Şimdi Ara

GOOGLE CHROMECAST KULLANANLAR (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.214
Cevap
88
Favori
178.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kanadadan gelme bir chromecast var elimde.kurmaya çalıştım ama olmadı.kurarken başka bir ülke için üretildiğini belirtiyor.kodu veriyor kuruluma geçiyor modem şifresini girdikten sonra kurulumu yapıyor ama aktif olmuyor.bölge sorunundan dolayı kablosuz ağda küçük bir ddğişiklik yapmanız gerekebilir diyor.o yüzden kuramadım.bilgisi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ati1907 A kullanıcısına yanıt
    Modem 5 ghz de mi calisiyor?

• sadece telefondan dizi falan izlemek için bu ürünü almak istiyorum.
    Netflix vs appleri doğal olarak destekliyor ama, safari browser üzerinden bir site üzerinden film yada dizi açınca sorunsuz olarak aktarabiliyor muyuz ?

Daha önce apple tv kullanıyordum airplay ile çok rahat aktarılıyordu, bunda da aynı şekilde mi acaba ?

Chromecast 3.nesil için soruyorum.

Özetle netflix + browser üzerinden dizi ve film siteleri izlemek için kullanılıcak.
    Browser üzerinden yapılan izlemek için screen mirroring mi kullanılıyor, yani video hem telefonda hem ekranda oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invadersmustdie -- 23 Nisan 2020; 17:29:46 >
  • invadersmustdie kullanıcısına yanıt
    Netflix'i sadece tv'de izlersiniz ancak browser için hem telefon hem tv'de aynı anda oynatıyor
    Browsere falan gerek yok tinycast veya muadili programlardan birini telinize kurun o programların zaten Browseri var filminizi seyredin ayriyetten telinizi aynı anda kullanabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Browsere falan gerek yok tinycast veya muadili programlardan birini telinize kurun o programların zaten Browseri var filminizi seyredin ayriyetten telinizi aynı anda kullanabilirsiniz
    teşekkürler cevap için.
    önceki sayfalarda da gördüm tinycasti ancak app ile halletmek ne kadar performanslı oluyor bilemiyorum.

Youtube'da video da bulamadım apple ilgili. Donma, reklam vs oluyor mu ? App'i arkaplana atıp whatsapp vs dönebiliyor muyuz ?
    Hiç bir problem yok ister WhatsApp ile görüş ister telefonla görüş telefon bağımsız oluyor. Sadece tinycast değil bunun gibi binlerce program var store de. Yıllardır böyle film dizi hatta iptv izlerim

• çok teşekkürler. ip tv içinde kullanmak istiyorum aslında, gse ip tv kullanıyorum telde.

Birde pc'den aktarım olayını yeni farkettim, vlc ve chrome üzerinden aktarım yapılabiliyor mu ?
    Gse iptv yi pek önermem onun yerine iptv player adlı program var onu kullanın. Diğer sorunuza gelince pc den telden her yerden :) aktarabilirsiniz. Ben pc ile uğraşmak yerine telden aktarıyorum

• quote:

Gse iptv yi pek önermem onun yerine iptv player adlı program var onu kullanın. Diğer sorunuza gelince pc den telden her yerden :) aktarabilirsiniz. Ben pc ile uğraşmak yerine telden aktarıyorum
    teknostore'dan 340tlye sipariş verdim, çok saolun.
    Rica ederim takıldığınız yer olursa buradayım

• Arkadaslar iphone icin chromecast ile uyumlu kullandiginiz verimli programlari paylasabilir misiniz?

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Tinycast vb...

• Angelica kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum nasıl öğrenebilirim onu.tukcell super online modeli huawei

• ati1907 A kullanıcısına yanıt
    Modem üzerindeki ışıklardan anlayabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz bugün geldi, kurdum çalıştırdım. Gerçekten çok iyiymiş çok memnun kaldım şimdilik.

Bağlantı sırasında hiç sorun yaşamadım otomatik kuruldu, aynı odada ki airties routerına bağlı. Güncelleme yaptı kurulduktan sonra.

Bilgisayardan unutulmazfilmler ve birkaç sitede playerında direk chromecast simgesi çıkıyor, telefon için tinycast ile aktarım sorunsuz.

Pc'de chromecast simgesi çıkmayan siteler için direk sekmeyi chromecast'e gönderebildim. Opera'da bu simge çıkmamıştı ilk başta.
    Tarayıcı ayarları/kullanıcı arayüzü/ chromecast desteğini etkinleştiri açınca geldi simge sağ üst köşeye.
    Baya hızlı ve sorunsuz aktarıyor sekmeyi çok şaşırdım.

Iptv linklerim m3u ile bitmediği için şuan onu aktaramadım görüntü gelmiyor, yardım istedim sağlayıcıdan. Kendi webplayer'ı var onu aktarabiliyorum şimdilik sekme yayınlama ile.
    İptv için iptv player var m3u8 ve ts her türlü formatı oynatıyor. Sadece bu program değil bir sürü program var appstorede. Yıllardır m3u8 formatını izliyorum.

• quote:

İptv için iptv player var m3u8 ve ts her türlü formatı oynatıyor. Sadece bu program değil bir sürü program var appstorede. Yıllardır m3u8 formatını izliyorum.
    sorun benden kaynaklı. Iptv sağlayacısının verdiği m3u dosyası içindeki linkler http://webadresi//kullanıcıadım/sifrem
    seklinde sonunda dosya uzantısı yok, sanırım bu yüzden görüntü gitmiyor. Vlc ile izleyebiliyorum, gse iptv ile telden de izleyebiliyorum.
    Sonu : ts veya m3u8 olmalı. Siz sonuna ts veya m3u8 eklemeyi deneyin. İptv sağlayıcıları bu linkleri ya akıllı tv lere ya bilgisayara yada telefonlara göre verir. Sizinki eğer telefondan chromecast a yansitacaksaniz link telefona göre olmalı

• quote:

Bu isimde cok program var. Sizin kullandiginizin simgesi gri zemin icinde pembe ucgen mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.