Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.105
Cevap
68
Favori
529.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thorismund

quote:

Orijinalden alıntı: Emrah1245

quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_1379

quote:

Arkadaşlar yurt dışından nexus 4 aldım pasaporta işli değil ama hattımı takarak kullanıyorum 2 ay oldu yaklaşık ama imei den dolayı kapatma gibi bir msj gelmedi sanırım bunlara imei de atılmıyor pasaport bulamıyorum nasıl bir yol izlemeliyim?

Bak şimdi bende merak ettim bende yurt dışından aldım 1 hafta sonra geliyor.

Nexus un offical sayfasında zaten tüm ülkelerde sim kartı takın kullanın yazıyor 200+ GSM şirketini destekliyormuş kilitsiz sim kart yazıyordu yani bana kalsa imei falan atmaya gerek yok . Sonuçta kilitsiz sim yazıyor ben böyle anladım. Tbiki sende 2 aydır imei atmadığına göre demekki gerek yok pasaporta göre ben böyle anladım ama tabiki bilen biride yardımcı olursa iyi olur??

Gerçekten pasaport la imeş işlemine gerek car mı nexus için tabiki ben sitede kilitsiz sim yazında heyecana girdim . İnş pasaporta gerek yoktur kim 115 tl ayrıca verecek

sim kilidi farklı bir şey btk'ya imei kaydı yaptırmak farklı bir şey, normalde kayıtsız bir telefona sim kartı taktıktan sonra 1 ay süre veriliyor gidip kayıt ettirirseniz kapanmıyor, ettirmez iseniz kapanıyor, kayıt ettirirken yurtdışından türkiyeye girmiş bir pasaport 30 günü geçmemek kaydıyla ve 115 tl harç lazım

2 ay oldu hala kapanmadı telefon pasaportumda yok kapanması yakındır o zaman.İmei atılabiliyor mu bu telefonlara napmak lazım pasaport yok?

İmei atilmiyor eger cok cok sansli degilseniz muhakkak kapanacaktir

peki ne yapalım hocam mutlaka pasaport mu gerekecek yoksa şu geçici 6 aylık kayıtlardan felan mı yaptırcaz olur mu ki?

Eger pasaport bulamazsaniz mecbur gecici kayit yaptiracaksiniz.bu isi belli ucretler karsiliginda yapanlarda var.ben bir aralar yurt disindan telefon ticareti yaptigim zamanlar yaptirdigimi kisiler vardi birinin numarasi buluo size de verebilirim genellikle 70-100 civari oluyor bir kere oduyorsunuz onar gecici kayit yapip surekli yeniloyorlar ve kapanmiyor

teşekkür ederim hocam bir arkadaş var forumdan bu işi yapan ona söyleyim de yaptıralım yoksa kapanmasın telefon malum iş gereği açık olması gerekiyor...

Rica ederim
    Forumdan olmasi daha guzel tabiki
    Cok aceleci davranmayin uyari mesaji gelene veya sebeke gidene kadar 2 ay kapanmamasi mucize geldide diyorum belki birk kayit yaparken sizin imeiyi yanlislikla falan vermis olabilir;)

Hocam daha önce bende böyle işlere merak sarmıştım ve bu işi yapn kişi şans belkide hiç kapanmaz telefon falan demişti.

sağol dostum o zaman biraz daha bekleyelim ve benim mobil veri sürekli açık durumda şimdiye çoktan kapanması lazımdı bakalım kapanacak mı

Umarım şansınız size güler ve cihaz kapanmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_1379

Arkadaşlar nexus 4 için bumper case Türkiye'ye gelir mi sizce ? Ne zaman gelir ? Yaklaşık kaç para olur ? Çok güzel bi aksesuar gerçekten

Su ana kadar coktan gelmesi gerekirdi gelecegiyle ilgili en ufak bir mirildama dahi yok bu mevzu benide rahatsiz ediyor

Hocam türkiyede var zaten turkcell bi kullanıcıya göndermiş olay şu şekilde olmuş alan arkadaşın telefonu geç kargoya verilmiş sonrada kargoda kaybolmuş alan kişide arayıp sitem edince özür hediyesi olarak bir adet bumper case ve bir adet orjinal nexus kulaklığı göndermişler

Turkcell sitesinden alan bes kisiye vermisti tamam birkac kisiye daha vermis olabilir ama satisini yapmiyor bende gorustum turkcelle distribitor ile gorusun bizlik birsey degil denildi

Haklısınızdır mutlaka ama olaydada görüldüğü gibi turkcell canı istediğine gönderebiliyor bu gayette onlarlık bişey olduğunu gösterir

• quote:

Orijinalden alıntı: Grafilog

quote:

Orijinalden alıntı: lovex91

quote:

İstanbul bilisim kendi garantisini veriyor. Kvk yada genpa degil.

