Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hollowman_

Arkadaşlar daha öncede forumda bir arkadaş tavsiye etmişti sanırım. Malum ekran filmi yada full body cover mevzuu tam istediğimiz gibi bir ürün bulamamaktan kaynaklı bir hayli sıkıntılı bir konu. Ucuz plastik malzeme koruyucular ekranı tam olarak kaplamıyor, fazla belli oluyor, basit görünüyor, çok fazla parmak izi tutuyor. Buna karşılık pahalı full body cover ların ise uygulaması zor, yüzeyi kaygan olmadığından kullanışlı değil, telefonu garip bir koku sarıyor, tutuş hissi çok kötü, rahatsız edici şekilde elde takılıyor, sıvıyla uygulandığından mikrofonu işlevsiz bırakabilme gibi durumlarla karşılaşabiliyoruz.
    Birçok ürünü denemem sonucunda son olarak tavsiye üzerine Gold 'dan Wrapsol marka full body cover (ön ve arka koruma kılıfı-filmi) aldım. Videolarda ve yorumlarda diğer ürünlere göre çok daha iyi olduğu, yüzeyinin kaygan olduğu vs yazıyordu, fakat benzerlerinde de aynı şekilde beğeni ifade eden yorumlar ve videolar mevcuttu. Ürün ulaştıktan sonra yorumların doğru olduğunu gördüm. Uygulaması rahat, sıvıyla vs işimiz yok. kuru şekilde direk yapıştırıyoruz. Buda işimizi kolaylaştırıyor. Alt ve üst kısımlarda bulunan sonradan çıkarabildiğimiz kulakçıklar sayesinde koruyucu ekran filmine dokunmadan yapıştırabiliyoruz, bunun sayesinde toz kapma yada parmak izi olma ihtimali ortadan kalkıyor. Yapıştırdıktan sonra hava kabarcıklarını üstündeki parça durur haldeyken çok fazla bastırmadan yanında gönderilen aparatla temizlemeye çalışın, fakat yüzeyin katlanmasına sebep olacak kadar bastırmayın, gerçi muadili ürünler gibi kolay kolay katlanmıyor, yüzeyi bozulmuyor ama yinede dikkatlice yapın. birde bütün hava kabarcıklarını bi anda bitirmeye çalışarak sabrınızı fazla zorlamayın, yoksa filmi istemesenizde zedeleyebilirsiniz. ara ara hafifçe tırnaklarınızın tersiyle de kabarcıkları kaldırabilirsiniz. oluşmuş farklı lekelerde 1 gün içinde kayboluyor.
    Son olarak söyleyeceğim ürün gerçekten muadillerine göre çok daha iyi, kullanışlı bir ürün. en önemlisi kaygan bir yapısı var, kesinlikle diğer full body cover lar gibi takılmıyor, koku vs birşey yok, fazla parmak izi tutmuyor. Uygulaması onlara göre daha rahat. Tavsye ederim.

Ürünü Gold da bulabilirsiniz.
    http://www.gold.com.tr/U219066/Wrapsol-LG-Nexus-4-Ekran-Ve-Arka-Koruma-Kilifi

fotoğraflarını çekip atabilirmisin, youtubedaki inceleme vidyosunda çok kötü diyor

• Arkadaşlar ABD Google play storeden nexus 4 ve bumper aldım 740 tl ye

Oradaki kuzenımın adresıne gonderttım fatura adresınede Yapı kredi worldcard ımın kayıtlı olan adresını yazdım olmadı gonderım adresı ıle fatura adresını aynı yaptım olmadı

Bu sekılde alan arkadaslar oldu hatırlıyorum 40 lı sayfalarda bır arkadasla pm mesajlastık o fatura adresıne turkıye adresını yazmıs eyaletı abd den bırını işaretlemıs almıs ben 6 kez denedım hepsınde de adres durumundan oturu iptal oldu neyı yanlıs yapıyorum ?

Bu şekilde alanlar ve kesin tecrübe edilmiş bılgılerı olanlar detayları paylaşabilirmi ?
  • Satilik nexus 4
    Siyah 16 gb
    6 subatta turkcellden alindi
    Kutulu,faturali
    Cizik yok donanimsal sorunuda bulunmuyor
    Fiyat 1050 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan_13

Telefonun sarj girisi kisminda esneme var ve kasanin bazi yerlerine bastirinca ufakta olsa ses cikiyor.bu sorun herkesde varmi?

Evet bende de mevcut daha önce paylasmistim
    . Sanki o kısım kağıt inceliğinde.

