Şimdi Ara

Google Drive ve Dropbox'a erişim engeli getirildi: Güncelleme: OneDrive'a da engel (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
4.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işin suyu çıktı resmen iyice. madem böyle bir durum olacaktı bu bulut sistemler ile entegre alt yapıda çalışan firmaların olduğu biliniyor 2 gün süre tanınsaydı vpn kullanmadıkça tüm verilere erişimde solanmış durumda. OneDrive hizmetide yanlış hatırlamıyorsam Office 365 ile entegre idi bu sebeple bulutta var olan dosyalara erişilemeyecek.

• Hakkaten dün dropboxa bende girerken engel hatası görmüştüm sonra vpn ile girebildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün pcden google drive'a bi zip dosyası upload ettim şimdi telefona indiremiyorum napabilirim? Vpn de işe yaramıyor

• o kadar devler düşmanı var ki şahsi menfaatlerini devletin menfaatinin önüne koyabilecek kadar cahiller.. Devletin sırrının mı ortaya çıkması önemli senin iki tane resminin mi'' bire cahil sözde vatan evladı!!

• Bu kadarına da çüş .Umarım hemen açarlar.

• Nasıl pislikler çıktıysa bu kadar yasak geldi böyle. Yine birşeylerin üstü apar topar kapatılıyor. Vatandaş zaten ayakta uyuyor ondan yana sıkıntı yok. Gelen şehit haberlerini de kınayıp geçiyorlar.
    Yeni Türkiye'ye hoşgeldiniz. Kuzey Kore - İran arası bir modellemeye gidilecek anlaşılan.
    2023'e kadar başı açık devlet memuru görmek istemiyorum demiş padişahımız.
    2023'e kadar muhalif de kalmayacak. Işıl olacak memleket herkes ampül kafa.
  • LNB L kullanıcısına yanıt
    Önemli birşey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

o kadar devler düşmanı var ki şahsi menfaatlerini devletin menfaatinin önüne koyabilecek kadar cahiller.. Devletin sırrının mı ortaya çıkması önemli senin iki tane resminin mi'' bire cahil sözde vatan evladı!!

ben de bu kafadan istiyorum, içinde beyin olmayanından mümkünse
  • cangunner kullanıcısına yanıt
    İroni mi yaptınız?
    Cidden bilmiyor musunuz?
    Damat berat'ın gmail hesabını hackledi redhackarlar.
    Ciddi belgeler paylaşıldı.

1 haftadır sosyal medya çalkalanıyor. Beratın;
    petrol kaçakçılığı,
    petrol kaçırırken izlediği yol haritası,
    Selamlar işe alması,
    Doğan medya'yı ele geçirdiği yazılar,
    Aydın doğan'ın ses kayıtları

Gibi çok skandallar bilgiler ortaya çıktı.
    Fazlasından korktular.
    Redhac'in tüm paylaşım yapılan twitter hesapları engelleniyor.

Bulut depolamalar da bu yüzden kaptıldı.

Buradan gündel hesabı takip edebilirsiniz.

https://mobile.twitter.com/TheRedHack97

Bu arada dünya durumun farkında. Tr nin ışid peteolünden nemalandığını biliyorlar. Kuzey koreden ballice bir yönetim olduğunu da. şu forumda bile kaç kişi neden kaptıldığının daha farkında değil.

Yalçındağ ı istifaya götüren belgeler;
    https://github.com/akemimichiko/allmail/tree/master/mail_shots

Albayrak mail arşivi;

https://bitbucket.org/akemimichiko/allmail/src/793fc718911a44e3c378a51003209b94e0800140/allmail.torrent?at=master&fileviewer=file-view-default

Tabii özel hayata müdahale falan muhabbetlerini geçin.
    zeka prbleminizden dolayı darbe gecesi askerler kafanıza sıktı. Fetöyle falan da alakası yok askerlerin. "beyefendi"nin anlaştığı bir yapılanma.
    O kadar mal gördüler ki halkı acımadan sıktılar. Ottan değersiz görünüyorsunuz yani onların gözünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 10 Ekim 2016; 14:45:43 >
  • Rezilliğe doymuyoruz. İş yapmak bile sorun oluyor. Hırsları ve yeteneksizlikleri yüzünden her sektör kevgire dönüyor. Bitmiyor kötülükleri, hainin arkasında durmak ülke için normal bir hareket oldu. Acı çekmeyi seviyoruz sahiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 10 Ekim 2016; 15:40:11 >
  • yahu bu insanlar VPN kullanıp twitter yasağına karşı çıkanları twitter'dan azarlayan insanlar. ne bekliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

o kadar devler düşmanı var ki şahsi menfaatlerini devletin menfaatinin önüne koyabilecek kadar cahiller.. Devletin sırrının mı ortaya çıkması önemli senin iki tane resminin mi'' bire cahil sözde vatan evladı!!