Kvk bandrolü yalan mı oldu yani . O zaman ne farkı var ithalat üründen bunun

Bildiğim kadarıyla* kendi garantisini veriyor. KVK genpa vs garanti vermiyor.

Ben sorduğumda kvk garantili demişlerdi?
  • Ben daha dün aldım istanbul bilişimden. Bana bir sorun olursa KVK'ya götürmem gerektiğini söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

quote:

quote:

Banada öyle dediler ist bilisimde , en iyisi kvk ya gidip tam öğrenmek :) giden arkadaş olursa bu konuyu paylaşsa iyi olur :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

quote:

quote:

merhabalar bu telefonu almayı düşünüyorum bugünlerde internetten araştırma yapıyorum bir sorum olacak

Teknosa, Vatan gibi yerler 1350-1399 TL ye satarken bu siteler RESMİ Distribütor ürünlerini nasıl bu firmalardan ucuza satabiliyor güvenilir midir?

http://www.guraks.com/LG-NEXUS-4

http://www.websibir.com/Lg-E960-Nexus-4-Cep-Telefonu%2CPR-53186.html?ref=akakce&v=1.43.9

Valla ben ist bilisimden aldım , disbiratör garantili olduğunu görünce gittim yerinden aldım , hiç bilmiyorum . Sorun olmaz sanırsam . Telin kutusundan hızlı kullanım kılavuzu çıkıyor okadar. Birde aldığınız telefonun faturası . Sonuç , garanti imei numarsına bakmıyor mu . Oradan anlar lg teknik servisleri . Benim de bilgim yok , böyle düşündüm . Kvk yazıyordu kutuda ama kvk ya ait hiç birşey çıkmamıstı kutuda

hocam garanti sorgulama olarak bu siteyi buldum rica etsem imei kutucuğuna imei numaranızı girerek kontrol edebilir misiniz?

https://cihaztakip.kvkteknikservis.com/

Teşekkür ederim kardeşim :) yalnız imei numarısını yazdım kayıt bulunamadı yazdı . :( Form No: , Servis Kabul No , Kurumsal Id yazmadım tek imei yazdım çıkmadı :(

Hocam çünkü cihaz sevise gitmedi hiç yada kvk değil çünkü ben yazdım çıktı sadece imei yazdım nokia 701 kullanıyorum

Cihaz hiç servise gitmedi evet. Bunun yüzünden mi kayıt bulunamadı çıkdı ki acaba . Bilmiyorum içime kurt düştü . Disbiratör ürünü diyipte içinden tek fatura çıkması ve fatura 7 gün içinde itiraz edilmediği takdirde kabul edilmiş sayılır demesi . Ben çünkü ürünü 10.03.2013 te aldım . Daha bir tüketici hakkım olmiyacak anlamına gelebilir . Faturada garanti belgesi teslim edilmiş yazıyor . Faturayı garanti belgesi orarak mı görünüyor . Su kesin mi herkes aldığında tek fatura ve hızlı kullanım kılavuzu var de mi herkeste hocam . Hızlı kullanım kılıavuzunda lg garanti belgesi yazıyor kitapcıkta . Bir de elimizde imei var , ama seri numarası ne işe yarıyor onuda bilmiyorum .

Hocam tabiki servise gitmediği için çünkü o site bir cihaz takibi servise giden ürürnün durumunu kontrol ediyor ben 701 imi gönderdim servise ve imei girdiğimde gönderme bilgilerim servisin istediği ücret vs. çıktı bunu bu şekilde sorgulayamassınız baika bir site olmalı ayrıca garanti belgesi hızlı kullanım klavzunun son sayfalarında yer alır ama hiç imzalanmaz kaşelenmez çümkü elinizdeki fatura sizin garanti belgenizdir ayrıca artık faturaya bile gerek duyulmayabiliyor imei numarası ile kalan garanti süresi vs. tespit edilebiliyor seri numarası cihazın her üründe olduğu gibi fabrika kayıt numarası mesela şöyle örnekliyim bende bir tv fabrikasında çalışıyorum mesela seri numaralarından tv nin hangi marka model olduğuna bakıyorlar çünkü her çıkan tv kayıta geçiyor sonuçta bir barkodla çıkıyor.

