Şimdi Ara

Google Play Kredisi Kazanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilmiyorum da önce açıldı mı ama sadece anket yanıtlayarak google tarafından google play'de harcayabileceğimiz kredi kazanıyoruz.1 aydır kullanıyorum yaklaşık 9-10 TL biriktirdim arada indirime giren güzel uygulamalar olunca yüklüyorum.Anketlerin sıklığı değişiyor başta adres istiyor biraz daha tutarlı yazıp anketleri tutarlı doldurmak önemli sadece Tavsiyemdir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks

• Yaklaşık 2 aydır anket falan gelmiyor. Zorla 2 tl birikti. Gereksizce yer kaplamaya başladı gözümde. Silicem bu gidişle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam anketlerde tutarlı cevaplar vermek gerekiyor belki o yuzden göndermemiş olabilirler ben 3 tane uygulama aldim ve 7 TL var şu an

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de gayet tutarlı cevaplar veriyorum ama anketler çok az geliyor biraz sabretmek gerekiyor para biriktirmek için.

• İlk kaydolduğum zaman anketler geldi, ciddiye de aldım sallama cevap vermedim hiç zaten. Ama bizim şansımıza demek, arkası gelmez oldu anketlerin. 1.70 tl var şu an

• 9 lira var bende. Genelde 4günde bir geliyor bazen 1 hafta ara verdiği oluyor.
  • Her hafta 2-3 tane geliyor, istisnasız. 4 haftada 16₺ birikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Celaleddin Rooney kullanıcısına yanıt
    Her hafta 2-3 tane mi. Bana ilk zamanlarda toplam 5 tane falan geldi daha da gelmedi. Silim hesabi boşa yer kaplamasin o zaman.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.