Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.105
Cevap
68
Favori
529.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERHABALAR LG NEXUS 4 E960 ORJİNAL EKRAN DOKUNMATİK EKRAN CERCEVESİ KOMPLE FULL EN UYGUN FİYATLA KAMPANYA STOKLARLA SINIRLIDIR.

GÜVENLI ALISVERIS HER ZAMAN ILK TERCIHINIZ OLSUN HAK HUKUK MUSTERI MEMNUNIYETI

195 TL YE FULL !!

http://www.sanalpazar.com/Lg-Nexus-4-E960-Lcd-Dokunmatik-Cita-Ekran-Full-Orjinal__isp34727538

AYRIYETTEN MONTAJ ISTERSENIZ 30 TL YE MONTAJ HIZMETIDE SAGLANMAKTADIR.. İLETISIM ICIN PM ATINIZ
  • Arkadaşlar merhaba ;

Nexus 4 telefonumda arama yapmak istediğimde "Mobil ağ kullanılamıyor" uyarısını alıyorum.

Daha önce bu sorunu yaşayan ve ya çözümünü bilen var mı?
  • İyi geceler arkadaşlar. Nexus 4 kullanıyorum telefonumun bataryası çok kötü gidiyor birçok şey denedim ama çözüm bulamadım ayrıca iki defa telefonum kendi kendine kapandı hiçbir şekilde tepki vermeden kaldı şarja taktım hiç bir değişiklik olmadı 10 dakika kadar sonra telefon açıldı bu iki defa başıma geldi telefon çok ısınıyor bu aralar çok ağır telefon servise göndermeye karar verdim fakat az önce telefona çay döküldü biraz ahizeden ses gelmiyor servise gönderince Bu yüzden sorun çıkarırlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onr4249

Arkadaşlar merhaba ;

Nexus 4 telefonumda arama yapmak istediğimde "Mobil ağ kullanılamıyor" uyarısını alıyorum.

kartın kesik kartmı yoksa orjinal micro mu bendede yapıyordu kesik kart orjinal micro yapınca düzelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

quote:

Arkadaşlar merhaba ;

kartın kesik kartmı yoksa orjinal micro mu bendede yapıyordu kesik kart orjinal micro yapınca düzelmişti.

Kart kesik , sorun bir iki gün devam edip geçti ancak bu seferde arama yaptığımda ne karşı tarafın sesini duyabiliyorum ne de benim sesim karşı tarafa gidiyor.

Umarım kattan dolayıdır da değiştirince çözülür.

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

quote:

Arkadaşlar merhaba ;

Kart kesik , sorun bir iki gün devam edip geçti ancak bu seferde arama yaptığımda ne karşı tarafın sesini duyabiliyorum ne de benim sesim karşı tarafa gidiyor.

Umarım kattan dolayıdır da değiştirince çözülür.

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

o ses gitmeme olayıda lolipop yükledikten sonra yaşamıştım daha sonra Stock 4.4.4 dönünce düzeldi (restart) yapınca düzeliyordu

• lolipop u yukledikten sonra wifi de ve stabilite sorunu yaşayan var mı ?

wifi nin açılış süresi neredeyse 20 sn sürüyor.

telefon son zamanlardan donmalar takılmalar yapıyor.(nadir de olsa yapıyor)

ve son 2 hafta da 3 kere telefonu stand by dan çıkardığımda sadece duvar kağıdı ve geri tuşu var onun dışında hiç bişey gelmedi.

bu sorunları yaşayan var mı?
  • Satılık 1 adet Nexus 4 ekranım var, ücretsiz kargo pm atabilirsiniz 170 TL
  • Ereyon faturalı, orjinal, sıfır ayarında nexus 4 google bumper var, almak isteyenler pm atabilir.

• Beyler bende nexus 4 alalı yaklaşık 18 ay falan oldu ama su son 1 ayda çok fazla sorun yaşadım telefon durup dururken kapanıyor( mesela whatsaapden bi arkadaşa mesaj atıp ekranı kapatiyorjm sarjida yaklaşık %70_80 lerde bi 5_10 dk sonra açmak istedigimde acilmiyor) ve bi daha açılmıyor sarja taktığımda da hiç tepki vermiyor bu şikayette dolayı son 1 ayda 3 defa teknik servise verdim ama her seferinde başka bir parçayı değiştirip gönderdiler , sizce bu sorun neden yaşanır neye dikkat etmem lazım ve garanti bitmeden aynı hatayı tekrar yasarsam herhangi bir hakkım var mi? Beyler lütfen bilgisi olan birisi varsa çok makbule geçer :D

• nexus 4 ön arka kapak tuşlar vs komple satılık 120 tl
    telefonuma su kaçtı sadece o sorunu var telefonu 0 almıstım ekranda çizik vs yok telefonu komple kargolayacağım
  • Android M gelmedi bize :( neyse Nexus 5 lerin pil ömrü kısalmış bizimki zaten kısa daha da berbat olmasın :D
  • Kardeşim yüzbaşısın güveniyorum sana, pili falan düzgünse benim telefonun pili, tuşları, arka kapağı eskidi almayı düşünüyorum bi de bi DH indirimi çakarsan güzel olur :D bi ara iletişime geçelim
  • telefonun şarjı azaldığında, mobil internet açıksa şebeke gidiyor. Pin ekranı geliyor. Pini giriyorum. İnternet açılınca yine aynı. Mobil interneti kapatana kadar devam ediyor bu şekilde. Bu problemi yaşayan var mı?
  • n4 ten cok memnunum fakat yavaş yavaş miladını doldurmaya başladı g5 iyi gelirse değiştirmeyi düşünüyorum
  • nexus 4 telefonuma su kaçtı şarz girişi ve sıfır batarya aldım ekran ve arka kapak kamera sağlam durumda diğer parçalarda tabi sadece su kactı 100 liraya isteyen varsa verebilirm. komple kutu fatura dahil
  • Arkadaşar nexys 4 için sim kart yuvası arıyorum fazlalık olan felan varsa alabilirim

• Arkadaşlar çok uzun süredir nexus 4 rom root işlerini bıraktıgım ıcın bazı şeyleri unutmusum . Telefonu anneme veriştim ve cihaz açılmıyor google yazısında kalıyor

TWCM var ve cihaz root lu idi sorum su icindeki resımlerı ve bazı dosyaları nasıl alırım .

Yenı sıfır kurulum yapsam cihaz tamamıyle sılınecek nexus toolkit 2 var pc de
  • Emektarı bu yaz Amerikadayken Samsung Galaxy S8 almak için Samsung a geri gönderdim. Trade-In diyorlar. Eskiyi ver yeniyi götür. 200$ indirime saydılar. İyi fiyata sattım yani. Uzun süredir kullanmıyordum değerlendirmiş oldum. Böylece bir devi daha kapandı benim için :)
  • fathieagle kullanıcısına yanıt
    konuya gireyim de eski emektar için en son ne yazılmış onu okuyayım dedim , senin yazını okuduğumda şok oldum resmen , kendi nexus 4ü çöpe atışım gözümün önüne geldi.
  • 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.