Şimdi Ara

Google Chrome Portal Sepeti Sıkıntısı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
59.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    1-bilgisayarımı aç
    2-araçlar klasör seçeneklerini seç..
    3-görünüm ü tıkla
    4-korunan işletim sistemi dosya simgesini görüntüle deki işareti kaldır uyarı levhasıda çıksa kaldır...
    5-burdan çık tekrar bilgisayarımdan c ye gir..
    6-windows klasörünü aç
    7-çıkan kalasörler içinden sistem 32 klasörünü seç ve aç
    8-gelen pencerede çıkan klasörler içinden grouppolcy klasörünü bul..içini aç teker teker hepsini sil..taki en son içi boşalan grouppolicy klasörünü sil...işlem bitmiştir..
    BİLGİSAYARI YENİDEN BAŞLAT PORTALDAN ESER KALMADIĞINI GÖRÜRSÜNÜZ YOK HALA VARSA
    BU İŞLEMİ BAŞTAN BİR DAHA YAPIN TAKİ SİSTEM 32 DE GROUPOLCY KLASÖRÜNÜ GÖRMEYİNCEYE KADAR...benim ikinci denememde tamamen yok oldu..haydi geçmiş olsun...

• Kızlar selam,
    Üstte bahsedildiği gibi Group policy folderını silence hadise düzeliyor.

Ben de 4-5 tane adware temizleyici denedim. Regseeker ile elimle tarayıp silmeye çalıştım. Chrome un appdata içindeki local ve roamingdeki ve Program Files içindeki bölümlerinde manifest dosyalarının içine grip extensionlarını falan silmeye çalıştım.
    Group policy hikayesine denk gelmiştim webde ancak ben onu registery key zannediyordum. Registery de tarattım.

Süreçte dikkatimi çeken şeyler: Bu anti adware spyware türü programların hdd yi taraması inanılmaz uzun sürüyor. Hele mühendislik programı gibi birçok .bin .c .h dosyası içeren açık kaynak programlarınız varsa (çok sayıda ufak dosya).
    Yani değmez bunlarla uğraşmaya bence. Ayrıca birinin tespit ettiği virüsü diğeri tespit etmiyor e bunlardan 2-3 tanesi birbiri ile çakışıyor aynı anda tutamıyorsun donuyor bilgisayar.
    Bence en iyisi işletim sistemini geniş aralıklarla imajlamak ve system restore (system geri yükleme) açık tutmak.
    Gereksiz vakit kaybı bunlar

Bir Modelleme programı yükleyecektim free-ware, çok uzun sürdü siteden çekmesi torrentden çekeyim dedim, içine abanmışlar ne kadar malware - reklam virus programı varsa. Bilgisayar goblin house gibi oldu. Baya bir deneyim edinme şansım oldu yaklaşık 8 saatte.
    Hepinize kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Maroon On

Bu itoğlu itleri nerelere şikayet edebiliriz? Bilgiler uçuyordu az daha. Bende hala kurtulamadım. Şikayet etmek lazım bunları

google'a şikayet edip sitelerini zararlı site kategorisine sokabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.