Şimdi Ara

Google One'ın uygun fiyatlı depolama planı duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Google One'ın uygun fiyatlı depolama planı duyuruldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    127 Mesaj

Google One temel olarak Google Drive hizmetinden pek farklı değil.  Aralarındaki  en önemli değişiklik daha ucuz depolama alanı hizmeti sunması.

Google One için 15 GB depolama alanı ücretsizken; 100 GB için  aylık 1,99 ABD doları, 200 GB için aylık 2,99 ABD doları ve 2 TB için aylık 9,99 ABD doları ödenmesi kararlaştırıldı. Bu fiyat Drive'da yalnızca 1 TB'a tekabül ettiği için kullanıcılar aynı fiyata daha fazla depolama alanı elde etmiş oluyor. 2 TB'nin üzerindeki planlar için fiyatlandırma Drive ile aynı.

Google One üyeliği ile hizmeti kullanırken karşılaşabileceğiniz sorunlarda size yardımcı olabilecek Google uzmanlarına, 7/24 ulaşabilirsiniz.

Birkaç hafta içinde hizmet diğer ülkelerde 

Google'ın söylediğine göre Google One hizmeti, Amerikadan sonra birkaç hafta içinde diğer ülkelerde de aktif olacak. Eğer Amerikadaysanız bu adresi ziyaret edip üye olabilirsiniz. 

|
    |

• Teğmen
    131 Mesaj
    tam anlamadım drive artık olmayacak mı
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    arkadaşlar bu depolama alanları tamamen tuzak kişisel bilgilerinize kolaylıkla ulaşılıyor buradan vede üste para alıyorlar ne güzel demi.?
  • Binbaşı
    1175 Mesaj

Kesinlikle, CIA FBI ve NS zaten senin yiğeninle çektiğin mangal fotoğrafının hatta eski kız arkadaşınla sinema öncesi anı ölümsüzleştirdiğin karenin peşinde.. Aman diyim mukayet olun onlara. Kimseye göstermeyin bak. Benim taşınabilir HDD'de tüm dünyada ki nükleer füzeleri fırlatacak kod var notepad'e yazdım sonra zip'ledim şifre de koydum açamasınlar diye..
    |
    |
    sel_ars kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PC Cases / PC Kasa= ASUS TUF GAMING GT501VC TEMPERLİ CAM USB3.1 MidT ATXCPU / İşlemci = AMD Ryzen 5 3600 4,2GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci 7nmRam = Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 Ram CMW16GX4M2Z3600C18Graphic Card / Ekran Kartı = XFX AMD Radeon RX 5700 XT RAW II Ultra 8GB GDDR6 256Bit DX12Mainboard / Anakart = Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATXHDD = (x2) WD Black 3,5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPMHarici HDD / External HDD = WD 2,5" 1TB Elements USB3.0 / USB2.0SSD = Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MB/s 3D NAND PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD Disk - ASX8200PNP-256GT-CMonitör / Monitor = AOC 23" i2367FH GENİŞ EKRAN LED-IPSPSU = ZALMAN ZM700-GLX SERİSİ 80PLUS 700WKulaklık / Headphone = LOGİTECH G930 KABLOSUZ 7.1Klayve / Keyboard = LOGİTECH G213 PRODİGY RGBFare / Mouse = LOGİTECH G102 PRODİGY RGBJoystick = MICROSOFT XBOX ONE WHİTEHoparlör / Speaker = Creative SBS A250 2 1İşletim Sistemi / Operating System = Windows 10 Pro
  • Yarbay
    7634 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fuat.Kamis

Kesinlikle, CIA FBI ve NS zaten senin yiğeninle çektiğin mangal fotoğrafının hatta eski kız arkadaşınla sinema öncesi anı ölümsüzleştirdiğin karenin peşinde.. Aman diyim mukayet olun onlara. Kimseye göstermeyin bak. Benim taşınabilir HDD'de tüm dünyada ki nükleer füzeleri fırlatacak kod var notepad'e yazdım sonra zip'ledim şifre de koydum açamasınlar diye..
    Bugün konu mangal fotoğrafı olsa bile bugün 15 yaşındaki genç yarın müsteşar bakan vs olabilir ve herkesin bütün özeli kendi ellerinde olacak.

Keşke onlarda sizin gibi sığ baksa olaya hiç veri toplamayla telefon dinlemeyle uğraşmazşardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1175 Mesaj

O zaman sizde her şeyinizi özelinizi "internet denizine" yüklemeyin. Eskiden şu mu vardı? denilen şey gerçekten burada doğru bir durumu ifade ediyor. Eskiden sevdiğinize doldurttuğunuz hatıra defterinizin yerini şimdi sosyal medya alır oraya da yüklerseniz tüm başınıza gelecekleri de kabul etmişsiniz demektir. Hem denize gireceksiniz hem de ıslanmak istemeyeceksiniz.. Tamam oldu o iş.

Ben hala iş yerimle ilgili şifrelerimi, notlarımı vs gerçek anlamda "ajandama" yazarım ve onu da muhafaza ederim. Başına olağanüstü bir şey gelirse de yapacak bir şey yok der geçerim ama ne olursa olsun internet ortamına yüklemem bu kadar basit. Devlet büyükleri de bir zahmet elindeki güçle kendilerini muhafaza edebilsin, onun çözümünü de üretebilsin.
    |
    |
    Ters Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PC Cases / PC Kasa= ASUS TUF GAMING GT501VC TEMPERLİ CAM USB3.1 MidT ATXCPU / İşlemci = AMD Ryzen 5 3600 4,2GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci 7nmRam = Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 Ram CMW16GX4M2Z3600C18Graphic Card / Ekran Kartı = XFX AMD Radeon RX 5700 XT RAW II Ultra 8GB GDDR6 256Bit DX12Mainboard / Anakart = Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATXHDD = (x2) WD Black 3,5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPMHarici HDD / External HDD = WD 2,5" 1TB Elements USB3.0 / USB2.0SSD = Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MB/s 3D NAND PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD Disk - ASX8200PNP-256GT-CMonitör / Monitor = AOC 23" i2367FH GENİŞ EKRAN LED-IPSPSU = ZALMAN ZM700-GLX SERİSİ 80PLUS 700WKulaklık / Headphone = LOGİTECH G930 KABLOSUZ 7.1Klayve / Keyboard = LOGİTECH G213 PRODİGY RGBFare / Mouse = LOGİTECH G102 PRODİGY RGBJoystick = MICROSOFT XBOX ONE WHİTEHoparlör / Speaker = Creative SBS A250 2 1İşletim Sistemi / Operating System = Windows 10 Pro

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
Sohbet
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.