Şimdi Ara

Google play oyunlar hatası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kardeşimin telefonundan bir süre clash of clans ve clash royale oynamak istedim ama google hesabımı eklememden sonra gördüm ki google play oyunlara giriş yapamıyorum dolayisiyla oyunu da hesabimdan açamıyorum. Google play store'dan google play oyunlara tiklayip ac dedigimde "internet baglantisi yok. google play oyunlara ilk kez girdiğinizden oturum acmak gerekir. internet bağlantınız yok" gibi bir hata veriyor. Hesap doğru ve google gmailden açık. Ama google play store, oyunlar vs ne kadar ürün varsa silip yüklememe ragmen duzelmedi. bu durumda ne önerirsiniz?

(bağlantımı wifi yaptım, store ve oyunlar verilerini silip fabrika ayarlarına döndüm, tarih saatim doğru)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Farklı hesaplar eklememe rağmen aynı durum yine. Ne oyuna hesap bağlayabiliyorum ne de google play oyunlara :/

• ilk başta hesabımı ekleyip köyüme girmek istiyorum diyosun ikinci mesajda ''Ne oyuna hesap bağlayabiliyorum ne de google play oyunlara'' diyosun sen ne yapmak istiyon ben onu anlamadım ki?
    hesap ekleyip köyüne mi giricen?
    köy açıp köyü bir gmail hesabına mı bağlıcan?
  • @45cagdas45 hocam zat en o hatayi ben ayni durumda alıyorum. Yani google play oyunlara giremiyorum bu da benim oyuna giremememe sebep oluyor. 2 durum da birbirinin sebebi ve ayni sey icin gecerli

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.