Şimdi Ara

Google haritadan firmanızı silicez bir dolandırıcılık mı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
12
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Google haritadan firmanızı silicez bir dolandırıcılık mı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    235 Mesaj
    Merhaba, dışardan hizmet verdiğim bir firmayı bir bayan arayarak. 250tl verilmesi gerektiğini, aksi taktirde google haritadan firmayı silecegini söylemiş. Google firmalardan para mı talep ediyor yoksa bam başka bir dolandırıcılık şekli mi bu. Böyle bir haberden bilginiz var mı. Bu mümkün mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Teğmen
    158 Mesaj
    Saçmalık . Katkı puanınız yüksek ise tekrar ekleyebilirsiniz. Onunda haritalardan sizi silebilmesi için tek başına değil 3-5 kişi bu yer kapandı diye bildirim yapmalı tabi bununlada bitmiyor o bildirim yapan kişilerinde katkı puanı yüksek olmalı. Diyelim ki katkı puanları yüksek o zaman, başkası ben buraya gittim çok güzeldi diye bildirim yaparsa yer silinmeyecektir. Ekleme Silme o kadar kolay değil. Topluluğa göre hareket ediyorlar.
    Görüşmelerin kayıt altına alınacağını bildirerek dava edeceğini ve arayan bayanın kimlik bilgilerini iste suratına kapatırsa dolandırıcıdır Google para talep etmez. Aksine bu tür yer bildirimlerini google+ aracılıyla bütün kullanıcılar yapabiliyor. 50 tane hesap alırsın yer bildirimi yaparsın haritada kalıcı olur.

Orijinalden alıntı: muhammeddemirdogen

Saçmalık . Katkı puanınız yüksek ise tekrar ekleyebilirsiniz. Onunda haritalardan sizi silebilmesi için tek başına değil 3-5 kişi bu yer kapandı diye bildirim yapmalı tabi bununlada bitmiyor o bildirim yapan kişilerinde katkı puanı yüksek olmalı. Diyelim ki katkı puanları yüksek o zaman, başkası ben buraya gittim çok güzeldi diye bildirim yaparsa yer silinmeyecektir. Ekleme Silme o kadar kolay değil. Topluluğa göre hareket ediyorlar.

Öncesini bilmiyorum ama şuan firmaya google haritadan baktığımda ''kalıcı olarak kapandi'' gösteriyor. Google destek bölümünde yanılmıyorsam kalıcı olarak kapatılan firma tekrar açılamazmış. Acaba arayan kadın kuru sıkı attı ya tutarsa hesabı mı yaptı. Heryerde ücretsiz olduğu yazıyor firma eklemenin

|
    |

• Teğmen
    235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RElS

Görüşmelerin kayıt altına alınacağını bildirerek dava edeceğini ve arayan bayanın kimlik bilgilerini iste suratına kapatırsa dolandırıcıdır Google para talep etmez. Aksine bu tür yer bildirimlerini google+ aracılıyla bütün kullanıcılar yapabiliyor. 50 tane hesap alırsın yer bildirimi yaparsın haritada kalıcı olur.

Nerde dolandırıcı var, üç kâğıtcı var bizi buluyo arkadaş :) firma şuan google haritada kalıcı olarak kapalı olarak görünüyor. Yeniden açmak gerek sanırım. Peki önceki kalan kafa karıştırmaz mı

Benim puanım yüksek map üzerinden linkini pm atın tekrar hata olduğunu bildireyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CappadociaLe -- 27 Temmuz 2017; 10:27:8 >
    |
    |
    is_system kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim puanım yüksek map üzerinden linkini pm atın tekrar hata olduğunu bildireyim

ben google destek bölümünde okuduğum yazıya göre, kalıcı kapatılan yer açılmazmış. net bilgi midir bilmiyorum. aksi taktirde yenisini mi açmak gerek acaba
    |
    |

Link bu;

https://www.google.com.tr/maps/place/Uz-ar+M%C3%BChendislik/@40.97891,28.8764043,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x14caa2fca6b5384b:0x1d19c80b4c444b3f!8m2!3d40.97891!4d28.878593

Muhtemel bu gün içerisinde geri dönüş olur açarız. Açılmaz diye bir şey yok düzenleme önerisi yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CappadociaLe -- 31 Temmuz 2017; 12:58:35 >
    |
    |
    is_system kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Muhtemel bu gün içerisinde geri dönüş olur açarız. Açılmaz diye bir şey yok düzenleme önerisi yapabilirsiniz.

bende 3-4 arkadaşın hesabından düzenleme yapmıştım. saolsın ilgin için.
    |
    |
    |
    |
    Mapa gidin ve bu işletmeyi sahiplen butonuna bas ve Uzar@uzar.com.tr mail adresine doğrulama kodunun gönderilmesini iste. Hesabınıza işletmeyi onayladıktan sonra tekrar açabiliyorsunuz. Bir deneyin derim. veya (0212) 542 31 21 bu numaraya doğrulama için sesli mesaj talep edin.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.