Şimdi Ara

google play indirme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
53.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

google play den indirme yapmaya çalışırken sürekli kablosuz ağdan indirmeye çalışıyor " kablosuz bekleniyor" mesajı veriyor. ancak kablosuz bağlanmadığım zamanlar 3g üzerinden indirmeyi başlatmıyor. zira daha çok nete 3g bağlanıyorum. önceden böyle bir sorun yoktu.. 1-2 gündür böyle. kablosuzdan indirme sorunu gördüm ama, 3g indirme sorununa rastlamadım aramalarımda.. çözüm yolu bilen varmı acaba?

• Play store ayarlarında bir seçenek var:
    Yalnızca kablosuz üzerinden güncelle
    Bu seçeneğin yanındaki tiki kaldır.
  • Arkadasim o secenegi degistirmistim zatem ama olmadi. Zaten orda guncelleme diyor. Bendeki sorun ilk indirme. Sadece kablosuz indirebiliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlar/pil ve veri/pil tasarrufu ordaki tiki kaldır indirecektir.

• arkadaşım sağolasın.. aynen dediğin gibi yaptım. sorun çözüldü..
  • Ayni sorunu yasiyorum o tikleri bulamadim indirme bir turlU saglanmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: merzer

Ayni sorunu yasiyorum o tikleri bulamadim indirme bir turlU saglanmadi

Ayalar--->Pil Ve Veri Yöneticisi---> Veri Tasarrufu tikini kaldır.
  • biliyorsunuzdur da ben yine de söyleyeyim sakın SD Card Datası olan uygulamaların datasını 3G üzerinden indirmeyin
  • Google play e benim gibi kredi kartı tanıtamayan var mı? Uygulama satın alamıyorum.Pc den denedim cihazı resetledim bankayla konuştum google a msj attım sorun çözülmedi hala
  • arkadaşlar aynı sorunla 1 gündür uğraşıyorum motorola atrix yukarıdada arkadaşımızın belirttiği gibi ayarlar pil ve veri yöneticisi veri tasarrufunun karşısındaki tiki kaldırın sorun halloluyor.Çok şükür halloldu Allah razı olsun hepinizden
  • Arksdaslar merhaba bu ayarlar pil telefonun kendi ayarlarindan mi google play store ayarlarindan mi? Telefonda dediginiz ayarlar pil ve veri yoneticisi veri tasarrufunu bulamadim yatdimci olursaniz sevinirim

• Buarada telefonum note 3

• quote:

Orijinalden alıntı: mahogani

Buarada telefonum note 3

Ayarlar = veri kullanimi = menü tuşuna bas arka plan verilerini kısıtlamala da tik varsa kaldır.

• teşekkürler işe yaradı.
  • İki sorun da aynı olduğu için videoda da bahsediyor. Çözüm de aynı

• vay konu hortlamış.Teşekkürler bilgilendirme için.Şuan motorola kullanmıyorum ama kullananlara yardımcı olur
  • Teşekkürler arkadaşım
  • aynen kardeş

AYARLARA GİR
    VERİ KULLANIMI VAR GİR ONA
    ORTA TUSUN YANINDAKİ YANİ SOL TUŞ GERİ TUŞ DEĞİL ONA BAS
    VERİLERİ OTAMATİK (OTO SENKRONU ETKİNLEŞTİR) VAR ONA BAS
    SONRA PLAY STOREYE GİR BAK DEĞİŞTİMİ DİYE
  • hocam uygulamalardan google play uygulamasını fabrika ayarlarına döndürün sonra ana menüye dönüp google play uygulamasını açın kendi ilk önce güncelliyor son sürümüne ve sorun çözülüyor yani ben bu şekilde çözdüm az önce
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.