Lg resmi distribütör garantili olduğunu düşünüyorum , paylaşım için teşekkürler :) sadece kvk konusunda kafam karışmıstı okadar :)http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php sitesinden imei numarasını sorgulatabilirsiniz. ben biraz önce yaptım . İmei numarası : kayıtlı , Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI , retici :

Üretici: LG Electronics
    Pazar Adı: LG Nexus 4, LG-E960 Model Bilgileri: LG Nexus 4, LG-E960 demek oluyor ki lg resmi distribütörü var :)

• Arkadaşlar bugün nexus 4 e bakmaya gittim. Telefonum 10güne geliyor.meraktan gittim baktım
    Media markt A girdim nexus 4 yoktu galaxy nexus vardı galaxy nexus A baktım o kadar etkilenmedim telefondan sonra teknosaya girdim orada nexus U gördüm şükür. Nexus U özel camın altından rica ederek çıkarttım ve baktım. Gerçekten çok harika mükemmel bir cihaz.
    Elime ilk aldığımda gerçekten çok kaliteli bir malzeme kullanıldığı belli oluyor. En önemlisi ekran konusuna değiniyim .ilk önce galaxy nexus A baktığımda ekran ı o kadar etkilenmedim. Karşılaştırma videolarında galaxy nexus vs nexus 4 de galaxy nexus un ekranı daha parlak daha canlı ydı tüm izlediğim karşklaştırmalarda ama galaxy nexus
    u canlı kullandığımda en son parlaklıkta çok etkileyici görmedim . Ama nexus 4 ü açtığımda ekranın parlaklığı canlılığı gerçekçiliği çok belli oldu.sonuçta true HD ıps . Benim anlamadığım karşılaştırma videolarındaki amoled ekranın farkını ben hiç görmedim aksine nexus daha güzeldi daha net daha parlaktı. Aynen sgs3 ün ekranından da daha iyidi .

Bir başka ayrıntıda telefon bana küçük geldi .internetten bakışla daha küçük geldi herhalde uzaktan baktığım için ama kilidi açınca ekran büyük geldi . Galaxy nexus da aşağıdaki nacifasyon tuşları dan dolayı ekran baya küçük gözüküyor ama nexus 4 de tam kıvamında .

Birde videolarda nexus un arka camı bana çok çabuk kırılır gibi bi his bıraktı ana gerçekten sağlam mış.

Arka camdaki pullar bana videolarda çok parlak oyuncak gibi bir his yaratmıştı ama pullar soluk geldi bana o soluk olması iyi. Çok parlak olmasına karşı

Birde telefon ince gerçekten sgs3 deki gibi Kıvrımlı arka yapısı olmadığı için ele çok hoş oturdu. Sgs3 de 8.6 mm olmasına rağmen iphone gibi tipi olmadığı için Kıvrımlı olduğu için ele iyi oturmuyor bana göre.

Telefon galaxy nexus A göre hatta tüm androidli telefonlar arasında en akıcı olan telefon .

İlk defa görmeden kullanmadan gerçek incelemeden aldığım bir telefon olacak nexus 4 iyiliğe almışım . Ama galaxy nexusu alsaydım pişman olurdum.

Bu yazımı galaxy nexus U kötülemek için yazmadım sadece galaxy nexus un ekran ı okadar kötü geldi ki bana o na şaşıyorum.

Nexus 4 den önce çıkan hiçbir telefon nexus 4 el karşılaştırılmamalı nexus 4 açık ara önde .

Bir sorum olacak bu akıcılık zamanla uygulama film oyun yükledikten sonra akıcılık bitiyor mu Kasma oluyor mu???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

merhabalar bu telefonu almayı düşünüyorum bugünlerde internetten araştırma yapıyorum bir sorum olacak

Teknosa, Vatan gibi yerler 1350-1399 TL ye satarken bu siteler RESMİ Distribütor ürünlerini nasıl bu firmalardan ucuza satabiliyor güvenilir midir?

http://www.guraks.com/LG-NEXUS-4

http://www.websibir.com/Lg-E960-Nexus-4-Cep-Telefonu%2CPR-53186.html?ref=akakce&v=1.43.9

