyor şimdi.1 koyup 3 alıcak

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.