• http://www.pclabs.com.tr/wp-content/uploads/2013/03/LG_Nexus4_2.jpg

arkadaşlar kamerası sağdaki gibi olanlar var mı? gerçekten yeni anlamına mı geliyo böyle olması :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

Satilik nexus 4
    Siyah 16 gb
    Kutulu,faturali
    Fiyat 1050 tl

2 . el bölümüne fotoğraflı ilan açarsanız daha çabuk satılır.
  • Turkcellde çalısan bir görevlide nexus 4 vardı , sarj hakkında konuştum bana sunu tavsiye etti : Telefon %100 sarj olduktan sonra kapatın kapalıyken 10dk sarj olsun sonra teli açın sarj dan çıkarın bunun bir faydası var mı her zaman böyle yapsak . Bana kalırsa tek faydası teli kapatıp açtığımızda kullanılan ram miktarı azalıyor :D

Pil uyarısı %14 de iken geliyor , ben her zaman %3,4 e kadar kullanıyorum pili bunun zararı olmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

Satilik nexus 4
    Siyah 16 gb
    Kutulu,faturali
    Fiyat 1050 tl

2 . el bölümüne fotoğraflı ilan açarsanız daha çabuk satılır.

Tesekkur ederim
    Bende forumu kullanmayi pek bilmiyorum burayada mesaj yazip konuyu kirletmekte istemiyordum onerinizi dikkate alacagim
    Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: fbg0

quote:

Arkadaşlar daha öncede forumda bir arkadaş tavsiye etmişti sanırım. Malum ekran filmi yada full body cover mevzuu tam istediğimiz gibi bir ürün bulamamaktan kaynaklı bir hayli sıkıntılı bir konu. Ucuz plastik malzeme koruyucular ekranı tam olarak kaplamıyor, fazla belli oluyor, basit görünüyor, çok fazla parmak izi tutuyor. Buna karşılık pahalı full body cover ların ise uygulaması zor, yüzeyi kaygan olmadığından kullanışlı değil, telefonu garip bir koku sarıyor, tutuş hissi çok kötü, rahatsız edici şekilde elde takılıyor, sıvıyla uygulandığından mikrofonu işlevsiz bırakabilme gibi durumlarla karşılaşabiliyoruz.
    Birçok ürünü denemem sonucunda son olarak tavsiye üzerine Gold 'dan Wrapsol marka full body cover (ön ve arka koruma kılıfı-filmi) aldım. Videolarda ve yorumlarda diğer ürünlere göre çok daha iyi olduğu, yüzeyinin kaygan olduğu vs yazıyordu, fakat benzerlerinde de aynı şekilde beğeni ifade eden yorumlar ve videolar mevcuttu. Ürün ulaştıktan sonra yorumların doğru olduğunu gördüm. Uygulaması rahat, sıvıyla vs işimiz yok. kuru şekilde direk yapıştırıyoruz. Buda işimizi kolaylaştırıyor. Alt ve üst kısımlarda bulunan sonradan çıkarabildiğimiz kulakçıklar sayesinde koruyucu ekran filmine dokunmadan yapıştırabiliyoruz, bunun sayesinde toz kapma yada parmak izi olma ihtimali ortadan kalkıyor. Yapıştırdıktan sonra hava kabarcıklarını üstündeki parça durur haldeyken çok fazla bastırmadan yanında gönderilen aparatla temizlemeye çalışın, fakat yüzeyin katlanmasına sebep olacak kadar bastırmayın, gerçi muadili ürünler gibi kolay kolay katlanmıyor, yüzeyi bozulmuyor ama yinede dikkatlice yapın. birde bütün hava kabarcıklarını bi anda bitirmeye çalışarak sabrınızı fazla zorlamayın, yoksa filmi istemesenizde zedeleyebilirsiniz. ara ara hafifçe tırnaklarınızın tersiyle de kabarcıkları kaldırabilirsiniz. oluşmuş farklı lekelerde 1 gün içinde kayboluyor.
    Son olarak söyleyeceğim ürün gerçekten muadillerine göre çok daha iyi, kullanışlı bir ürün. en önemlisi kaygan bir yapısı var, kesinlikle diğer full body cover lar gibi takılmıyor, koku vs birşey yok, fazla parmak izi tutmuyor. Uygulaması onlara göre daha rahat. Tavsye ederim.

