Şimdi Ara

Google'ın klavye uygulaması Gboard, 500 milyon indirme sayısını aştı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle reklamlar yüzünden sildim bide saçma sapan kilit uygulamasını zorla yükletmeye çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Google çok güzel gizli bilgileri topluyor

Eee kendileri cok saglam bir mason kurulusu cia de arka bahcesidir :) fakat insanlar toz pembe goruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yauw bu uygulamaları kullanmadan önce uyarı veriyor. yazdıklarınız kaydedilmektedir diye. insanlar nasıl güvenip bunları kullanıyorlar anlamıyorum. her türlü özeliniz şifreleriniz kayıt altında. Biri bana açıklasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0707

quote:

Eee kendileri cok saglam bir mason kurulusu cia de arka bahcesidir :) fakat insanlar toz pembe goruyor

Kullandığın hangi cihazın izlenebilirlik açısından kapalı olduğunu söyleyebilirsin? Kullandığın telefon, bilgisayar vs... tüm cihazlar köküne kadar izlenebilir. Olayı olduk olmadık masondu zarttı zurttu mistikleştirmeyin. Zaten adamlar istediği zaman çatır çatır istediğini dinliyor. Bunu mason locası değil adamın istihbaratı yapıyor sanki bilmiyorsunuz. Şu yorumlardan bir vazgeçin. Gidin Aselsan 1919 kullanın çok beğenmiyorsanız. Ülkede teknik açıdan doğru düzgün ne yapılıyor ki? Bana tank, uçak, helikopter ile gelmeyin. Özel sektörden bahsediyorum.
  • wolf silver W kullanıcısına yanıt
    Aynen T9 dan dolayı mecbur bende kullanıyorum, abartılan reklamlarından dolayı başka T9 aradım ama maalesef yok. Çok pratik oluyor bu T9 da klavye kullanımı.
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    Hayirdir sahsinami sovduk nedir bu sinir ? Sanane benim fikrimi soyluyorum . Memnuniyetsiz bir durumda soz konusu degil . Cok istiyorsan sen git kullan aselsan zimbirtisini dunyadaki gizli tarih ve bilinmeyenlere bir goz at her yol onlara cikiyor bilmedigin konulara zart zurt diyecegine bir arastir bakalim ne kadar gerceklik payi var sanki kendi sirketide nasil aliniyor hahaha
  • Güzel ancak tam bir türkçe karakter desteği lazım.ö harfini yazmak için o harfini basılı tutup üstten seçmek mi zorundayız?
  • Xiaomi klavyesi iyidir
  • Daha Türkçe harfleri barındırmayan bir klavyeden bahsediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0707

quote:

Mason mu bilemem ama cia istediği zaman istediği kurumdan bilgi alır. Mit yada polis bizim firmalarımızdan birinden bilgi istese vermem diyemez.

Google ise en büyük gelirini reklamlardan kazanıyor o nedenle kişiye özgü reklam verebilmek için kullanıcılarının kullanım verilerini sürekli tutuyor.
  • bug vardi birkac tane, aninda sildim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • General mobile zorla indiriyor klavyeyi , silince otomatik yukleniyor geri . Diger telefonlarda da bu var mi bilmiyorum.Eger varsa 500 milyonu gecmesi cok normaldir...

• indirme sayıları bişey ifade etmiyor. ben de indirdim ama baktım bi halt değil hemen sildim.

• SwiftKey varken insanlar neden başka klavyeleri kullanır??

• Xperia klavyeden daha iyisini görmedim. Xda da her telefona portlanmış versiyonu var Xiaomi mi5 de sıkıntısız kullanıyorum. Duyurulur :D

• En iyisi SwiftKey
  • Swiftkey kullanıyorum uzun zamandır, tahmin yöntemi çok başarılı. Fakat harici bir klavye olduğundan kasarak açılıyor. Stock klavye gibi seri değil.

Google klavye Gboarda geçince bir deneyeyim dedim, bu sefer gerçekten olmuş. Swiftkeyi tahttan indirebilir.

Kasma-gecikme yok, çok seri ve tasarımı sade
    Tahminleri swiftkey kadar iyi ve başarılı
    Türkçe karakterler yok fakat bunu hiç aramıyorsun. i/s/u vs. basılsa da tahmin yöntemi onu gerekli olan yerde ı/ş/ü olarak dolduruyor.
    Üst tarafa sayıları sabitleyebiliyorsun
    Kaydırarak yazma gelmiş
    Yazı yazarken google da arama, gif arama, emoji arama gelmiş.

Türkçe klavye tek eksisi fakat bana göre eksi değil. Türkçe harfler olunca klavye alanı küçülüyor, zor yazılıyor. Gelmemesi benim için daha iyi.

Google'da arama ve gif arama eklentisi sebebiyle sanırım swiftkeyi bırakıcam. Bu özelliğin klavyenin içine konması tam yerinde olmuş, çok kullanışlı.

Edit: Erken davranmışım. Tahminleri swiftkey gibi çok başarılı değil. Biraz daha geliştirilmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 13 Ocak 2017; 22:8:17 >
  • Swiftkey kullananlar nasıl kullanıyor anlamıyorum bir türlü. Bugüne kadar bir çok klavye denedim içlerinde en kötüsü swiftkey'di.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Swiftkey kullananlar nasıl kullanıyor anlamıyorum bir türlü. Bugüne kadar bir çok klavye denedim içlerinde en kötüsü swiftkey'di.

Tahmin özelliğinde tek rakibi iphone klavyesi . Bu sebepten kullanıyorum . Alternatif olsa bırakırım stabil değil .
  • Klavye Asus ZenUi en iyisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.