Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kimse temiz ayağına yatmasın, herkese yok mp3 dü, yok ıvır zıvırıydı mutlak korsan bulaşmıştır
    Kendi adıma söyliyim, kalite yazılımcıların oyun uygulamalarını satın almaya çalışıyorum, maksat destek olsun.
    Ama parası olmayan adama da ağır ifadeler kullanmayı doğru bulmuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 6 Nisan 2013; 21:37:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefonu ilk aldigimda 12 gb hafizayla geldi ve de bazen ekran kilitini acarken takiliyo ve menu gecislerinde cok hafif kasmalar oluyo cok bisey yuklu degil ama yorumlarda ve videolarda hic bi sekilde kasma olmaz diyorlardi o yuzden kafam takildi . Birde bi arkadas en ideal sarj icin neleri kapamamizin gerektigini soylerse cok sevinirim kernel gibi seylere kafam basmiyo ve de korkuyorum bozarim diye :) simdiden tesekkurler ..

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

quote:

@Gamlı Baykuş mesaj ayarlarında bildirimler kapalıysa eğer ne ses çıkıyor ne titreşim çalışıyor. dediğim gibiyse eğer lightflow programı ile ses ve titreşim ayarlarını yapabilirsin aynı zamanda ledlere müdahele edersin ayarlarsın.

Lightflow yükledim o kadar uğraşmama rağmen bir türlü bildirim LEDini kontrol edemedim.

ayarlar-- erişebilirlik ten aktif ettiniz mi. sorun nedir led ışık yanmıyor mu

Hepsini yaptım sonra programın içinde test var ona bastım hiç yanmadı, sinirlenince sildim.

• @SpyPC test e bakma sen çalışıyor led ayarları. test ayrıca ekran kapalıyken yapılıyor ekran açıkken değil, ekran açıkken baktıysan bu yüzdendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 6 Nisan 2013; 22:24:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

arkadaşlar google müzik player i açıyorum ama bazan çöküyor kendi kendine sizde de oluyor mu ?

başka programda da oluyorsa sistemi yeniden yükleyin... Ben başka türlü halledemedim... .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@Gamlı Baykuş mesaj ayarlarında bildirimler kapalıysa eğer ne ses çıkıyor ne titreşim çalışıyor. dediğim gibiyse eğer lightflow programı ile ses ve titreşim ayarlarını yapabilirsin aynı zamanda ledlere müdahele edersin ayarlarsın.

Lightflow yükledim o kadar uğraşmama rağmen bir türlü bildirim LEDini kontrol edemedim.

Hepsini yaptım sonra programın içinde test var ona bastım hiç yanmadı, sinirlenince sildim.

Dili ingilizce yaparak kullanın o zaman olması lazım

• quote:

quote:

quote:

quote:

teste bastıktan sonra yan taraftaki tuşa basarak ekranı karartın.sonra yanması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwertyuiopasdfgh

quote:

quote:

quote:

quote:

Dili ingilizce yaparak kullanın o zaman olması lazım

teste bastıktan sonra ekranı kiltleyin.yani yandaki tuşa basıp ekranı karartın.o zaman yanması gerekiyor ışığın

• quote:

Orijinalden alıntı: siegman35

20 sn bekledim yanmadı.Neyse sizi meşgul ettim uygulamayı sildim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ege -- 6 Nisan 2013; 23:39:19 >
  • quote:

hocam o uygulamalar genelde sorunlu oluyor bazısında çalışıyor bazısında çalışmıyor. ben genelde custom rom kullanıyorum ve custom romlarda bı ld ayarı gömülü geliyor bazılarında. (aokp xenon hd pa gibi) ve led çok güzel çalışıyor sıkıntısız. size tavsiyem custom rom kullanmanız.
  • Arkadaslar cihazimi satmayi dusunuyorum bir ay once teknksadan aldim sfirdan farki yok root ve ya rom atma isleri ile ugrasmadim tamamen orjinaldir. İlgilenen arkadas pm atabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

Arkadaslar cihazimi satmayi dusunuyorum bir ay once teknksadan aldim sfirdan farki yok root ve ya rom atma isleri ile ugrasmadim tamamen orjinaldir. İlgilenen arkadas pm atabilir

hangi seriden hocam. Bahsedilen cızırtı , wifi dalgalanması sorunu var mı?
  • 302k biri bana bu seriler arasinda ki farki soyleyebilir mi? Cok kisi sordu bu soruyu Wifi 5 ghz ve 2.4 ghz de sirketde stabil kullaniyorum. Evde dandik airtes modemde de stabil kullaniyorum.

• quote:

302k biri bana bu seriler arasinda ki farki soyleyebilir mi? Cok kisi sordu bu soruyu Wifi 5 ghz ve 2.4 ghz de sirketde stabil kullaniyorum. Evde dandik airtes modemde de stabil kullaniyorum.

Son serilerde belirtilen bazı sorunlar olmaz diye umuyoruz. 301 302 303 demek mesela 303: 2013 mart üretimi demek

• Beyler ben kulaklık girişi problemim var. Veya ben öyle sanıyorum. Sanki tam oturmuyor gibi, bu zamana kadar hiç dikkatimi çekmedi ama sizde de öyle mi? İphone kulaklığı ile kullanan varsa veya deneyebilecek olan jackı takınca beyaz kısım telefona sıfırlanıyor mu?

• bu dengesizce forumun orta yerine pisleyenler ceza almayacak mı?

koçlar, analar, avratlar havada uçuşuyor. bu kadar mı kolay değerleriniz?
  • Bir Sygic için neler olmuş burada. Kardeşim paran mı yok ama sende mi orjinali savunuyorsun fakat el mahkum mu al korsan. Paran var ama banane orjinalden mi diyorsun al korsan. Paran yok ama sadece orjinal mi diyorsun. Paranın yettigi kadar al orjinal. Param var ve orjinal mi destekliyorsun al orjinal doya doya kullan. Renkler zevkler tartışılmaz sen ona burda ne dersen de o kendi bildigini yapacaktır basit bi fikir ayrılıgı için kavgaya deger mi yazıktır ben olsam haklıyım veya haksızım özür dilerdim yok yere hakka girip ah alıyorsunuz helallik alın tatlıya baglansın isteyen istedigini kullansın.

• nexus 4 kullanıcıları kulübünde, stabil rom-kernel tavsiyelerinin olduğu, cwm recovery nin nasıl yükleneceğinin anlatıldığı bir bölüm var mı?
  • Arkadaşlar telefona bi arkadaş ydışı kayıtlı S3 + 150 Tl veriyor sizce versem hata etmiş olurmuyum ?

Not: Bendeki telefon 8 Gb olan modeli

Edit: S3 Nokia C5 olarak kayıtlıymış sanırım bu şekilde hata etmiş olurum takas edersem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Soylu -- 7 Nisan 2013; 11:39:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

quote:

Arkadaslar cihazimi satmayi dusunuyorum bir ay once teknksadan aldim sfirdan farki yok root ve ya rom atma isleri ile ugrasmadim tamamen orjinaldir. İlgilenen arkadas pm atabilir

hangi seriden hocam. Bahsedilen cızırtı , wifi dalgalanması sorunu var mı?

Seriye nasil bakiyoruz kardesim

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.