Şimdi Ara

Google Play Store için Sıcak Fırsatlar (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
583
Cevap
83
Favori
58.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullanışlı ve uygun fiyatlı hangi navigasyonu önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

kullanışlı ve uygun fiyatlı hangi navigasyonu önerirsiniz?

sygic navigasyon programını sakın almayın.. çok kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Deneme sureli kullaniyorum cok kotu. Onceden nokia vardi. Onun kendi haritasi aramasi yonleri falan cok iyiymis ya. Ben bunda daha iyi olur diyordum. S3 beni bu konuda hayal kirikligina ugratti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Deneme sureli kullaniyorum cok kotu. Onceden nokia vardi. Onun kendi haritasi aramasi yonleri falan cok iyiymis ya. Ben bunda daha iyi olur diyordum. S3 beni bu konuda hayal kirikligina ugratti...

ankara dan istanbula giderken kullandım hiç memnun kalmadım.. ne adam gibi adres arayabiliyorsunuz ne sesli yönlendirme adam gibi çalışıyor ne de haritada nereye gideceğinizi tam olarak çiziyor... sırf onun yüzünden istanbulda kaçkere kayboldum.... size tavsiyem sygic kullanmayın tomtomun haritatlarna sahip ve tomtomun haritaları inanılmaz yetersiz türkiye için... onun yerine igo myway ya da igo primo 2 kullanmanız... bunlarda başarsoft haritarları var ve google maps türkiyenin haritalarını bu şirket yapıyor

• nokia dan androide geçtim androidde garmin çalışmadığı için denediğim hiç bir gps programından garminden aldığım verimi alamadim . sirf bu yüzden nokia telefonumu satmadım duruyorç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verticall

quote:

Orijinalden alıntı: alis4

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: _CarpeDiem_

quote:

Orijinalden alıntı: alis4

quote:

Orijinalden alıntı: _CarpeDiem_

Switkey 3 indirime girmiş. 2,29 usd olmuş. Bilginize.

1 hafta önce almıştım ya :(

Bende 0,25 usd olduğu zaman kaçırmıştım. :) Bu güne nasipmiş.

O 0.25 $ indirimine girmiş miydi

0.25$ mı

0.25 olmadi hocam yil basi indiriminde. Ama daha önce 1 dolar olduğu oldu.

Bende 0.25 dolar olduğunda aldım . Üst üste dört, beş gün indirimler olmuştu

• quote:

Orijinalden alıntı: msafe

nokia dan androide geçtim androidde garmin çalışmadığı için denediğim hiç bir gps programından garminden aldığım verimi alamadim . sirf bu yüzden nokia telefonumu satmadım duruyorç

iGO denediniz mi?
  • TitaniumBackup için pusuda bekliyorum. Daha önce ucuzladı mı hiç ? Takip etmiyordum konuyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeCroMaN

quote:

Orijinalden alıntı: msafe

nokia dan androide geçtim androidde garmin çalışmadığı için denediğim hiç bir gps programından garminden aldığım verimi alamadim . sirf bu yüzden nokia telefonumu satmadım duruyorç

iGO denediniz mi?

Markette bir tane igo buldum ama hersey cince bisey anlamadim. Ben de nokia e72 telefonumu sirf navigasyon icin satmiyorum. Adam gibi android bi program bulsam diyorum.

• İgo MyWay lazca olanını kullanmıştım ve acayip memnun kalmıştım. ios telefona geçince ilişkimiz kesildi. Bence onu temin edin. Titanium Backup ise indirime girmiyor bildiğim kadarıyla. Zaten en çok satan 5 uygulama listesinin göz bebeği.
  • TitaniumBackup ben de almak istiyorum da illa root olması vs gerek mi kullanmam için?
  • Arkadaşlar apk yüklemenin bir zararı var mıdır?Yeni aldım android de kusura bakmayın bilgisizim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Arkadaşlar apk yüklemenin bir zararı var mıdır?Yeni aldım android de kusura bakmayın bilgisizim.

Yok biz zevkine para harcıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Arkadaşlar apk yüklemenin bir zararı var mıdır?Yeni aldım android de kusura bakmayın bilgisizim.

Yok biz zevkine para harcıyoruz

Denemek için New star soccerı seçtim, fiyatı 2.86 dolar. Al diyince fiyatı 3.01 dolar oluyor + 0.60 dolar vergi ekleniyor ve 3,61 dolara geliyor. Bu fark neden böyle fazla? Her uygulama için geçerli değil, bazılarında listede yazan fiyatı neyse o fiyattan alınabiliyor.
  • Sygic'den memnun olan bir tek ben mi varım beyler. Muğla gezisi yaptık, herşeyi elimizle koymuş gibi bulduk. Keza istanbul'da zaten sıkıntı yok. Siz neden memnun kalmadınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloudmark

TitaniumBackup ben de almak istiyorum da illa root olması vs gerek mi kullanmam için?

Root olmadan program işe yaramaz. Rootlu telefon gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

quote:

Orijinalden alıntı: Cloudmark

TitaniumBackup ben de almak istiyorum da illa root olması vs gerek mi kullanmam için?

Root olmadan program işe yaramaz. Rootlu telefon gerekir.

cahilliğimi maruz görün. sitede root ile ilgili bilgiler görmüştüm ama çok bişey anlamadım root olunca ne oluyor. garantiye zararı var mıdır. biraz bilgi verirseniz sevinirim...
  • Root olunca telefonda her türlü değişikliği yapma hakkını elde etmiş oluyorsunuz. Riskli bir durumdur.

• arkadaşlar başlıkta sadece sıcak fırsatları paylaşalım lütfen, yeni mesaj var diye giriyoruz konu dışı sohbet dönüyor....diger sorular için gereken başlıklar var zaten forumda, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narki

arkadaşlar başlıkta sadece sıcak fırsatları paylaşalım lütfen, yeni mesaj var diye giriyoruz konu dışı sohbet dönüyor....diger sorular için gereken başlıklar var zaten forumda, teşekkürler

+1
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.