Şimdi Ara

Google Play Kredi Kartı Para Kesti

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
13
Cevap
0
Favori
4.930
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Oyun ve Uygulamalar >> Uygulamalar >> Google Play Kredi Kartı Para Kesti
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Arkadaşlar dün birkaç tane kuran meali vb. kitap indirdim hepsi ücretsiz kitaplar ama google play deneme amacı ile 2,59 TL çekmiş geri 2,58 TL yatırmış.1 kurusun hesabında adamlardan değilim allaha şükür ama şöyle bi düşününce 100.000 kişi indirse ücretsiz diye (her kredi kartı eklediğinizde yine 1 kr kesilecek milyonlarca indiren var ) sadece 1 kitaptan 10 bin lira kazanıyor.Bu herhangi bir kullanıcı sözleşmesinde geçiyormu ? Yoksa daha fazla kesilmemesi için neler yapabiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alparslan0671 -- 17 Şubat 2015; 22:08:51 >

|
    |

Mesajı Yerinde Gör

Adamların sitesine girip ne istesen ulaşabiliyorsun (google)
    Adamların maillerini kullanıyorsun (gmail)
    Adamların alışveriş yerinden ücretli ücretsiz yüzbinlerce uygulamaya ulaşıyorsun (play store)

Tüm bunları ücretsiz yaparken sorun yok 1 kuruş fazladan verince ne ağladın be birader....

10 bin lira google'ın hisse değerinin yanında devede kulak kalır.aldıkları 1 kuruş dolar kuru yüzündendir.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    benden hiç almamıştı ininal kart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    10 bin lira google'ın hisse değerinin yanında devede kulak kalır.aldıkları 1 kuruş dolar kuru yüzündendir.

|
    |

• Hocam ininal kartla yaptim bende ayrica gunluk 10.000 alsa 1 yilda kac lira olur sen dusun

|
    |
    Stickand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: alparslan0671

Hocam ininal kartla yaptim bende ayrica gunluk 10.000 alsa 1 yilda kac lira olur sen dusun

hocam sunucu masrafı falan var adamların 10 bin alsa nolcak niye büyüttünüz :D anlamadım benim ininal den çekmedi yani 1 doları bile almadı

• hocam yıla vurdugunuzda 3.650.000 tlyi geçiyo ha sizin için önemsiz bi paraysa bilemem :)
    |
    |
    Stickand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam yıla vurdugunuzda 3.650.000 tlyi geçiyo ha sizin için önemsiz bi paraysa bilemem :)

NASA ile ortak çalışıp uzay aracı üreten bir firma için hiçbirşey demek istedim herkes için o miktar önemli tabiki ama çok farklı boyuttan bakıyorsunuz siz
    |
    |
    quote:

hocam yıla vurdugunuzda 3.650.000 tlyi geçiyo ha sizin için önemsiz bi paraysa bilemem :)

Adamların sitesine girip ne istesen ulaşabiliyorsun (google)
    Adamların maillerini kullanıyorsun (gmail)
    Adamların alışveriş yerinden ücretli ücretsiz yüzbinlerce uygulamaya ulaşıyorsun (play store)

Tüm bunları ücretsiz yaparken sorun yok 1 kuruş fazladan verince ne ağladın be birader....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

|
    |
    sırf bunun için giriş yapıp konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın mesaj kasmaya filan çalışmadığım üyelik tarihimle mesaj sayım karşılaştırılarak anlaşılabilir zaten.
    okuyanların belki aklına takılır konuya açıklık getireyim o bir kuruş google a değil işlem yaptığınız bankaya kalıyor sebebi ise google 1 dolar çeker ve ardından 1 doları hemen iptal eder ama bankanın onaylaması, hesaba yatırması vs. 3-5 iş gününü bulur bu sürede de dolar kuru değişir ise hesabınız tl hesabı olduğu için doların o günkü kuruna göre hesabınıza 1 doların karşılığı yatar. yani dolar kuru değiştiği için 1 kuruş az yatmış tam tersi 1 kuruş fazla yatmaz ama bankalar işini bilir
    |
    |
    Bugün aynı şey benim için oldu. Kredi kartımdan 1 dolar kesilmiş, banka tarafından mesaj geldi. Google playden herhangi bir alışveriş yapmaya çalışmadım. Sadece chrome üzerinden otomatik doldurma ile bir işlem yapmıştım, ondan sonra kesildi. Bunun üzerine google aradım, daha doğrusu aranma talebinde bulundum, anında geri aradılar, arama California dan geliyordu zaten ses kötüydü o yüzden. Karşımdaki google temsilcisi inanılmaz ilgiliydi, hayatımda hiç böyle bir temsilci ile konuşmadım :D durumu izah ettim, alışveriş sırasında daha sonra geri yüklenmek üzere karttan teminat ücreti kesilebileceğini fln söyledi, kayıtlı kredi kartını kaldırdık google dan, yine de banka ile görüşmemi söylediler. Bankayı aradım evet hemen geri yüklenmiş 1 dolar dediler, iyi dedim bende herhalde bir problem olmaz diye tahmin ediyorum
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.