Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

telefonu dün gece şarzdan çıkardım bu sabah baktığımda %98 diyordu. .wifi den bir kaç haber sitesine girdim birde foruma göz attım 3 yada 5 dk sürmüştür en fazla ve pil %93 e düşmüştü fazla değimi sizce ..ekran parlaklığı çok kısık nfc vs kapalı ama yinede fazla 2g aktif sadece

Pili su gibi gidiyor telefonun ama duzelir diye umuyorum yapicak bisey yok custom rom kernel yukleyip islemci hizlarini sinirlandirmadiktan sonra birde chrome yerine dolphin kullan derim hem daha hizli hem daha az pil harciyor chrome cok kotu bence

dolphin kapanıyor kendi kendine bazen nette gezerken ..

• tabi atabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

quote:

telefonu dün gece şarzdan çıkardım bu sabah baktığımda %98 diyordu. .wifi den bir kaç haber sitesine girdim birde foruma göz attım 3 yada 5 dk sürmüştür en fazla ve pil %93 e düşmüştü fazla değimi sizce ..ekran parlaklığı çok kısık nfc vs kapalı ama yinede fazla 2g aktif sadece

nfc nereden kapatılıyor acaba ayarlarda bulamadım ben

ayarlar-diğer altından kapatabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

quote:

nfc nereden kapatılıyor acaba ayarlarda bulamadım ben

ayarlar-diğer altından kapatabilirsin...

Teşekkürler

• aranıza yeni katılmış bulunuyorum bir kaç sorum olacak sıkıntılı durumum var biraz Google amcayada sordum ama ya ben yanlış arıyorum yada bulamıyorum, eski telefonumda adres defterinde kişileri hepsini işaretle sil diyebiliyordum birde ekran olna video veya resimmi smart tvme atmak sadece resmi seçip cihazda oynat demem yeterli oluyordu nexusta bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Orijinalden alıntı: Selim_41

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar sınırsız internet için avea hatta geçtim de ii çekmıyor internete giriyorum 1,2 çekıyor bazen tamamen gidiyor geliyor şebeke az çektiği yerlerde gidip gelmesi fln şarjı daha mı hızli bitirir ? 10 dk da %7 fln şarj gidiyor stock room da ?

Emin olun avea benide cildirtiyor.evet bu durumda cihaz daha fazla guc tuketir yalnizca 2g yi acarak durumu biraz toparliyabiliyorum

2g yi acinca ne farkediyor ?

2g yi almasi daha kolay oluyor daha az pil tuketir normaldede 2g de ama rahatliyor en azindan :)

HIM birde mesaj yazarken tel titriyorya onu kapatma sansimiz yokmu

Ayarlar dil ve giris android klavyenin yanindaki cubuga tiklayip titrsimi kapatabilirsiniz

Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: darkeagle66

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar sınırsız internet için avea hatta geçtim de ii çekmıyor internete giriyorum 1,2 çekıyor bazen tamamen gidiyor geliyor şebeke az çektiği yerlerde gidip gelmesi fln şarjı daha mı hızli bitirir ? 10 dk da %7 fln şarj gidiyor stock room da ?

Emin olun avea benide cildirtiyor.evet bu durumda cihaz daha fazla guc tuketir yalnizca 2g yi acarak durumu biraz toparliyabiliyorum

2g yi acinca ne farkediyor ?

2g yi almasi daha kolay oluyor daha az pil tuketir normaldede 2g de ama rahatliyor en azindan :)

HIM birde mesaj yazarken tel titriyorya onu kapatma sansimiz yokmu

ayarlar>ses>en altta dokunulduğunda titreşim seçeneği var ordan yapabilirsin.

ordan ekranın titreşimini kaldırıyorsun ben mesaj yazarken oranın titreşiminden bahsetmiştim..

