Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kenp

quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Orijinalden alıntı: kenp

quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

ne yaptın film mi seyrettin o sürede? yoksa ekran açık sadece telefon durdumu kullanımda hiçbirşey yazmıyor çünkü

Yak sorgu lambasını tepeye bakiimmm...

SS'lerde ve kurduğum cümlelerde ne yaptığım açık seçik belli değil mi? Donanımın yük altında olduğunu ne yazdım, ne de o şekilde bir SS paylaştım...

ne yaptığını biliyim ki ona göre kuruyum değil mi? sana milleti kandırıyorsun falan dedik mi?

Ne yaptığımı SS'lerden anladığına göre bunu sorman ilmi siyasetinin zayıflığını gösteriyor. Kurduğun ikinci cümlen ise niyetini çok açık seçik ortaya seriyor.

Polemik yapmaya devam etmek istiyorsan, ben yokum. Sen gönlünce eğlen...

Edit : İmla

arkadaşım sorunlu musun? ne yaptığını yaz ona göre deneyelim kerneli amma uzattın pil ayarlarında hiçbirşey belli olmuyor dedik okuduğunu anlama sorunun mu var?

• Donanım yük altında olmadan, ekran açıklığı süresidir.

SS1
    SS2
    SS3

Bakalım bu sefer hangi S3 fanı takılacak oltaya...

• Sonunda rootbox+motley yüklendi.Ben çözdüm bu işi
  • Balikcimizda oldu konuda az yuk altinda deyip parlakligi sifirlayip telefonu kenara bosta bir sekilde birakip milleti kandirip birdr millete fan diyor olaya gel bir tane nexus kullancisi 8 saat ekran suresi normal kullanimda zorlamadan verebilrcegini dusunuyorsa yarin bir tane daha alicam nexus 4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexus 4 çıkana kadar samsung kullandığımı belirteyim. O zamanda trollük yapanları sevmezdim, hala sevemiyorum. Nexus 4'ü olmayan/kullanmayan Samsung fanları kendi külüplerine gitse bizi bizimle başbaşa bıraksa, şuradaki iletişim düzeyini düşürmese hepimiz daha mutlu Nexus 4 kullanıcıları olacağız.

Okuduğunu anlamaktan aciz olan arkadaşlarımız tüm iletilerimi alt alta koyup tekrar tekrar okusa bile, fan gözlüğünü çıkarmadığı sürece forumu kirletmekten başka bir halta yaramayacaktır.

Dolayısıyla böyle troller ile vakit kaybetmektense bu başlığa bir daha mesaj yazmamayı her zaman tercih ederim.

Yine de donanımı yük altında çalıştırıp, SS paylaşan arkadaşların ekran görüntülerini ilgiyle takip edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenp -- 18 Mart 2013; 0:59:51 >
  • arkadaslar onlıne olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat6027

arkadaslar onlıne olan var mı

...

• @psyshock
    @kenp
    Gerginlige gerek yok yazistiklarinizda da bu denli bir tartismaya neden olacak birsey de yok.sizden ricam anlasamiyorsaniz bu tartismayi sona erdirin

• quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Orijinalden alıntı: fit_on

arkadaşlar telefonu az once teknosadan aldim ama klayveyedi b tusunun oldugu kısımın dokunmatiği algılamiyor. başına gelen oldu mu ne gibi yollar izlemem lazim acaba?

Degisim talep ediniz

arkadaşlar ertesi gün gittim ve teknosadan yeni nexusumu aldim herhangi bir sıkıntı olmadı direk değiştirdiler :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkuk

Başka romlar deniyordum sorun yoktu aşağıdaki dexter arkadaşın verdiği rom u deneyeyim dedim, ama telefon açılırken çıkan x ekranında kalıyor.

RootBOX ROM V3.9.1 Türkçe FULL =http://www.mediafire.com/?c5bj74ddqul6uhn

Ne yapmam lazım acaba. İlk haline nasıl getirebilirim bu durumdayken. Bu işlerden anlayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Kardes verdikleri sey rom degil bir dil paketi sen onu farkli bir roma kurunca yeni rom sanmissin pakette sendeki roma uygun degil kitlenmis alet
    Fast boot moda gec
    Recovery modu ac eski romunu veya herhangi bir romu flashlayip ac cihazini

Aynı sorun bendede oldu X işaretinde kalıyor cihaz. Dexterın verdiğini rom zannettim. TWRP yüklü herhangi bir romda yok cihazda ne yapmam lazım. yardımcı olurmusunuz.

