DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Google Chrome Portal Sepeti Sıkıntısı
22
Cevap
0
Favori
59.128
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Google Chrome Portal Sepeti Sıkıntısı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      510 Mesaj

iOS Beta Tester
      30 Ocak 2013 12:40:22 Konu Sahibi
      Merhaba;
      Benim google chromeda anasayfa portal sepeti görünüyor ve değiştiremiyorum yönetici tarafından desteleniyor dedi ve değiştiremedim...

|
      |

"Olmayın riyakarlık edenlerden.
      Bir yanda yüksek sesle Kur'an'ı dillendirirken.
      Öte yandan ahlaksızlığını sakladığını zannedenlerden"
    • Onbaşı
      32 Mesaj
      30 Ocak 2013 12:48:02
      Kaldırma Sayfası:
      (1) Chrome tarayıcısını açtıktan sonra sağ üst köşesinden “Ayarlar”ı seçin, Ayarlar sayfası açıldıktan sonra “Başlangıç” “Yeni Sekme sayfasını aç” seçin ve tarayıcınızı kapatın.
      (2) Masaüstü Chrome kısayoluna sağ tılayın ve “Özellikleri” seçin, “Kısayollar” sekmesi altındaki “Hedef”kutusunun içeriğini temizleyin. “Başlama Yeri” içeriğini kopyalayın (“C:\Users\username\AppData\Local\ Google\Chrome\Application”) ve sonra “Hedef” kısmına yapıştırarak arkasına “\chrome.exe ” ekleyin, “Uygula” yı tıklayın ve çıkın.
      Aramayı seçiniz, öntanımlı arama seçeneğini başka bir seçenek ile değiştiriniz.

• Yüzbaşı
      510 Mesaj

iOS Beta Tester
      30 Ocak 2013 13:01:10 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: 50crazy50

Kaldırma Sayfası:
      (1) Chrome tarayıcısını açtıktan sonra sağ üst köşesinden “Ayarlar”ı seçin, Ayarlar sayfası açıldıktan sonra “Başlangıç” “Yeni Sekme sayfasını aç” seçin ve tarayıcınızı kapatın.
      (2) Masaüstü Chrome kısayoluna sağ tılayın ve “Özellikleri” seçin, “Kısayollar” sekmesi altındaki “Hedef”kutusunun içeriğini temizleyin. “Başlama Yeri” içeriğini kopyalayın (“C:\Users\username\AppData\Local\ Google\Chrome\Application”) ve sonra “Hedef” kısmına yapıştırarak arkasına “\chrome.exe ” ekleyin, “Uygula” yı tıklayın ve çıkın.
      Aramayı seçiniz, öntanımlı arama seçeneğini başka bir seçenek ile değiştiriniz.

olmadı hocam hala yönetici tarafından denetlenıyor dıyor
      |
      |

"Olmayın riyakarlık edenlerden.
      Bir yanda yüksek sesle Kur'an'ı dillendirirken.
      Öte yandan ahlaksızlığını sakladığını zannedenlerden"
    • Er
      1 Mesaj
      30 Ocak 2013 23:36:34
      Bendede aynı sorun
      |
      |

• Yüzbaşı
      824 Mesaj

iOS Beta Tester
      10 Şubat 2013 01:43:17
      Cevap basit araçlar----->uzantılar flash playeri kaldır portal sepeti flash player altında gizlenmiş bir virüstür bu kadar basit
      |
      |

Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır.. Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır..

• Yarbay
      2406 Mesaj
      10 Şubat 2013 01:51:17
      quote:

Orijinalden alıntı: screay

Merhaba;
      Benim google chromeda anasayfa portal sepeti görünüyor ve değiştiremiyorum yönetici tarafından desteleniyor dedi ve değiştiremedim...

GOOGLE CHROME ÖNCELİKLE TAMAMEN KALDIRIN AŞAĞIDAKİ İŞLEMLERİ YAPTIKTAN SONRA TEKRAR KURABİLİRSİNİZ.
      EXPLORE İÇİN
      REGEDİTTEN aratın ve
      1-‘portalsepeti ‘ yazan tüm satırları google.com.tr olarak değistirin
      2-‘ İyi123’ yazan tüm satırları google.com.tr olarak değistirin
      Ve en önemlisi !!!! bunu özellikle belirtmiyorlar...
      3-http://www.navegaki.com.br/ adresini silin google.com.tr olarak değistirin
      (portal sepetinin orjinal web adresi)
      4-C:\Users\XXXXXi\AppData\LocalLow\Microsoft\Internet Explorer\Services
      Adresinden portalsepeti simgesini gördügünüz dosyayı silin

bu işlemi yapın olmadı linki inceleyin.http://forum.donanimhaber.com/m_70128425/tm.htm

daha olmadı en kolay yolu sistemi geri yüklemek bu kesin çözümdür. tabi bu eklentinin bulaştığı günden önceki bir tarihe
      |
      |

zalman z11, fsp epsilon 600w 80plus,MSI 760gm-e51, FX6100 3.3ghz, ASUS GTX660, kingston 8gb,corsair force 120gb sata3 SSD, WD500gb 16mb 7200rpm, 21.5 inch grundig
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      14 Şubat 2013 12:09:44
      peki firefox nasıl olacak ?
      |
      |

nereden geldim ? nereye giderdim ? bu da düşünen kafanın bana sorusu
    • Çavuş
      92 Mesaj
      30 Mayıs 2014 20:04:04
      ARKADAŞLAR EN İYİ VE TEK ÇÖZÜM SİSTEM GERİ YÜKLEMEDİR.
      BURDA YAZILANLARIN HEPSİNİ BİN KERE DENEDİM AMA OLMADI.
      EN İYİSİ SİSTEM GERİ YÜKLEMEDİR.
      PORTAL SEPETİ VİRÜSÜ PC NİZE BULAŞMADAN ÖNCEKİ BİR TARİHE SİSTEMİ GERİ YÜKLEYEREK KURTULABİLİRSİNİZ.
      TEK ÇÖZÜM BUDUR
      30 MAYIS 2014

