Şimdi Ara

Google Play'den Uygulama İndirememe [ÇÖZÜM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
34.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 3 gün önce motorla atrix aldım ama google play'den yararlanamıyordum herseyi denedim burdan baslıklarda açtım ama bir kaç arkadasın olağan önerileri dışında yardım eden olmadı ama ben çözdüm sizinle paylaşıyorum ilk önce geçmiş sorunumu anlatıyım ona göre yararlanın ben telefonu aldığımda bütün işlemleri yaptım wifidede sorun yoktu ama google playden uygulama indir'e bastığımda yükleniyor... diyip öylece kalıyordu kampüsde cafenin wifisinde sorunsuz çalıştığını görünce netimde sorun olduğunu anladım statik ip yapma çalışmalarımdada başarılı olamayınca telefonun dns ayarlarını değiştirmeyi akıl ettim ve dns değiştirici bir apk buldum ve google dns ayarlarını yaptım ve indiremediğim uygulamaları indirmeyi başardım bu sorun illet bir sorun o yüzden 1 kişiye bile yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Set Dns Pro : Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doogukan -- 8 Kasım 2012; 17:11:10 >

• teşekkür butonunu bulamadım boşta geçmiyim dedim. benim böle bir sorunum yok ama emek vermişin takdir ettim.
  • root la dns le falan uğraşmanıza gerek yok arkadaşlar ayarlar>pil ve veri yöneticisi>veri tasarrufu karşısındaki tiki kaldırın sorununuz hallolur
  • quote:

Orijinalden alıntı: doogukan

Arkadaşlar ben 3 gün önce motorla atrix aldım ama google play'den yararlanamıyordum herseyi denedim burdan baslıklarda açtım ama bir kaç arkadasın olağan önerileri dışında yardım eden olmadı ama ben çözdüm sizinle paylaşıyorum ilk önce geçmiş sorunumu anlatıyım ona göre yararlanın ben telefonu aldığımda bütün işlemleri yaptım wifidede sorun yoktu ama google playden uygulama indir'e bastığımda yükleniyor... diyip öylece kalıyordu kampüsde cafenin wifisinde sorunsuz çalıştığını görünce netimde sorun olduğunu anladım statik ip yapma çalışmalarımdada başarılı olamayınca telefonun dns ayarlarını değiştirmeyi akıl ettim ve dns değiştirici bir apk buldum ve google dns ayarlarını yaptım ve indiremediğim uygulamaları indirmeyi başardım bu sorun illet bir sorun o yüzden 1 kişiye bile yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Set Dns Pro : Link

Bilgi paylaşımı negüzel birşey. Mesela şu an sinir hastası olmak üzereydım çokşukur paylaşan arkadaş sayesinde kurtuldum. Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: shareware_cun

root la dns le falan uğraşmanıza gerek yok arkadaşlar ayarlar>pil ve veri yöneticisi>veri tasarrufu karşısındaki tiki kaldırın sorununuz hallolur

Bu başlık olmasaydı doğru bilgiye ulaşamayacaktık. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi argat44 -- 5 Temmuz 2013; 9:35:57 >
  • Bendede ayni sorun var burda yazan herseyi denedim ama olmadi yine ise yaramadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Tab 10.1

PlayStoredan install diyorum onaylıyorum tık yok bir şey yapmıyor..
    İndiremediğim için nasıl dns değişicem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOSHIC

Samsung Tab 10.1

PlayStoredan install diyorum onaylıyorum tık yok bir şey yapmıyor..
    İndiremediğim için nasıl dns değişicem ?

Şöyle bir şey deneyebilirsin; app'in internetten apk'sını bulup, telefonuna kablolu bir şekilde attıktan sonra kurabilirsen sorunu çözersin sanırım.
  • 1mobile kurup sorunu düzeltmiştim, yardımcı olur belki başkalarına ^_^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOSHIC -- 13 Temmuz 2015; 18:58:51 >
  • Sorunu çözmen için root yapman gerek apk kursan bile rootsuz çalışmaz en iyisi garanti kapsamından çıkmasını istemiyorsak kullandığın hat üzerinden müşteri hizmeterini arayıp dns google dns çevirmek sorunu çözecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google Play Store’dan Uygulama İndiremiyorum diyorsanız, çözümü sizler için maddeler halinde sıraladık.

http://indiremiyorum.com/google-play-storedan-uygulama-indiremiyorum.html
  • Merhaba Google Play Store üzerğinden oyunları ve uygulamaları indirmek için google play uygulamasının son sürümü kullanmalısını ve güncellemelerini almalısınız. Bu konularda detaylı bilgiyihttp://www.googleplayindir.org/ sitesinde bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.