Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12821283128412851286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KJT49K derleme numaralı 4.4.2 chromium issue tracker' da görülmüş... KOT49H gelmeden önce de böyle bir durum yaşanmıştı. İlginç... Anlaşılan Google bu aralar yeni bir güncelleme hazirliyor bugfix anlamında... (ki ben 4.4.2 de bug yakalayamadım henüz :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkarakas94 -- 8 Ocak 2014; 23:30:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FutureLand

Hocam ne kadar ekran süresi alıyorsunuz ortalama?Ek olarak stok roma franko kernel kursam verim alirmiyim acaba..

ben Touch Control kullanıyorum ve bu da Bataryayı somuren bi uygulama.. buna ragmen 4 saat civarı bi ekran Suresi alıyorum

• İlk defa bu kadar uzun sure bir romda kaldim.purity. kernel olarak geziyorum surekli.sarj olarak en iyisi hells ama ondada chrome da istedigim akiciligi yakalayamadim.

Bu arada 03.01.2014 tarihinden itibaren şu imei işlerinde olumlu gelismeler oldu bilgilerinize.
    Ben hemen bir aydir tablet olarak kullandigim cepi hallettim. Sonuc ok.
    Yalniz storage 8 gb lik oldu. yarin tekrar sifirdan girisecez, yanlis yakmisiz galiba. Halledilmeyecek bir sorun diil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavishow -- 9 Ocak 2014; 0:34:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlbtco

quote:

Orijinalden alıntı: ksfno1

quote:

Arkadaşlar ana ekrandaki sayfa sayisini artirabiliyormuyuz

Nova Launcher kurmanı öneririm.

Telefonun kendinden böyle bir özelliği yok mu

masa ustundeki herhangi bir seyi tutup saga dogru goturursen yeni sayfa acilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

quote:

quote:

masa ustundeki herhangi bir seyi tutup saga dogru goturursen yeni sayfa acilir

Su anda aktif 5 tane sayfayi kullaniyorum zaten ama dediğimiz gibi yapinca acilmiyor bende

• Dün vanir rom a geçmiştim kernel olayınıda hallettim bataryayı test etme şansım olmadı.

Ancak diğer romlarda gece 12 den sabah 7 ye kadar %8-10 arası bir tüketim alıyordum bekleme modunda, dün gece vanir ile bu oran %3 dü.

Tek sıkıntım tuş kilidini açtığımda direk çağr ekranına geliyor bu bir ayar ile mi oluyor yoksa romdan kaynakli bir sorun mu?
  • CM11 kurulu bende, kernel olarak Hells Doctor ve Tardis Mod var, dün gece %73'te bıraktım wi-fi ve mobil veri kapalı, sabah %72'de aldım.
  • quote:

quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla yok.

• Bazı arkadaşlar uygulamayi ana ekranda en sağa çek yeni sayfa acilir dedi denedim ama acilmadi

• captor34 kullanıcısına yanıt
    Bende mahdi romu öneririm. Bir sıkıntısını görmedim şimdilik. Kernel olarak da hells kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: androkolik

Bende mahdi romu öneririm. Bir sıkıntısını görmedim şimdilik. Kernel olarak da hells kullanıyorum.

özelleştirme purity romdan iyi mi? mesela purity de ozellestirmeye dair hersey var.. Son güncelleme ile statu bara cift tıklayıp ekran kapatma da gelmiş,(:

• rom purity
    Launcher Nova prime
    icon Stock ui icon pack
    duvar kağıdı zedge'den indirdim
    tuşları softkeyz programı ile yaptım
    saat widgeti animated widget Clock

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captor34 -- 9 Ocak 2014; 13:56:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mavishow

İlk defa bu kadar uzun sure bir romda kaldim.purity. kernel olarak geziyorum surekli.sarj olarak en iyisi hells ama ondada chrome da istedigim akiciligi yakalayamadim.

Bu arada 03.01.2014 tarihinden itibaren şu imei işlerinde olumlu gelismeler oldu bilgilerinize.
    Ben hemen bir aydir tablet olarak kullandigim cepi hallettim. Sonuc ok.
    Yalniz storage 8 gb lik oldu. yarin tekrar sifirdan girisecez, yanlis yakmisiz galiba. Halledilmeyecek bir sorun diil.

''03.01.2014 tarihinden itibaren şu imei işlerinde olumlu gelismeler oldu'' derken neyi kastettiniz hocam anlayamadım yada daha önce yazıldıysa kaçırmışım kusura bakmayın.
  • ortadaki x işaretini ve menü deki küp leri yapamadım bir türlü :)

birde icon paketini bulamadım yardımcı olur iseniz sevinirim.

nova launcher kullanıyorum ama prime değil malesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkeagle66

ortadaki x işaretini ve menü deki küp leri yapamadım bir türlü :)

o x işaretini ben programa dısarıdan tanıtmıstım.. programın kendi içinde yok.. icon paketi de markette mevcut ama apk ile yüklemek istersen google'a yazdıgın an da cıkıyor (: x işaretini resim olarak xda'de bulmustum sonra programın içine yüklemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: captor34

quote:

o x işaretini ben programa dısarıdan tanıtmıstım.. programın kendi içinde yok.. icon paketi de markette mevcut ama apk ile yüklemek istersen google'a yazdıgın an da cıkıyor (: x işaretini resim olarak xda'de bulmustum sonra programın içine yüklemiştim

hocam sana zahmet olmaz ise resmi ve nasıl yapıldığını da anlatır isen çok sevinirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: captor34

quote:

hocam sana zahmet olmaz ise resmi ve nasıl yapıldığını da anlatır isen çok sevinirim.

https://www.dropbox.com/sh/eglqkhlw33clfhz/b_Ki_JWnKV/Softkeys/Nexus%20Blue

bu linktekini indir... cıkar resimleri..telefona..sonra softkeyz programına gir..sag üstte import buttons yazıyor.. tıkla ona..ne koyacagını soruyor..home button'a tıkla ve telefondan o x resmini sec..sonra programdan aktif hale getir

• Merhaba Arkadaşlar ÖN kamera nasıl aktive oluyor :'( Acill
  • Mr.Prototype kullanıcısına yanıt
    Kameraya girin,ortadaki resim cekme butonunun yaninda yuvarlak bir buton var Ona tıklayın.En sağdakini seçin.

• captor34 kullanıcısına yanıt
    Purity de denedim. Ondan daha fazla özellik var. Çift tıklama olayıda mevcut. Ayrıca OTA olarak da haber veriyor güncellemelerini. Soft key leri bile kendiniz düzenlemeniz mümkün romda...Deneyin derim Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 12821283128412851286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.