Valla ben ist bilisimden aldım , disbiratör garantili olduğunu görünce gittim yerinden aldım , hiç bilmiyorum . Sorun olmaz sanırsam . Telin kutusundan hızlı kullanım kılavuzu çıkıyor okadar. Birde aldığınız telefonun faturası . Sonuç , garanti imei numarsına bakmıyor mu . Oradan anlar lg teknik servisleri . Benim de bilgim yok , böyle düşündüm . Kvk yazıyordu kutuda ama kvk ya ait hiç birşey çıkmamıstı kutuda

hocam garanti sorgulama olarak bu siteyi buldum rica etsem imei kutucuğuna imei numaranızı girerek kontrol edebilir misiniz?

https://cihaztakip.kvkteknikservis.com/

Teşekkür ederim kardeşim :) yalnız imei numarısını yazdım kayıt bulunamadı yazdı . :( Form No: , Servis Kabul No , Kurumsal Id yazmadım tek imei yazdım çıkmadı :(

Hocam çünkü cihaz sevise gitmedi hiç yada kvk değil çünkü ben yazdım çıktı sadece imei yazdım nokia 701 kullanıyorum

Cihaz hiç servise gitmedi evet. Bunun yüzünden mi kayıt bulunamadı çıkdı ki acaba . Bilmiyorum içime kurt düştü . Disbiratör ürünü diyipte içinden tek fatura çıkması ve fatura 7 gün içinde itiraz edilmediği takdirde kabul edilmiş sayılır demesi . Ben çünkü ürünü 10.03.2013 te aldım . Daha bir tüketici hakkım olmiyacak anlamına gelebilir . Faturada garanti belgesi teslim edilmiş yazıyor . Faturayı garanti belgesi orarak mı görünüyor . Su kesin mi herkes aldığında tek fatura ve hızlı kullanım kılavuzu var de mi herkeste hocam . Hızlı kullanım kılıavuzunda lg garanti belgesi yazıyor kitapcıkta . Bir de elimizde imei var , ama seri numarası ne işe yarıyor onuda bilmiyorum .

Hocam tabiki servise gitmediği için çünkü o site bir cihaz takibi servise giden ürürnün durumunu kontrol ediyor ben 701 imi gönderdim servise ve imei girdiğimde gönderme bilgilerim servisin istediği ücret vs. çıktı bunu bu şekilde sorgulayamassınız baika bir site olmalı ayrıca garanti belgesi hızlı kullanım klavzunun son sayfalarında yer alır ama hiç imzalanmaz kaşelenmez çümkü elinizdeki fatura sizin garanti belgenizdir ayrıca artık faturaya bile gerek duyulmayabiliyor imei numarası ile kalan garanti süresi vs. tespit edilebiliyor seri numarası cihazın her üründe olduğu gibi fabrika kayıt numarası mesela şöyle örnekliyim bende bir tv fabrikasında çalışıyorum mesela seri numaralarından tv nin hangi marka model olduğuna bakıyorlar çünkü her çıkan tv kayıta geçiyor sonuçta bir barkodla çıkıyor.

Lg resmi distribütör garantili olduğunu düşünüyorum , paylaşım için teşekkürler :) sadece kvk konusunda kafam karışmıstı okadar :)http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php sitesinden imei numarasını sorgulatabilirsiniz. ben biraz önce yaptım . İmei numarası : kayıtlı , Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI , retici :

Üretici: LG Electronics
    Pazar Adı: LG Nexus 4, LG-E960 Model Bilgileri: LG Nexus 4, LG-E960 demek oluyor ki lg resmi distribütörü var :)

Aynen hocam

• Bir hafta içinde 2 kez telefon kapanıp açıldı . Bunun nedeni ne olabilir .s
  • quote:

Bir hafta içinde 2 kez telefon kapanıp açıldı . Bunun nedeni ne olabilir .s

Market dışı uygulama kurdun mu? Kapanmadan önce hangi uygulamaları yükledin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

quote:

Bir hafta içinde 2 kez telefon kapanıp açıldı . Bunun nedeni ne olabilir .s

Market dışı uygulama kurdun mu? Kapanmadan önce hangi uygulamaları yükledin?