Ürünü Gold da bulabilirsiniz.
    http://www.gold.com.tr/U219066/Wrapsol-LG-Nexus-4-Ekran-Ve-Arka-Koruma-Kilifi

fotoğraflarını çekip atabilirmisin, youtubedaki inceleme vidyosunda çok kötü diyor

Resimlerini daha sonra çekip atayım. Ama şunu söyleyeyim hem şu düşük fiyatlı çin malı ekran koruyuculardan hemde xtreme guard vb sıvıyla uygulaması yapılan kalite diye satılan ürünlerden çok daha iyi görünüyor. En önemlisi ön yüzeyi kaygan, en ufak bir takılma bile yok. Birçok ürün denedim. özellikle sıvıyla uygulananların plastik görüntüsü, farklı kokusu, ele aldığında yapış yapış olması, dokunma performanslarının berbat olmasına kıyasla en sorunsuz ürün diyebilirim.
    Ama uygularken dikkat etmek gerekiyor. olabildiğince doğru hizalı ve hızlı bir şekilde yapıştırılmalı. üstünde ki katman kaldırılmadan önce hava kabarcıkları yüzeye zarar vermeden kenara doğru itilmeli, son kalanlarla çok fazla uğraşmayın. çok fazla kalsa dahi onları zamana yayın, üstünde ki parçayı kaldırdıktan sonra yüzeye zarar vermemeye dikkat ederek, herhangi bir aparat, karton, kredi kartı vs kullanmadan tırnaklarınızla hafifçe kalanları da bitirebilirsiniz. kalanları köşelere doğru götürerek yok etmeye çalışmayın. Bulunduğu noktada ileri geri yaparak yüzeye yapışmasını sağlarsanız zaten kaybolacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: acaca

quote:

Orijinalden alıntı: ozzo27

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

quote:

Arkadaşlar rehberle Facebook'u senkronize edemedim bir türlü, senkronize etmek için tıklayın bölümüne tıklıyorum sağ tarafta halka çıkıyor sonra yok oluyor ve değişen bir durum yok. Yanlış mı yapıyorum, nasıl yapılmalı bu senkronizasyon?

Bir de ana ekrana hava durumu widgetı ekledim ancak hava durumu bilgisi göstermiyor, konum ekli değil diyor. Konumu kendisi bulması işaretli, bulmadı ve bulmaya çalışıyor gibi de değildi, manuel konum ekleme kısmı da kapalıydı sanırım onu da yapamadım. Nasıl çözüyorsunuz bu sorunu?

Face senkronizasyonu nu bende yapamadim rehbere gelmedi resimler bi arkadaş contact + i önerdi o da istedigim gibi olma di yarisinda resim yok du

Böyle bir telefonun bunu yapamaması çok saçma yalnız, ya bi çözümü olmalı ya da Google güncellemeyle çözmeli bunu, önemli bir durum benim için. Contact+ da senkronize etmeye mi yarıyor, onun sıkıntısı ne acaba? Yarısını mı senkronize edemedi, onları elle senkronize edebilir miyiz?

Telefonun bunu yapamadığından emin misin ki saçma diyorsun dostum :)

Sync.ME adlı uygulamayı yükle dilediğin şekilde senkronize et. Hatta arama ekranına durum güncellemelerini bile ekleyebilirsin. Kolay gelsin

Uygulama linki için TIKLAYIN

Link sikintili mi mobildeyim bulamadim uygulamayi

@kralcr1994

Arkadaşlar ben tıkladığımda direk şu çıkıyor, bakın

http://img208.imageshack.us/img208/8910/adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.png

Bu arada hala yükleyemediyseniz önerimhttp://www.sync.me/ bu siteye girip sol alt tarafta GET IT ON GOOGLE PLAY linkinden de ulaşabilirsiniz ;)

Ağa bizde cikmiyor sayfa bende uygulama bulunamadi diyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.syncme.syncmeapp

• carbon rom kullanan varsa biraz aydınlatabilir mi acaba
    siteden incelediğim kadarıyla neredeyse bütün aokp özellikleri var ve aosp tabanlı ama performans nasıldır emin olamıyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar rehberle Facebook'u senkronize edemedim bir türlü, senkronize etmek için tıklayın bölümüne tıklıyorum sağ tarafta halka çıkıyor sonra yok oluyor ve değişen bir durum yok. Yanlış mı yapıyorum, nasıl yapılmalı bu senkronizasyon?

Bir de ana ekrana hava durumu widgetı ekledim ancak hava durumu bilgisi göstermiyor, konum ekli değil diyor. Konumu kendisi bulması işaretli, bulmadı ve bulmaya çalışıyor gibi de değildi, manuel konum ekleme kısmı da kapalıydı sanırım onu da yapamadım. Nasıl çözüyorsunuz bu sorunu?

Face senkronizasyonu nu bende yapamadim rehbere gelmedi resimler bi arkadaş contact + i önerdi o da istedigim gibi olma di yarisinda resim yok du

Böyle bir telefonun bunu yapamaması çok saçma yalnız, ya bi çözümü olmalı ya da Google güncellemeyle çözmeli bunu, önemli bir durum benim için. Contact+ da senkronize etmeye mi yarıyor, onun sıkıntısı ne acaba? Yarısını mı senkronize edemedi, onları elle senkronize edebilir miyiz?

