Şimdi Ara

Google Play Uygulama Önerileri (Telefonumuzdaki Uygulamaları Yazıyoruz) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
31
Favori
22.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarayıcıya gömülü olarak gelenler işe yaramıyor ki. Operada var mesela tamamen tırt. Adaway iş görmüyor. Adguard premium kurdum youtube'da yine reklam var mesela.

Kısacası reklamlardan tamamen kurtulmak imkânsız gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:28:48 >
  • Şu an adguard kullanıyorum hocam. Onu da denerim müsait olunca. Ama yine az çok işe yarıyor bu da.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:28:52 >
  • Müşkilpesend kullanıcısına yanıt
    AppSales ve Friendly gerçekten çok iyi. Teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google Play Uygulama Önerileri (Telefonumuzdaki Uygulamaları Yazıyoruz)

Google Play Uygulama Önerileri (Telefonumuzdaki Uygulamaları Yazıyoruz)

Google Play Uygulama Önerileri (Telefonumuzdaki Uygulamaları Yazıyoruz)

Willx icon pack - nova launcher 200 e yakın uygulama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mserkanturkel -- 7 Mayıs 2017; 15:51:55 >

• -Müzik için "Stellio Music Player" ı tavsiye ederim.Özellikle kulaklıkta ses az geliyor diyorsanız sesi hiç bozmadan acayip yükseltiyor.Ekolayzır ayarları da çok iyi.

-Oyun
    1)Kingdom New Lands (Google play deki en iyi oyun bence)
    2)Photo Finish Horse Racing (Online da oynanabiliyor,at çiftleştirip tayı geliştirebiliyonuz vs. basit ve zevkli oyun
    3)Train Conductor World (Oynanışı zevklidir.Tren yollarını tüm avrupaya yaymak zaman alır)
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:28:55 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:28:58 >
  • Küp şeklinde fotoğraf çeken bir uygulama vardı eskiden kullandiydim şimdi bulamıyorum. Panoramic çekiyor gibi ama sağ sol aşağı yukarı çekerek küp bir fotoğraf oluşturuyordu..

• Beğenerek kullandığım çoğu uygulamayı arkadaşlar yazmışlar. Ancak hiç etkinlik takip uygulaması görmedim. Sosyal ve kültürel anlamda katkı sunmak adına beğenerek kullandığım etkinlik.io uygulamasını tavsiye ederim. Biletix, mybilet, İBB vs etkinliklerinin hepsini bir yerden takip edebiliyorsunuz.

etkinlik.io
    https://play.google.com/store/apps/details?id=io.etkinlik.mobil
  • Al Swearengen kullanıcısına yanıt
    Train Conductor World gerçekten zevkliymiş. Öneriler için teşekkürler. :)

• Gerçekten kaçırılmayacak bir fırsat.

• Sinemalar - Film ve Fragmanlar uygulamasını öneririm. Bence sinema konusunda en iyisi ve güncellemelerle de sürekli iyileştirme çalışmaları yapılıyor.

Vizyon filmlerini, gelecek filmleri ve fragmanları rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Tavsiyemdir.

• Not Defteri uygulaması için Google Keep kullanın başka bir şey istemezsiniz, BURADAN özelliklerine bakabilirsiniz.
  • Furbol meraklılarının kaçırdıkları maçları izlemesi ''Günün Futbol Özetleri'' uygulamasını öneririm.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.highlightstv.dununozeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3hab -- 12 Mayıs 2017; 14:7:54 >
  • Chrome

es file pro

nova launcher

keep

google messenger

poweramp

bunlarsız düşünemiyorum telefonumu

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:29:1 >
  • Dini uygulama ve Namaz adına...

Namaz Hocası - Pıçak Technology

Önerimdir.

• 1-Armorfly web browser en hızlı ve Adblock'u harika devamlı girdiğiniz sitelerde çıkan reklamları işaretleyerek engelleme listesine ayrıca ekleyebiliyorsunuz.

2-Dolphin zero en hafif ve gizliliğe önem verenler için çok iyi ve çok az yer kaplıyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.