ilkinde kapalıp açılması gece fotoğraf çekimi yaparken . 2. kapanıp açılması uygulamalar çalışanlar bölümüne girdiğim sırada oldu. HaYır hep market içinden yükledim . TÜm indirdiğim uygulamar : antutu bencmark , dolphin browser , face ,fun run , foursquare , google play store ,hungry shark , kingdoms lords , pou , top eleven ,twitter , whatsapp. Baska indirdiğim uygulama yok .s
  • ARKADAŞLAR YENİALDIM TELFONU SİMKART ESKİ BÜYÜK OLANLARDAN KIRPILIP CİHAZA TAKILDI BUNUN ..REHBERDEKİ KİŞİLERİ NASIL TELE KOPYALAYA BİLİRİZ TANITA BİLİRİZ ACİL YARDIM :(
  • KANLOSUZ BİLGİSAYARA BAĞLAN MA ÖZELLİĞİ VAR MI ARKADAŞLAR YARDIMMMMMMMMMMMMMMM
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Banada öyle dediler ist bilisimde , en iyisi kvk ya gidip tam öğrenmek :) giden arkadaş olursa bu konuyu paylaşsa iyi olur :)

Merhaba,
    Yaklaşık iki hafta önce Cuma iş çıkışı uğrayıp İstanbul Bilişimden Nexus 4 aldım.
    Orada kutuyu açtım, kurcaladım, bir sıkıntı yoktu.Eve gelip yeni mikro simi taktığımda birkaç işlem sonrası telefonun aşırı ısındığını gördüm.
    Bir kaç dakika twitter kullanımında bile aşırı ısınıyordu. Pili %100 şarj edip telefonu koyup yattım.
    Sabah uyandığımda pilin %60 a indiğini gördüm.
    Isınmanın üstüne pil sorunu iyice can sıktı tabi ve sabah cihazı hemen geri götürdüm.
    Fatura günü geçtiği için birebir değişim olamayacağını, örneğin sabah alsaydım, eve götürüp geri getirseydim aynı gün içinde direk değiştirebileceklerini, şuan yetkili servise gitmesi gerektiğini belirttiler.
    Cevahir AVM deki KVK ya götürdüm. KVK cihazın KVK çıkışlı olduğunu, fakat servis hizmetini LG Türkiye nin verdiğini belirtti.

Cevahir den Mecidiyeköye giderken sağ tarafta bulunan LG servise götürdüm ve cihazın aşırı ısındığını belirtip birebir değişim istedim.
    Serviste tüm kontroller yapıldı ve cihazda herhangi bir sıkıntı bulunamadı salı günü cihazı teslim aldım.
    Daha sonra hattımın Vodafone olduğu aklıma geldi birden :)
    Hemen 3G yi kapattım EDGE e çevirdim. Artık 1 saatlik twitter kullanımda dahi çok çok az ısınıyor.
    Pil de gece %100 de bırakıp sabaha %99 yada 98 le uyanıyorum
    (bunu daha sonra birkaç kez daha test ettim. 3G de pil aşırı tüketiyor ve inanılmaz ısınıyor. 2G de problem yok)

Sonuç olarak İstanbul Bilişim cihazları KVK çıkışlı fakat servis hizmetini LG Türkiye veriyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: argural

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,
    Yaklaşık iki hafta önce Cuma iş çıkışı uğrayıp İstanbul Bilişimden Nexus 4 aldım.
    Orada kutuyu açtım, kurcaladım, bir sıkıntı yoktu.Eve gelip yeni mikro simi taktığımda birkaç işlem sonrası telefonun aşırı ısındığını gördüm.
    Bir kaç dakika twitter kullanımında bile aşırı ısınıyordu. Pili %100 şarj edip telefonu koyup yattım.
    Sabah uyandığımda pilin %60 a indiğini gördüm.
    Isınmanın üstüne pil sorunu iyice can sıktı tabi ve sabah cihazı hemen geri götürdüm.
    Fatura günü geçtiği için birebir değişim olamayacağını, örneğin sabah alsaydım, eve götürüp geri getirseydim aynı gün içinde direk değiştirebileceklerini, şuan yetkili servise gitmesi gerektiğini belirttiler.
    Cevahir AVM deki KVK ya götürdüm. KVK cihazın KVK çıkışlı olduğunu, fakat servis hizmetini LG Türkiye nin verdiğini belirtti.

Cevahir den Mecidiyeköye giderken sağ tarafta bulunan LG servise götürdüm ve cihazın aşırı ısındığını belirtip birebir değişim istedim.
    Serviste tüm kontroller yapıldı ve cihazda herhangi bir sıkıntı bulunamadı salı günü cihazı teslim aldım.
    Daha sonra hattımın Vodafone olduğu aklıma geldi birden :)
    Hemen 3G yi kapattım EDGE e çevirdim. Artık 1 saatlik twitter kullanımda dahi çok çok az ısınıyor.
    Pil de gece %100 de bırakıp sabaha %99 yada 98 le uyanıyorum
    (bunu daha sonra birkaç kez daha test ettim. 3G de pil aşırı tüketiyor ve inanılmaz ısınıyor. 2G de problem yok)

