Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1016. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10141015101610171018
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok makbule geçti. Nihayet çözdüm sorunu.Hellscore b40 cm ile nihayet sorunu çözdüm. Hatta nexus 7 yide güncelledim.Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kms2007

Arkadaslar nexus 4 dun aldim nette dolasirken ve maillerde ki resimler gorummuyor ne yuklemem gerekiyor? Bu da bugünkü aldigim ekran goruntusu..
     ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

Arkadaşlar yardım eder misiniz?

• Sevindim.
    Rica ederim.
  • beyler telefondan anlamayan ve yavaşlamasından sikayet edip telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ama rehberim silindi senkronizasyonla geri gelceğini düşünüyodum gelmedi hiçbi ayarım acil yardım lütfen acilll yardımmmmmm !!!!!!!!!!!!!!!1
  • kms2007 kullanıcısına yanıt
    Baktığınız mailde Resimleri göstere tıklarsanız resimler görülür.Telefonla bir ilgisi yok.
  • Dostum ben de aynen senin gibi Xperia U'dan Nexus 4'e geçtim. İnan bana felaket bir cihazdı, bir de 4.0.4 güncellemesini yapmıştım, iyice kağnı gibi olmuştu. Burada senin telefonu sayacakları fiyat çok az olur, öldürürler. İyisi mi nakit almaya çalış, o cihazı da eşe-dosta ver sen. Zayi olmasın parası. :)
  • zaten kuzenim sordu sat bana fln dedi ver 450Tl dedim :D:D tm dedi haber etcem dedi sana :) eger alirsa 450TLye bende biseyler ekliyip nexus4 almak isterim
  • Eğer ki 450 liraya o telefonu verebiliyorsan sakın durma! Ha ama sonradan kuzenine mahcup olur musun orasını bilemem, ben piyasada verdikleri fiyatı hiç yazmayayım buraya çünkü.
  • Dostum kiz telefonda arada bir oyun oynuyor. klasik bir kullanici neyin ne ise yaradigini bilmez anlamaz zaten :) evli barkli kadin :) altta ki bar isigi sekli fln cok hosuna gitti yani biraz görünüme fln önem veriyor :) anlamaz yani ramdan fln :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtrkmn61 -- 3 Kasım 2013; 14:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

Baktığınız mailde Resimleri göstere tıklarsanız resimler görülür.Telefonla bir ilgisi yok.

Çok teşekkürler orda ki linki hiç farketmedim.
  • ya acil bi cevap verin rehberim yok oldu zor durumdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhangs

ya acil bi cevap verin rehberim yok oldu zor durumdayım

gmaile gir orda rehber kısmında isimlerin yoksa zaten senkronize etmemişsin demektir
  •  ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

Kilit ekranında solda Chrome olsa iyi olurdu. Sağda Kamera, Solda Chrome
  • Arkadadaslar size bir sorum olacak. Ben simdi telefonu prize takiliyken kullanirsam bunun telefona veya pile herhangi bir zarari olur mu? Bildiğim kadarıyla n4 te lion pillerin bir üst versiyonu olan lipo piller kullaniliyor ve bu pillerde tam bitmeden sarja takilmasi gerekiyor. Bu mantıkla gidersek eğer bnce zarari yok

• Ne zaman ota ya düşüyor 4.4

• quote:

Orijinalden alıntı: CKT

Ne zaman ota ya düşüyor 4.4

3-4 haftaya gelir

• QI Wireless Charger ile ilgilenen arkadaşlar pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

hacı 4.4 ekranımı bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adindar16

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

hacı 4.4 ekranımı bu ?

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: iMaHoNi

Arkadadaslar size bir sorum olacak. Ben simdi telefonu prize takiliyken kullanirsam bunun telefona veya pile herhangi bir zarari olur mu? Bildiğim kadarıyla n4 te lion pillerin bir üst versiyonu olan lipo piller kullaniliyor ve bu pillerde tam bitmeden sarja takilmasi gerekiyor. Bu mantıkla gidersek eğer bnce zarari yok

Çok ısınma hariç bir zararı olmaz ancak , zorunlu bir durum yoksa ,

AKŞAM KAPALI ve sürekli şarj ın ( en az 3 saat ve sonra 10 / 15 açık şarj ) iyi olduğunu düşünüyorum,
  • 
Sayfa: önceki 10141015101610171018
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.