Şimdi Ara

Google Pixel 3 -3XL ★[KULLANICILARI ANA KONU]★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
6
Favori
7.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnstagram vs için çekilen resimlerde kayıp oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika kameraya sahip bir cihaz

• orijinal 3xl kılıfı arıyorum elinde olan varsa diye seettim

• selamlar arkadaşlar finlandiya'da yaşıyorum geçen hafta sipariş ettiğim Google Pixel 3xl cihazım elime geçti ,cihazı sifir ayarinda ama 2. el full kutu ve aksesuarli olarak Almanya'dan eBay üzerinden 470 Euro'ya aldım 64 GB olan siyah modeli ilk olarak neler yapmam lazım ve fiyat sizce nasıl ,?Ilk gun dil seçeneğini Türkçe yaptım ancak cihaz kendi kendine reset atmaya başladı wifi ve hotspot açtigimda şu anda İngilizce kullanıyorum problem yok. Türkçe'ye geçsem yine bir wifi ve hotspotta reset problemi çıkar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Earth_Dreams -- 9 Ağustos 2019; 21:21:36 >
  • En iyi android telefondur. Net. Keşke Google official olarak Türkiye'ye gelse bu cihazları getirse alacak çok insan tanıyorum. Not: Bende bu cihaz yok ama almayı çok isterdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu telefona uyumlu kulaklık bulabilen varmı arakadaşlar hangi kulaklığı aldıysam uyumsuz cıktı
  • Kesinlikle katılıyorum ... 4XL ide alacağım nasipse ama 3 sene mahkum kalacağım yeni kanunlar yüzünden malesef Keşke Google Türkiye satış ofisi olsa

• ProLoade P kullanıcısına yanıt
    Pixel3Xl almak istesek yurtdışında getirtmek hariç hiçbir yerde yok mu bu cihaz acaba sahibinden de satanlar var ama ne kadar güvenilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A6A3859BE

Pixel3Xl almak istesek yurtdışında getirtmek hariç hiçbir yerde yok mu bu cihaz acaba sahibinden de satanlar var ama ne kadar güvenilir?
    Sahibinden buldugunuzu elden gidip alıp kontrol edince daha güvenli olur.İnternetten satın alıp tanıdıgınla getirmekte mantıklı.Ama sorun çıkarsa tekrar yollamak vs sıkıntı.

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Sağolun yorumunuz için. Ama şuan benim için pixel almak zor gözüküyor. İnşallah ileride bir zamanda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A6A3859BE

Sağolun yorumunuz için. Ama şuan benim için pixel almak zor gözüküyor. İnşallah ileride bir zamanda :)
    Önemli değil.Hayırlısı :)

Teşekkür ederim :)

• Bende bugün pixel 3a buldum aldım şimdilik çok memnun kaldım en güzeli android auto nun çalışması oldu benim icin

• Ben de sahibinden buldum hep ama sıfırlarına bakıp telefonda anlaşıp yerlerine gittim Zaten hepsi Doğubank ta idi 2.el olarak arkadaşın dediği gibi yine kontrol etmek iyi olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

Bende bugün pixel 3a buldum aldım şimdilik çok memnun kaldım en güzeli android auto nun çalışması oldu benim icin
    Pasaport kayıtlımı?

Evet pasaport kayıtlı Mayıs 29 da kaydedilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

Evet pasaport kayıtlı Mayıs 29 da kaydedilmis
    İyiymiş.Hayırlı olsun :)

• Selam arkadaşlar. Beyaz Pixel 3 ile aranıza katıldım. Ben özellikle 3 istedim taşıma ve kullanım bana göre daha kolay olduğu için. Ben çok beğendim telefonu. Kayıt ettirmedim. Nisan'a kadar kayıtsız kullanıp satmayı düşünüyorum. Amerika'dan pixel 4 alacağım o tarihlerde. Uygun fiyatlı ekran koruyucu olan var mı elinde. Bir tane aldım. Biraz sanıyorum dokunmatik hassasiyeti azaldı. Teşekkürler ve iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: esertekin180

Selam arkadaşlar. Beyaz Pixel 3 ile aranıza katıldım. Ben özellikle 3 istedim taşıma ve kullanım bana göre daha kolay olduğu için. Ben çok beğendim telefonu. Kayıt ettirmedim. Nisan'a kadar kayıtsız kullanıp satmayı düşünüyorum. Amerika'dan pixel 4 alacağım o tarihlerde. Uygun fiyatlı ekran koruyucu olan var mı elinde. Bir tane aldım. Biraz sanıyorum dokunmatik hassasiyeti azaldı. Teşekkürler ve iyi günler.
    Hayırlı olsun.Aynen kayıt sıkıntısı kötü birşey maalesef.

• Selam arkadaşlar çok severek kullandığım daha yeni gelen beyaz Google pixel 3 telefonumu satıyorum. 90 kadar süresi var. Yanında 40$ değerinde orjinal Google Kılıf ve bir tane de şeffaf kılıf, kablosuz şarj istasyonu hediye. Spigen marka ekran koruyucu var üstünde. kutu ve kutu içeriği tam. Fiyat 3250. Geleni üzmem muhakkak anlaşırız yeterki makul teklif olsun.

Google Pixel 3 -3XL ★[KULLANICILARI ANA KONU]★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esertekin180 -- 28 Aralık 2019; 3:0:17 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.