Sonuç olarak İstanbul Bilişim cihazları KVK çıkışlı fakat servis hizmetini LG Türkiye veriyor :)

Yaygınlık bakımından lg servisi kvk servisinden daha yaygın en azından daha iyi bu :) Sağol kardeşim bizi aydınlattın :) Servis hizmetini kvk dan alamiyacağız anlasılan ama . Bence 2 hafta geçtiyse pilin toparlamıştır . Simdi 3g açık bıraksan o kadar pil yiceğini düşünmüyorum . Bende de pil çok yedi 3,5 gün. Tam bir hafta olduğunda ekranı kullanmam 3.5 saati buldu( çok yeterli hala değil ) . Önceden 3 saati bulamıyordum .

Peki teliniz hiç kapanıp açıldı mı ? Bu sorun son 3,4 günde 2 kez meydana geldi . Bunu düşünüyorum açıkcası neden olduğu .

• Bende kapanıp açılma sorunu olmadı hiç.
    Donanımla alakalı olacağını pek sanmıyorum açıkçası, hatta bu gibi telefonların bazen açılıp kapanması bana normal geliyor. Benim telefonu 4.2.2 ye güncellemiş olmama rağmen servis güncel yazılım yüklemesi yapmıştı yeniden.
    Yakından ve vaktin varsa LG servise yazılım yükletmeni tafsiye edebilirim. Bir yazılım güncellemesi iyi gelebilir belki.

Sarj evet toparladı ama malesef Vodafone 3G açıkken gece %100 bıraktığım telefon halen sabah %60 lara düşüyor.
    Ve 3G ile facebook a girip çıksam dahi aşırı ısınıyor arka taraf.
    EDGE de bu sıkıntıların hiçbiri yok.
  • koskoca gold un yaptığına bakın arkadaş daha telefonun ismini cisminin tam bilmiyo bide tutmuş kılıfını satıyor.
    ayıp ya ''lg galaxy nexus 4 '' ne insanların bilinç altına galaxy kelimesi yerleşmiş yakında bunlar galaxy iphone diye uydurur.
    http://www.gold.com.tr/U217083/Microsonic-Rubber-kilif-LG-Galaxy-Nexus-4-E960-Siyah
  • @argural; edge'de yani 2g de cihaz kullanılmaz yani veri alış verişi 3g ye göre çok yavaştır ,ozaman ne anladık 3g li cihazın bir esprisi kalmıyor...şunu tavsiye ederim interneti kullanmadığında 3g kapatılabilir bunun pile etkisi olumludur ama edge ile internete filan bağlanılmaz...beklede bbekle...
  • Merhaba arkadaslar,
    urun (nexus 4) ilk ciktiginda buradan getirebilirim diye mesaj atmistim konuya fakat izin tarihim kesinlesmedigi icin gelemedim.

Nisan ilk haftasi geliyorum Turkiye ye halen bu cihazi almayi dusunen varsa pm den yazabilir bana.

Benim arastirmama gore satis fiyati 1400TL.. kactan getirsem satilir.. alicilarin gonlundeki fiyat nedir yada artik bu urunun modasi gecti getirme baska model getirmi dersiniz ?

not: google store dan alamiyorum malesef kargo veris tarihi en erken 29 mart gosteriyor suan o yuzden benim gelis tarihime yetismesi imkansiz.
    amazon sitesinden alincada $423 + eyaletvergisi (kdv) + kargo = 470$ oluyor benim alis fiyatim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explorer2001

Merhaba arkadaslar,
    urun (nexus 4) ilk ciktiginda buradan getirebilirim diye mesaj atmistim konuya fakat izin tarihim kesinlesmedigi icin gelemedim.

Nisan ilk haftasi geliyorum Turkiye ye halen bu cihazi almayi dusunen varsa pm den yazabilir bana.

Benim arastirmama gore satis fiyati 1400TL.. kactan getirsem satilir.. alicilarin gonlundeki fiyat nedir yada artik bu urunun modasi gecti getirme baska model getirmi dersiniz ?

not: google store dan alamiyorum malesef kargo veris tarihi en erken 29 mart gosteriyor suan o yuzden benim gelis tarihime yetismesi imkansiz.
    amazon sitesinden alincada $423 + eyaletvergisi (kdv) + kargo = 470$ oluyor benim alis fiyatim.

850-880 tl civari bir fiyat makul olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.