Şimdi Ara

Google Playde Para İade Etme İşlemi Nasıl İşliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Google Play'de alışveriş yaptıktan sonra Alışverişi İPTAL edince kredi kartımıza PARA Ne zaman geri yatırılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgem -- 7 Haziran 2015; 23:56:11 >

• Şöyle biliyorum paralı bir ürünü aldıgın zaman 30dk mı ne veriyor geri ödemek icin süre gectikten sonra vermiyorlar diye biliyorum dark rises i almıştım yükledim sonra para iade falan diyordu 1 saat sonra bakktım gitmişti belli bi süresi var
  • 1 kere girince iade yapiliyor 2. Giriste mafiş
    Ve aninda iade

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4RedSea

Şöyle biliyorum paralı bir ürünü aldıgın zaman 30dk mı ne veriyor geri ödemek icin süre gectikten sonra vermiyorlar diye biliyorum dark rises i almıştım yükledim sonra para iade falan diyordu 1 saat sonra bakktım gitmişti belli bi süresi var

Banka hesabını kontrol ettim satın aldıklarım görülüyor ama satın alıp "GERİ İADE" Dediklerim işlemlerde görünmüyor bende merak ettim

bu duruma göre PARA İADESİ Anında hesaba geri ödeniyor diye düşünüyorum. (Kullanılabilir limit ve kart limiti hesabına göre)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

1 kere girince iade yapiliyor 2. Giriste mafiş
    Ve aninda iade

Doğru ama eksik

1 defa satın alınca geri iade butonu çalışıyor diyelim 1 ay sonra aynı ürünü satın alırsanız GERİ İADE butonu çıkmıyor ama web sitesinden "sorun bildir kısmından geri iade edebiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgem -- 7 Haziran 2015; 23:55:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.