İyi de ortaya çıkanlar kişisel mailler, devletin kendi sırrı değil.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Ben gereken aciklamayi yaptim ayni seyleri konusuyoruz. Yapacak baska birsey yoksa gecici engellemekten baska care yok malesef. Tepkisiz kalmak hic dogru degil.

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Ben de sana bir soru sordum.

"Evinde çıkan bir böcek için bütün mahalleyi mi yakmak lazım?

Efendim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha
    Attığın her siteye giriyorum şuan bakım felandı heralde

Engeli sabaha karşı kaldırdıkları için doğal olarak kontrol ettiğiniz saatte bir sorun bulunmuyordu bende sabah girdim herhangi bir engelleme yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Efendim?

Mantiken ayni sey degil sordugun soru seffaflikla da alakasi yok bunun. Ulkeyi zor durumda birakmak amaclanan suan yasakta kalditilmis saniyorum. Dedigim gibi ben bu konularda milli dusunuyorum. Ulkeyi yakmaktansa evimi yakarim. Yani bulut sistemi kullanan sirketler bu forumdakiler kadar ses cikarmamistir heralde. Tartismaya gerek yok birbirimizi ikna edemeyiz cunku, zamanimda kisitli suan. Ozet olarak internetin sahibi olmadigimiza gore ve yapabileceklerimizin cok sinirli olmasi nedeniyle milli konularda yapilacak sinirli yasaklamalara karsi degilim.

• gundem degişir degişmez acılacaktır
  • Ben anlamadım ben mi efsunluyum yoksa tekrar açıldı mı?

Ben bir sorun yaşamadım. Baya bildiğin giriyorum VPN olmadan?

• Size bir şey diyeyim mi ? Bu konuşmaların falan sızması bunlara hiç bir şekilde zarar vermez. Neden mi ? Yarın çıkıp fotoşop, yalan, kendileri düzenlemiiiş PARAAALEEEL BUNLAR PARALEEEEEGGGLLL dediklerinde onlara koşulsuz şartsız inanacak biat edecek %50 yaşıyor çünkü bu ülkede halâ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Efendim?

Mantiken ayni sey degil sordugun soru seffaflikla da alakasi yok bunun. Ulkeyi zor durumda birakmak amaclanan suan yasakta kalditilmis saniyorum. Dedigim gibi ben bu konularda milli dusunuyorum. Ulkeyi yakmaktansa evimi yakarim. Yani bulut sistemi kullanan sirketler bu forumdakiler kadar ses cikarmamistir heralde. Tartismaya gerek yok birbirimizi ikna edemeyiz cunku, zamanimda kisitli suan. Ozet olarak internetin sahibi olmadigimiza gore ve yapabileceklerimizin cok sinirli olmasi nedeniyle milli konularda yapilacak sinirli yasaklamalara karsi degilim.

Saptırmakta çok mahirsin bravo tebrik ederim.

Yasak kaldırıldı çünkü arka planda ne kadar büyük saçmalık olduğundan ziyade tepkilerin olması.

Kısaca benim soru belli. Cevaplar da belli.

Basit bir soru sordum cevap vermekten kaçıyorsun. Cevabın olmadığını ben de biliyorum ama istersen 1 kere daha sorabilirim.

Bulut sistemi kullanan şirketler gelip bizler gibi forumlarda tepki göstermiyorlar bu konuda emin olabilirsin.

Tartışmaya gerek yok diye bir durum da yok. Kabullenemiyorsun haklı olmamı. Haklı olmak da beni mutlu etmiyor bunu da bil. Sadece insanca yaşamak isteyenler var bu ülkede. Adil bir şekilde. Ve ülkesini seven milyonlar var. Umurunuzda olsun biraz.

Daha önce de söyledim, sizler tepki koymadığınız müddetçe böyle şeyler çok olacak. Ve sen arkadaşım, lütfen savunma argümanlarını bu şekilde kurma.

En azından sukût et

Bundan sonrası için bir cevap yazmayacağım. İstediğin kadar beni mention'la.

Kolay gelsin.

Not. Kimin ne kadar milli olduğunu da imkansız ölçemezsin.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astegon -- 10 Ekim 2016; 22:09:44 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.