• Yüzbaşı
      638 Mesaj
      31 Mayıs 2014 02:03:12
      Arkadaşlar merhaba,
      az önce Cem arkadaşımız Portalsepeti denen tarayıcı korsanını test bilgisayarlarımıza bulaştırdı ve analinizi yaptı.
      Bununla ilgili bir çözüm paylaştı

Portalsepetinden nasıl kurtulurum?

http://uzmanim.net/soru/portalsepetinden-nasil-kurtulurum/4574

Bu çözüm kesin çözümdür, test edilmiştir.

• Er
      3 Mesaj
      01 Haziran 2014 13:39:13

kardeş denedim aynen dediğin gibi adım adım uyguladım olmadı şu an resmen şavaş içerisndeyim googleye ya o hükmedicek ya ben :D
      @taximproject @taximproject[/mentio
      |
      |
      Bahsedilenler: taximproject , kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 01 Haziran 2014 13:45:21

forumda baya bi doldu bu konular. arkadaslar malasef sisteminizde bulunan ve bu komutu çalıştıran exe uzantılı dosyayı bulmalsınız. dün forumda bi arkadasın pc ye baglandım. teamvier ile. 2 satte anca çözebildik. başka yolu yok. program filesa girin. gözünüze çarpan değişik kurulumlara bakın. aynı zamanda ctrl+alt+delete ile görev yöneticinizden çalışan uygulamalarada bakın. değişik uygulamlara sağ tıklayıp dısya konumuna bakın. görevi sonlandırın. dosyyaı silin. hatta başlat satırına msconfig yapıp programı windows ile başlatmasını devre dışı bırakın.
      |
      |
      Bahsedilenler: aysunalper

İmzaya Ne Gerek Var. Bilen Bilir.
    • Er
      3 Mesaj
      01 Haziran 2014 14:06:35
      ARKADAŞLAR KESİN VE GARANTİLİ ÇÖZÜM SİSTEMİ GERİ YÜKLEDİM BİTTİ GİTTİ :d
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      01 Haziran 2014 14:07:43

@mertoguzhan1
      AYNEN DEDİĞİN GİBİ KARDEŞ HEPSİNİ DENEDİM OLMADI SİSTEMİ GERİ YÜKLEDİM DÜZELDİ PORTALSEPETİ İLE OLAN SAVAŞI KAZANDIM SAĞOLASIN :d
      |
      |
      mertoguzhan1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      638 Mesaj
      01 Haziran 2014 20:09:56

Mutlaka atladığınız bir adım olmuştur, bugün teamviewer ile neredeyse 15 kişide bu yöntem ile temizledim.

Neyse sonunda kurtulmanınıza sevindim
      |
      |
      aysunalper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      1 Mesaj
      12 Haziran 2014 15:17:13
      Arkadaşlar bende birçok yolu denedim ama başaramadım ancak uzmanim.net/soru/bu-secenek-yoneticiniz-tarafindan-denetleniyor/4584 verdiğim linkte denilenleri bire bir yaptım ve bu sorundan kolayca kurtuldum
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      12 Haziran 2014 18:47:55
      1) REGEDİTE GİRİN
      2)HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Clients/StartMenuİnternet/Google Chrome/shell/command
      3)command dizesine tıklayınca yanda dize değeri çıkıor o dize değerine tıklayın ve değer verisi bölümünü boş bırakın.
      4)Bundan sonra masaüstündeki veya başlattaki kısayolları silin ve tarayıcının dosya konumundan yeni kısayol oluşturun bundan sonra portalsepeti die birşey yok :D
      diğer tarayıclar içinde "HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Clients/StartMenuİnternet" buraya kadar gelin ondan sonra tarayıcı isimlerini görürsünüz seçin düzeltmek istediğinizi sonra aynı dizeler çkar ztn gerisini yukarıda yazdıklarımdan halledebilrsiniz.
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      16 Haziran 2014 19:59:20
      benimde bu sorun var ne yaptıysam düzeltemedim lütfen teamwieverden yapabilecek var mı
      |
      |

• Çavuş
      76 Mesaj
      22 Haziran 2014 20:49:34
      PORTAL SEPETİNİ KALDIRMANIN TEK YOLU BU KARDEŞİM C:\Windows\System32\GroupPolicy\Machine\Registry.pol DOSYASINI SİLL PCNİ YENIDEN BAŞLAT VEE PORTAL SEPETİ KALMIŞ OLCAK BIU İŞLEMDEN SONRAAA GOOGLE CHOROME ÜSTÜNE SAĞ TIKLA ÖZELLIKLER HEDEF KISMINDA GOOGLE.EXE DEN SONRASINI SILL ARTIKK PORTAL SEPEDINDEN KURTULDUNUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodichacked -- 22 Haziran 2014; 20:52:58 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      579 Mesaj
      02 Temmuz 2014 17:17:39
      Bu itoğlu itleri nerelere şikayet edebiliriz? Bilgiler uçuyordu az daha. Bende hala kurtulamadım. Şikayet etmek lazım bunları

• Teğmen
      132 Mesaj
      11 Temmuz 2014 16:17:17
      Arkadaşlar Çözüm Basit C:Windows:System 32 :Group Plocy:Machine:Register.poll Sil !Windows 8 İseniz Dosyaları Görünür Yapın Dediklerimi Uygulayın Tarayıcınızı Kapayıp Acın Tamamdır
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
2,114
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.