Şimdi Ara

★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★ (930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.922
Cevap
88
Favori
699.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yedek almamismiydin kardesim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Slim'e ara verip paranoid kurdum şu an. Kendime çok kızıyorum

ben de aokp bıraktım yaaa paranoid için :((((
    daha google yazısını geçemedim :(((
  • Vallahi ben kurdum. Sadece romu kurdum. Gapps falan flashlamadım. ParanoidOTA bana kendi gapps paketi var dedi. Mini olanı seçtim (123 mb nasıl mini ise) onu indirdi kendi kurdu. Sıkıntı yok. Ama ben Halo var diye kurduydum. Yokmuş.
    Hiç denememiştim de merak ettiydim.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    ben de kurdum 10 dakika kullandım aokp'uma geri döndüm. romda birşey yok yeni boot animasyonu ve quick settins filan yeni birşeyler yapmışlar o var.
    ota ile gapps modular seçtim kurdu sonra yeni gapps paketi var dedi yine sizinki eski dedi 27 nisan 2014 tarihli eski dedi sizinki :))
    sildim hızlıca uzaklaştım :)))
  • aokp nasıl?
    özelleştirmeleri, batarya ömrü, performansı?
  • Paranoid 3.99 candır. 4.4.2 romunu yeni hazırladıkları için hiçbir şey yok. Hala grafik hatalarından söz edenler var. Malesef Paranoid gapps paketi baya bi geniş. En hafif versiyonunda bile google müzik uygulaması var.
    Xda daki cm-remix romu deneyen oldu mu?

AOKP şu an iyi durumda bence stabil pil performansı (fancy kullanıyorum big mem) ekran açık kalma süresi benim kullanımımda (whatsapp, facebook, samurai siege, oyun filan) 2,5 saat civarı bir günü rahat arahat çıkarıyor.
    özelleştirmelerin çoğu geldi titreşim yok bir de led kontrol yok şu an.
  • kurdum kurdum.
    üstad sonunda seni AOKP cu yaptım inşallah memnun kalırsın :)
  • :)
    Bakalım hayırlısı.
    Yeni kurdum henüz.
    Şu an 4.4 ün en büyük sıkıntısı, adam gibi kernel yok. Kerneller bir çıksa piyasaya.
    Kernel dev leri Gnex i bıraktı malesef. Yeni kişiler çıkması lazım. Çıkarsa oda :)

QS den ND ye geçerken lag oluyor bende. Acaba Tile sayısını 4 yaptığımdan mı kaynaklı?
    Kendi kerneli ile kullanıyorum. Sende var mı öyle bir durum?
    biraz var gibi hocam ben de 4 yaptım şimdi
  • Güzelim slimden olduk :)
    Neyse CM ye bakayım bir de,
    Böylece iki günde çok çok rom denemiş oldum :)
    geçerken bir de omni romu denemeni tavsiye ederim
  • Kilit ekranındaki Quick Launch Shortcuts'ı yalama ettiler resmen. 10.2'de yoktu, 11 de getirdiler. Bir ara kaldırdılar sonra geri getirdiler. Bu günkü nigthly'de tekrar kaldırılmış. Birinin buna gıcığı var sanırım, ısrarla kaldırıyor. Bu arada son nigthly'lerde ram kullanımında artış görüyorum. Eskiden 350 civarlarında seyrederdi boştayken ama şimdi kısa sürede şişme yapıyor ve ortalama 430'larda seyrediyor. Arka planda çalışan uygulamalarda da bir değişiklik görülmüyor oysaki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titanium Backup Toplu yedek alamıyor Cm nightly de. Sizde de öyle bir sıkıntı var mı acaba? 10 15 uygulama sonra kapanıyor. Notification Drawer da % si kalıyor %10 gibi. Ama donuyor.
    Bende de olmamisti ama hangi uygulamada takildigini hatirlamiyorum.

Bu arada xenonhd ne durumda kullanan varmi hic. Bi aralar baya populerdi

çok seyrek karşılaşıyorum bu durumla, durdurup eksik uygulamaları yedekle diyince devam ediyo. bazen restore ederken daha sık oluyo hatta, her 5 yüklemeden sonra takılıyo falan. ama 10 işlemde 1 kere belki oluyodur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Evet oyun ve uygulama tavsiyesi alalım :)

@axu483 o oyun adama kafayı yedirtir :)

Score world goals
    Plague inc.
    Fifa 14 (takim falan kurmadim ben tek mac yapiyorum. Cok uzun soluklu oyunlari sevmiyorum(clash of mesela) Ama grafikler vs guzel oyun olmus)
    Slovoed sözlükler
    Xplore (taaa symbiandan beri:))
    Tubemate (mp3 indirmek icin. Markette yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemee -- 22 Ocak 2014; 17:35:51 >
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    56 tane uygulama var bir türlü toplu yedekleme yapamadım
    bu durum bikaç kez başıma geldi ama sebebi ne cidden bilmiyorum. kırk yılda bir anca oluyo. sonra telefonu yeniden başlatınca, yada uygulamayı tamamen öldürüp tekrar deneyince sorun çözülüyodu.
  • 
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.