DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
GOOGLE CHROME HATA VERİYOR... (BULDUM)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
44.302
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> GOOGLE CHROME HATA VERİYOR... (BULDUM)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      351 Mesaj
      27 Nisan 2010 15:54:56 Konu Sahibi
      GOOGLE CHROME YÜKLEDİM.
      ÇALIŞTIRDIĞIMDA BU HATA İLE KARŞILAŞTIM. NE YAPMAM GEREKİYOR? BİLGİSİ OLAN?

Edit: Google Chrome Sağ tuş / Özellikler / Hedefin sonuna --no-sandbox ekle

Ufaltılmış önizleme resmi

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Eğer bunu okuyorsanız, bu uyarı sizi ilgilendiriyor. Bu karınca duası gibi yazıyı okuduğunuz her saniye, hayatınız biraz daha kısalıyor. Yapacak başka işiniz yok mu? Hayatınız bu kadar boş mu, şu dakikaları harcayacak başka bir şey düşünemiyor musunuz? Otoriteye, otorite olduğunu iddia eden herkese saygı duyacak kadar hayran mısınız? Size okumanızı söyledikleri her şeyi okur musunuz? Size düşünmenizi söyledikleri her şeyi düşünür müsünüz? Size istemeniz gerektiğini söyledikleri her şeyi satın alır mısınız? Evinizden çıkın. Hoşlanacağınız birisiyle buluşun. Aşırı alışverişi ve mastürbasyonu bırakın. İşinizden ayrılın. Bir kavga çıkarın. Canlı olduğunuzu kendinize ispat edin. Eğer insanlığınızı talep etmezseniz bir istatistik olarak yaşayacaksınız. Sizi uyarıyoruz. Dikkate alın.

• Yüzbaşı
      351 Mesaj
      27 Nisan 2010 16:16:14 Konu Sahibi
      YUKARI

|
      |

Eğer bunu okuyorsanız, bu uyarı sizi ilgilendiriyor. Bu karınca duası gibi yazıyı okuduğunuz her saniye, hayatınız biraz daha kısalıyor. Yapacak başka işiniz yok mu? Hayatınız bu kadar boş mu, şu dakikaları harcayacak başka bir şey düşünemiyor musunuz? Otoriteye, otorite olduğunu iddia eden herkese saygı duyacak kadar hayran mısınız? Size okumanızı söyledikleri her şeyi okur musunuz? Size düşünmenizi söyledikleri her şeyi düşünür müsünüz? Size istemeniz gerektiğini söyledikleri her şeyi satın alır mısınız? Evinizden çıkın. Hoşlanacağınız birisiyle buluşun. Aşırı alışverişi ve mastürbasyonu bırakın. İşinizden ayrılın. Bir kavga çıkarın. Canlı olduğunuzu kendinize ispat edin. Eğer insanlığınızı talep etmezseniz bir istatistik olarak yaşayacaksınız. Sizi uyarıyoruz. Dikkate alın.

• Yüzbaşı
      351 Mesaj
      27 Nisan 2010 17:02:27 Konu Sahibi
      Buldum.

|
      |

• Er
      11 Mesaj
      15 Ağustos 2010 23:40:05
      hay allah razı olsun kardeşim yaw

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.