Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belki biliyorsunuzdur ama yinede paylaşayım bildirimlerini önemsemediğiniz programların uygulamalardan "bildirimleri göster" seçeneğini kaldırdığınızda bataryadan ciddi şekilde tasarruf ediyorsunuz

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

belki biliyorsunuzdur ama yinede paylaşayım bildirimlerini önemsemediğiniz programların uygulamalardan "bildirimleri göster" seçeneğini kaldırdığınızda bataryadan ciddi şekilde tasarruf ediyorsunuz

Deneyeyim bi İşareti kaldırınca programın güncelleme almasında sıkıntı oluyor mu ?

• Arkadaşlar merhaba herkese. Benim teknolojiyle hiç alakam olmamasına rağmen bu telefonu bir arkadaşımdan satın aldım. Kendisi alıp 2 hafta kadar kullandıktan sonra uygun bir fiyata verdi. Benimde eski telefon Iphone 3gs idi. Donanımhabere ara ara uğrardım ama üyelik açmak bugüne nasip olmuş. Yazdıklarınız bana çok karışık geliyor umarım sorun çıkartmadan çözebilirim her şeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetiner72

Arkadaşlar merhaba herkese. Benim teknolojiyle hiç alakam olmamasına rağmen bu telefonu bir arkadaşımdan satın aldım. Kendisi alıp 2 hafta kadar kullandıktan sonra uygun bir fiyata verdi. Benimde eski telefon Iphone 3gs idi. Donanımhabere ara ara uğrardım ama üyelik açmak bugüne nasip olmuş. Yazdıklarınız bana çok karışık geliyor umarım sorun çıkartmadan çözebilirim her şeyi.

Takildiginiz yerlerde buralardayiz:) bizlerede soru soracak insanlar lazim bos girip cikmaktan sıkıldık kac gundur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

quote:

quote:

quote:

quote:

Canım sıkıldı evin balkonunda hız testi yaptım..
    Sonuç:http://img856.imageshack.us/img856/7376/screenshot2013032616220.png ---Turkcell 3G---

serviste canım sıkılıyordu bende bende hız testi yapmıştım vodafone 3g :))
    işin ilginci ttnet ile başım dertde evde 1 mb i göremiyorum (yalın internet)

Bunlar amerikanın oyunu hep internet fiyatları ülkemizde çok pahalı adam gibi hızlı internet kullanmıyoruz..

Senin için tekrar hız testi yaptım buyur

http://img42.imageshack.us/img42/4723/screenshot2013032617193.png

yukarda vodefone tr yazdıgına bakmayın --Turkcell 3G ile yapılmıştır test..

photoshop izleri var

benim ttnetden iyidir her türlü :)))

photoshop güldürme beni gülim aslında daha yüksek bekliyorumda bizim burda anca bu kadar çekiyor şükür yetiyor ..

Sizin kullandığınız Turkcell ile benim ki farklı mı acaba Ben daha 7 mgbtten fazlasını görmedim ne evde ne İstanbul'un göbeği denilebilecek maslak gibi bi yerde daha 7 mgbti geçemedim

Sizin turkcell aldığınız pakete bağlı ben evde 12 MB alıyorum dışarda denemedim daha...

• Merhaba
    Bende bugün araniza katildim. İnşallah iPhone 5 ten sonra doğru karar vermisimdir.

• @Androkolik

Hocam tavsiye uydum backup alıp Rom'u denedim hoşuma gitti Rootbox tan eksik kalır yanı yok Stabil sürümlere Türkçe Paket çıkarmak için bu akşamdan itibaren başlıyorum inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

@Androkolik

Hocam tavsiye uydum backup alıp Rom'u denedim hoşuma gitti Rootbox tan eksik kalır yanı yok Stabil sürümlere Türkçe Paket çıkarmak için bu akşamdan itibaren başlıyorum inşallah

Hangi romdan bahsediyorsun Hocam ?

• quote:

@Androkolik

hocam gerçekten benimde hoşuma gitti. ayrıca seni fazla yormayız bu sefer :) sürekli çıkarmıyor çünkü :) 11.03 ve 26.03 iki sürüm arası. Saygılar. Bekliyoruz :) (Bahsedilen rom xenon hd)

• beyler rom nasıl yüklenir bunun detaylı bir açıklaması var mı acaba ? araştırdım ama bulamadım nexus 4 için.
  • arkadaşlar chrome son güncellemeden(geçen hafta geldi sanırım) sonra harika performansla çalışıyor nerdeyse bütün browserları denedikten sonra güncellemeden sonra chrome dışında başka bir şey kullanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanKirpik

beyler rom nasıl yüklenir bunun detaylı bir açıklaması var mı acaba ? araştırdım ama bulamadım nexus 4 için.

custom rom yükleme nexus 4 de de aynı. yani klasik.
    Wipe data factory reset
    Wipe cache
    Wipe dalvik cache yapılır
    ilgili rom ve gapps yüklenir

şeklinde kabaca.

• quote:

Orijinalden alıntı: androkolik

quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanKirpik

beyler rom nasıl yüklenir bunun detaylı bir açıklaması var mı acaba ? araştırdım ama bulamadım nexus 4 için.

custom rom yükleme nexus 4 de de aynı. yani klasik.
    Wipe data factory reset
    Wipe cache
    Wipe dalvik cache yapılır
    ilgili rom ve gapps yüklenir

şeklinde kabaca.

sağol dostumda benim ilk android telefonum yani bu gapps rom nasıl yüklenir falan onları bilmiyorum :)

edit: hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İLBERORTAYLI -- 27 Mart 2013; 23:29:24 >
  • dünkü şarj değerlerimi koyayım 3G, Wifi, senkronizasyon bütün gün açık değerlerimdir.Online oyunda oynuyorum.İnternettede geziniyorum.%17den sonra artık çabucak bitmesi için baya uygulama açmıştım.

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

• @kir-pi : Hangi rom ve kernel bu ?

• Günlük olarak bu konuyu okumazsam uyuyamıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vj_sinan

Günlük olarak bu konuyu okumazsam uyuyamıyorum :)

Aynen Hocam. Bağımlılık oldu.

• quote:

@Androkolik

Dun denedim xenonu birkac ufak problem yakaladik team grubuna ilettik birkac turk arkadasinda destegiyle hallettiler test ediyorlardi en son.xenona dil paketi cikaracaksaniz bir sure erteleyin yakinda duzeltme versiyonu gelecektir

• Arkadaşlar sınırsız internet için avea hatta geçtim de ii çekmıyor internete giriyorum 1,2 çekıyor bazen tamamen gidiyor geliyor şebeke az çektiği yerlerde gidip gelmesi fln şarjı daha mı hızli bitirir ? 10 dk da %7 fln şarj gidiyor stock room da ?
  • arkadaşlar merhaba ben de telefonu alalı 4 gün oldu daha önce iphone 4 kullanıyordum telefonu çok beğendiğim ama bildirimlerin geç gelmesi gibi bi sorunum var telefon wifidayken ve ekran kilitliyken whatsapptan viberden mesaj geldiğinde bildirim gelmiyor sadece telefonu uyandırdığımda görünüyor bildirimler ekranı açtığım anda tek tek geliyor güç denetimi widgetından senkronizasyonu seçtim ama hala sorun devam ediyor bunun kesin çözümü var mıdır? şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.