Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hatırladım kafaya takılacak bir sorun yok sanırım
    Ayrıca benim güç tuşunda problem yok sessiz olması daha iyi
  • telefonun orjinal kulakligini ankarada bulabilecegim bir yer var midir ?, ve ucreti ne kadardir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-mchd

telefonun orjinal kulakligini ankarada bulabilecegim bir yer var midir ?, ve ucreti ne kadardir ?

Ankara değil Türkiye'de bulmanız imkansız derecede. Ancak yurtdışı kaynaklı, o da %100 orjinal olup olmadığını anlamak, elinize geçene kadar imkansız olacaktır.
    Ben de çok araştırdım ancak sonunda pes ettim. Eğer bulursanız lütfen beni de bilgilendirin.
  • rhino shield in koruyucu filmi var midir ankarada ?

• SertaGE kullanıcısına yanıt
    Ben forumdan bi arkadastan satin almistim orjinal kulakligi. Ona da turkcell hediye etmis alirken. Ama 4-5 ayda bozuldu pek memnun kalmadim. Su an sol kulaklik calismio. Oldukca dikkatli kullandim bide. Şu an kulaklik arastiriyorum bende.

• Günaydın arkadaşlar.
    Power Bank kullanan varmı? Ne önerirsiniz? Arazide felan olunca 5gün idare edecek birşey varmıdır acaba?
    Solar olanlar var ama ne kadar güvenilir bilmiyorum.
    Kullanan varsa bilgi verebilir mi?

Bu aşağıdaki ürün nasıl acaba?
    PowerBank
  • darkuk kullanıcısına yanıt
    Ben SAMSUNG 9000mAh HARİCİ BATARYA ŞARJ PAKETİ - Battery Pack (EBB-EI1CWEGSTD) kullanıyorum. Tam dolu halde arazida telefonumu 3 tam şarj yaptı ve arkadaşımın tabletini de tam şarj yapıp görevini tamamladı :) Boyutları da çok iyi. Üzerinde ki led ler sayesinde pil doluluk seviyesini de takip edebiliyorsunuz. İyi ki almışım. Başarılı bir ürün ve kesinlikle tavsiye ederim. İhtiyacınızı fazlasıyla karşılar.

N11.COM

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ue-Gazi -- 8 Ocak 2014; 9:46:57 >

• Ue-Gazi kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler,

Bu alet nexus 4 e uyumlu mu? Çıkış voltaj ve amper değeri nedir acaba?
    Hocam şaka mı yapıyorsunuz :) Kullandığım ürünü NEXUS 4 konusu altında NEXUS 4 cihazımda kullandığıma dair cevap yazıyorum. Artı üşenmiyorum yardımcı olmak adına fotoğrafları çekip ekliyorum. Siz de diyorsunuz ki ''Bu alet nexus 4 e uyumlu mu? Çıkış voltaj ve amper değeri nedir acaba?'' Neyse hocam size kolay gelsin :) Çıkış voltaj ve amper değerini de H.Z. Googel' dan siz araştırın.
  • 4.3 de sürekli kullandığım vanir rom un 4.4.2 sini yükledim.

Özelleştirmeler fazla gibi gözüküyor ama ayarlar ingilizce olduğu için çözmek zaman alacak gibi görünüyor.

Sürekli kullandığım franco kerneli yüklediğim de cihaz açılmadı. Ayarlardan kernel versiyonunda baktığımda caynogenmod yazıyordu galiba cm tabanlı bir kernel yüklemem gerekecek. Tam olarak bilgisi olan var ve kernel linkli verecek olan var ise sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkeagle66 -- 8 Ocak 2014; 11:52:12 >
  • Ue-Gazi kullanıcısına yanıt
    Voltaj değerlerini birkaç sitede inceledim. Sizin elinizde olduğundan teyit etmek istedim.
    Resim olduğundan haberdar olamadım. İşten bağlanıyorum. Personal Network Storage and Backup sitelerine eklenen resimleri göremiyorum.
    Yardımların ve zahmetlerin için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkuk -- 8 Ocak 2014; 12:29:30 >
  • Yeni 4.5 Kitkat ne zaman gelecek acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    Daha 4.4.2'yi eskitemedik?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayattanFragman

quote:

Orijinalden alıntı: ksfno1

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sonunda bumperim gelmiş bunu çok beğendim
     ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

Ne marka o?

markasız kardeşim :)

Peki nereden aldığını öğrenebilir miyim? Aynısından ben de almak istiyorum. Çok beğendim

gittigidiyor.com dan aldım kardeşim :)

Hâlâ satılıyorsa link verebilir misin? Sipariş vereyim de gelsin bi' an evvel.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-nexus-4-e960-bumper-silikon-kilif-sari-100521078

Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksfno1 -- 10 Ocak 2014; 14:59:20 >

Buyur hocam :) Direk üzerindeki etiketi yazıyorum.

BATTERY PACK
    MODEL : EEB-EI1CWE
    INPUT : 5.0V - 1.8A
    OUTPUT : 5.0V - 1.8A
    3.8V Li-on BATTERY 33.6Wh
    9000 mAh
  • arkadaşlar dün akjam çalışan nexus 4 ..bu sabah açılmadı....nasıl açabilirim.?..recovery mod tuş kombinasyonu tam olarak nedir acaba....? veya başka bir yöntem...?
    yoksa servise vereceğim..(orijinal rom ve kitkat var)
  • Resim yükleyen arkadaşlar biraz daha ufaltıp yüklerler ise konu için daha iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

arkadaşlar dün akjam çalışan nexus 4 ..bu sabah açılmadı....nasıl açabilirim.?..recovery mod tuş kombinasyonu tam olarak nedir acaba....? veya başka bir yöntem...?

nasıl acılmıyor.. kırmızı ışık mı yanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: captor34

quote:

arkadaşlar dün akjam çalışan nexus 4 ..bu sabah açılmadı....nasıl açabilirim.?..recovery mod tuş kombinasyonu tam olarak nedir acaba....? veya başka bir yöntem...?

hiç bir tepki yok...güç tuşuna 10-12 sn basılı tutuyorum ama...aynen kapalı olduğu gibi...ışık v.s yok..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: captor34

quote:

hiç bir tepki yok...güç tuşuna 10-12 sn basılı tutuyorum ama...aynen kapalı olduğu gibi...ışık v.s yok..

sarja takıp 1-2 saat bekleyin bi.. batarya aniden bitince öyle oluyor bazen

• 
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.