kralcr1994 nin dediği gibi kaldırıyorsun

• Arkadaşlar telefonda not tutmak için ne önerebilirsiniz.
    Siz ne kullanıyorsunuz.
  • Google Keep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenp -- 29 Mart 2013; 20:35:30 >
  • Bir nexusu daha satisa cikariyorum arkadaslar
    Nexus 4 siyah 16 gb yaklaşık bir bucuk aylik cihaz kozmetik olarak veya donanimsal herhangi bir problemi bulunmuyor.turkcellden kontratsiz olarak alinmisti.
    İlgilenenler pm ile ulasabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun dokunmatiği nasıl sizce. s3 e göre zayıf kalıo gibi gerçi bn fabrikasyon jelatiniyle kullanıorm yeni aldm henüz jelatin yaptrmadm.
  • Merhabalar arkadaşlar ben de aranıza katıldım sayılır yarın cihaz elimde olacak. Bazı problemlerden bahsediliyordu yanlış anlamayın çamur atmıyorum da az sayıda cihazda görülen bir iki sıkıntı vardı sanırım hepsi aklımda değil şuan, şanssız bir adamım bana denk gelir falan hemen geri yollayayım bari sıkıntı çıkarsa. Bakmam gereken noktaları belirtebilir misiniz?

Düzenleme: Listeye beni de eklerseniz sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 29 Mart 2013; 22:59:37 >
  • Telefonda bazı değişikler yapılmış. Yeni seri ne zaman gelir ülkemize?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cave Johnson

Telefonda bazı değişikler yapılmış. Yeni seri ne zaman gelir ülkemize?

Güncel sorunlar bu kasa ile giderilmiş olabilir.Dolaysıyla nexus almayı düşünenler biraz beklemeli bence

Umarım bir an önce telefon TR'ye gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 30 Mart 2013; 0:41:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Arkadaşlar bir kağıtta yazanlari word, not defteri üzerine aktarıp ekleme yapabileceğimiz bir program var mı?

Yani demek istediğim bir sayfanın resmini çektim diyelim sayfada yazanlara ekleme yapabileceğim beğenmediğim yerleri silcem vs?

İki durum var.

Ya OCR kullanıp Word de düzenleme yapacaksın. Yada fotoğraf çekip pdf yapıp tüm sayfa üzerinde Not alacaksın. Hangisi uygun. İlki mantıklı ise google play de OCR yaz. Gerisi kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahx1987

telefonun dokunmatiği nasıl sizce. s3 e göre zayıf kalıo gibi gerçi bn fabrikasyon jelatiniyle kullanıorm yeni aldm henüz jelatin yaptrmadm.

kendi sorunu kendin cevaplamışsın.. telefonun dokunmatiğinde hiç bir sorun yok, kendi jelatini dokunmatiği etkiliyor
  • Arkadaşlar note2 de ki gibi ekranı 2 ye bölüp kullanma şansımız var mı acaba,herhangi bir rom ve ya program olur, teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Arkadaşlar bir kağıtta yazanlari word, not defteri üzerine aktarıp ekleme yapabileceğimiz bir program var mı?

Yani demek istediğim bir sayfanın resmini çektim diyelim sayfada yazanlara ekleme yapabileceğim beğenmediğim yerleri silcem vs?

İki durum var.

Ya OCR kullanıp Word de düzenleme yapacaksın. Yada fotoğraf çekip pdf yapıp tüm sayfa üzerinde Not alacaksın. Hangisi uygun. İlki mantıklı ise google play de OCR yaz. Gerisi kolay

Ocr tam aradigim programdi cok tesekkur ederim , bir de turkce dili desteklese harika olcakmis.
  • Kullanıcılar olarak rom ve kerneller hakkında biraz daha fazla konuşsak daha iyi olur sanki.Örneğin rootbox+motley ile ortalama 4-5 saat ekran süresi alabiliyorum normal kullanımda.Eğer daha iyi süreler alan varsa lütfen paylaşsın bizde geçelim Ayrıca franconun son kernelinin sıkıntılı olduğu konuşuluyor o yüzden geçmeyin derim.
  • Arkadaşlar malum Root ederken bütün veriler siliniyor. Yedeğini nasıl alacağız telefonun?

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.