Şimdi Ara

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.262
Cevap
24
Favori
123.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende anlamadım ama ardından comodo dragonu tamamen kaldırıp tekrar yükledim. Onda da çalışmadı zenmate. Herhalde güncelleme gibi bişi geldi zenmateye. Son sürüm chrome de bir sorun yok, çalışıyor.

Olmadı yeni arayışlara gireyim ben. Srware Iron u tekrar kullanırım belki, en son denediğimde iyiydi. Umarım o da bozmamıştır kendini.

Chromeun 5-6 yıl önceki ilk sürümleri çok güzeldi, ne kasma vardı ne sayfa açılma problemi ne de yavaşlık. Her yeni sürümde berbat ettiler. Şimdi alternatif arıyoruz sürekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben zenmate'i dondurmuştum. Geri aktif ettim ve bende de çalışmadı. Ve cidden güncelleme gelmiş sanırım çünkü simgesi maviyken daha açık bir mavi olmuş.
  • http://prntscr.com/5wi3pc

Çok rahatsız edici arkadaşlar. Her videoda tam ekran yaptığımda çıkıyor. İleriye sar, durdur ya da videonun kaçıncı dakikasında olduğum tarzı şeyleri göremiyorum bu illet yüzünden. Kaldırmanın bir yolu var mı acaba?
  • Arkadaşlar, Google Chrome Görseller bölümünde farenin orta tuşuna basılınca yeni sekmede açılmama problemi mevcut. Benim gibi linke sağ tıklayıp yeni sekme aç demek yerine bu tuşu kullanmaya alışmış kullanıcılar için bir çözüm mevcut. Aşağıdaki eklentiyi kurmanız bu özelliği tekrar aktif edecektir;

Middle Click Mini(Sadece 3.44KB)
  • Merhaba arkadaşlar son sürümde bende yazım denetimi hatası var Türkçe seçili olmasına rağmen denetimi İngilizce için yapıyor.

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar)

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar)

• Şu yazım denetimi mevzusu iyice can sıkmaya başladı. Çözebilen var mı acaba? 8.1'de oluyor bir tek sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redall -- 27 Ocak 2015; 21:24:35 >
  • GÜNCEL 42.0.2311.90 m
  • GÜNCEL Sürüm 43.0.2357.124 m
  • Güncel 44.0.2403.155 m
  • Sürüm 45.0.2454.85 m
  • Buralar bitmiş yaa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Buralar bitmiş yaa..

Biz bitti demeden bitmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

Buralar bitmiş yaa..

Biz bitti demeden bitmez

Ben de hala chrome kullanıyorum ama nedense eskisi kadar güncel değil konu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

Buralar bitmiş yaa..

Biz bitti demeden bitmez

Ben de hala chrome kullanıyorum ama nedense eskisi kadar güncel değil konu

Evet ben de Chrome kullanıyorum ama arada Opera'ya geçtiğim oluyor. Eski günlerdeki gibi değil Chrome, konu da öyle

• Biz burdayiz yıllandık vallaha:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok tarayıcı kullandım ama en iyisi chrome

• Google Chrome Yazılım Kaldırma Aracı 4.30.1

http://dl.google.com/dl/softwareremovaltool/win/software_removal_tool.exe

• son sürüm ile birlikte bazen tuşlar aktifliğini yitiriyor, tarayıcı üzerinde hiçbir şey yazamıyorum. düzelmesi için tarayıcıyı baştan açıp kapatmak gerekiyor. bu sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

son sürüm ile birlikte bazen tuşlar aktifliğini yitiriyor, tarayıcı üzerinde hiçbir şey yazamıyorum. düzelmesi için tarayıcıyı baştan açıp kapatmak gerekiyor. bu sorunu yaşayan var mı?

evet oluyor, ama illa kapatmak gerekli değil, alt tab yapıp geri dönme de işe yarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

son sürüm ile birlikte bazen tuşlar aktifliğini yitiriyor, tarayıcı üzerinde hiçbir şey yazamıyorum. düzelmesi için tarayıcıyı baştan açıp kapatmak gerekiyor. bu sorunu yaşayan var mı?

evet oluyor, ama illa kapatmak gerekli değil, alt tab yapıp geri dönme de işe yarıyor.

bunu öğrendiğim çok iyi oldu, teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.