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar telefonu az once teknosadan aldim ama klayveyedi b tusunun oldugu kısımın dokunmatiği algılamiyor. başına gelen oldu mu ne gibi yollar izlemem lazim acaba?

Degisim talep ediniz

arkadaşlar ertesi gün gittim ve teknosadan yeni nexusumu aldim herhangi bir sıkıntı olmadı direk değiştirdiler :D

böyle çok belli sorunlarda genelde sorun çıkarmıyorlar zaten
  • quote:

quote:

...

telefon google yazısında kaldı bılader ılerlemıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

rezerv

Hocam beni de ekleyin, N4'ten yaziyorum şuanda

• quote:

quote:

quote:

...

Pm den devam edelim durumu daha ayrintili iletmenizi bekliyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

...

Gece gece başımıza iş açtık. Neyse olan oldu yardımlarınızla düzelticez artık. teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

quote:

quote:

quote:

quote:

...

Gece gece başımıza iş açtık. Neyse olan oldu yardımlarınızla düzelticez artık. teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

Rica ederim
    Dert etmeyin su an saat gec oldu yarin sakin kafayla yarim saate hallederiz size birkac link verecem ordaki dosyalari simdiden hazirlayin yarjn zaman Kaybi olmasin

• http://www.andronova.net/2013/03/17/android-ve-ram-kullanimi/
    Ben çok bilgilendirici buldum okumanızı tavsiye ederim
  • Arkadaşlar Samsung Galaxy Note II telefonumu satıp Nexus serisine geçmeyi düşünmekteyim.

Sonraki seri Nexus hangi zaman aralığında tanıtılır sizce ? Gelecek Nexus'u beklemeli miyim yoksa beklemeden 4'e geçmeli miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

Arkadaşlar Samsung Galaxy Note II telefonumu satıp Nexus serisine geçmeyi düşünmekteyim.

Sonraki seri Nexus hangi zaman aralığında tanıtılır sizce ? Gelecek Nexus'u beklemeli miyim yoksa beklemeden 4'e geçmeli miyim ?

Dedikodular ekim de tanıtılır diye..Türkiye gelmesi de 2014 ocak - şubat bulur yani..

• quote:

Orijinalden alıntı: laroz

15 gündür Nexus 4 kullanıyorum, 3 yıllık 3GS kullanıcısı olarak ilk kez bir android tlf sahibi oldum, kullanımına alıştım, performansını beklediğimden çok daha iyi, tasarım en çok önem verdiğim konudur bu konuda da çok memnunum fakat büyük iki sorunum var;

Vodafone kullanıyorum, evimde salon harici arka odalarda 3GS ile 3 diş bazen 2 diş çekerdi, wifi de aynı şekildeydi, Nexus 4 aldıktan sonra eve birde AP aldım her yerde net iyi çeksin diye, şimdi 3GS wifi full çekerken Nexus 4 ise 1 diş çekiyor 2-3 diş ortalama gördüğüm çok çok ender full çekiyor oda anlık diyebilirim(AP kapatıp sadece modeme bağlanıncada aynı şekilde çekiyor), Aynı şekilde Vodafone da 1 diş çekiyor yine çok ender full çektiğini gördüm ara arada hiç çekmiyor ve uzun süre geri gelmiyor birkaç kez tlfu kapatıp açmak zorunda bile kaldım

Benim gibi Iphone dan geçiş yapanlardan özellikle yorum bekliyorum

Hocam şöyle söyleyeyim, telefonun güç tasarrufu yapması için RX (alış) seviyelerini düşürüyorlar. Örneğin iphone 3G max -109 dBm de bile alış yaparken Nexus4 te bu değer -105 belki de -102 civarında. (net bilmiyorum). Bunun sebebi de alış seviyesi düştüğü zaman telefonun anten gücünü artırmak zorunda olması. Arada küçük farklar var gibi görünse de 3 dBm artış için iki kata kadar güç harcanması gerekiyor.

Netice de şebeke aslında evinizde ideal değerlerde çekmiyorsa (-90/-100 dBm arası) sorun yaşamanız olası. Sinyal seviyesini *#*#4636#*#* tuşlayarak gelen ekranda telefon bilgileri kısmına bakarak öğrenebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.