Sync.ME adlı uygulamayı yükle dilediğin şekilde senkronize et. Hatta arama ekranına durum güncellemelerini bile ekleyebilirsin. Kolay gelsin

@kralcr1994

Bu arada hala yükleyemediyseniz önerimhttp://www.sync.me/ bu siteye girip sol alt tarafta GET IT ON GOOGLE PLAY linkinden de ulaşabilirsiniz ;)

hocam bende de link çıkmıyor maalesef
    Maalesef, istenen URL bu sunucuda bulunamadı.
    siz başka ülkede misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: darkuk

Arkadaşlar bugün şunu farkettim,

Telefonu görüşme yapıyormuşsunuz gibi kullağınıza koyun, bir cızırtı hışırtı, çalışan bir harddisk sesi gibi bir ses geliyor.

Arka kısmını kameranın bulunduğu kısmın yanını kullağınıza koyduğunuzda da bir ses geliyor bu ses işlemcinin sesidir diye düşünüyordum.
    Ama yukarıda bahsettiğim ahizeden gelen sesi yeni farkettim farklı bir rom kurdum ama ses yine devam ediyor.

Bu ses herkeste var mı? Sizlerde dinleyebilir misiniz?

Bu konu ile ilgili LG çağrı merkezi ile görüştüm.
    Böyle bir sıkıntı ile ilgili bir bildirim olmadıklarını telefonun mekanik bir problemi olabileceğini belirttiler.
    Servise gödermemi istediler.

Bu durum ile ilgili telefonunu servise götüren veya bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkuk -- 1 Nisan 2013; 11:08:16 >

• selamlar stock rom üzerine franco kernel kurulduğunda ota updatelerde sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@kralcr1994

hocam bende de link çıkmıyor maalesef
    Maalesef, istenen URL bu sunucuda bulunamadı.
    siz başka ülkede misiniz?

İlginç bir durum, aratınca çıkmıyor, bende kendi uygulamalarımdan buldumda açtım, kendi linkime oturum açınca girebiliyorum, oturum açmadan girmeye çalıştığımda olmuyor iyimi. Siz oturum açıp denediniz mi linki açmayı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lovex91

Turkcellde çalısan bir görevlide nexus 4 vardı , sarj hakkında konuştum bana sunu tavsiye etti : Telefon %100 sarj olduktan sonra kapatın kapalıyken 10dk sarj olsun sonra teli açın sarj dan çıkarın bunun bir faydası var mı her zaman böyle yapsak . Bana kalırsa tek faydası teli kapatıp açtığımızda kullanılan ram miktarı azalıyor :D

Pil uyarısı %14 de iken geliyor , ben her zaman %3,4 e kadar kullanıyorum pili bunun zararı olmaz mı

Adamların tavsiye ettiği ve genel otoriteler tarafından tavsiye edilen %15--20 civarında şarja takın şarjı tam bitirmeyin şeklinde. Çünkü bataryanın ömrünü kısaltıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfy-1907

http://www.pclabs.com.tr/wp-content/uploads/2013/03/LG_Nexus4_2.jpg

arkadaşlar kamerası sağdaki gibi olanlar var mı? gerçekten yeni anlamına mı geliyo böyle olması :D

benimki sağdaki gibi, ama alt tarafdaki yeni eklenen çıkıntılar yok
  • çok ilginç bi şekilde apex launcher'ı "varsayılan" olarak ayarlamayı bulamadım. alttaki bar'dan ortadaki ikona tıkladığımda stock launcher'a geri dönüyor.

apex'i nasıl varsayılan yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

çok ilginç bi şekilde apex launcher'ı "varsayılan" olarak ayarlamayı bulamadım. alttaki bar'dan ortadaki ikona tıkladığımda stock launcher'a geri dönüyor.

apex'i nasıl varsayılan yapabilirim?

yüklediğin apex'i sil. Tekrar kur. Kurduktan sonra anasayfa tuşuna bastığında seçenekler çıkacak ve sende orada her zaman apex diyeceksin. Sen bu bölümü geç demişsin sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emcayi

quote:

Orijinalden alıntı: kfy-1907

http://www.pclabs.com.tr/wp-content/uploads/2013/03/LG_Nexus4_2.jpg

benimki sağdaki gibi, ama alt tarafdaki yeni eklenen çıkıntılar yok

benimki de öyle şubatta üretilenler farklı o zaman hiçbir sorunum yok telefonla ilgili

• 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.