DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Google Chrome'dan Facebook'a Giremiyorum
27
Cevap
3
Favori
70.055
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Google Chrome'dan Facebook'a Giremiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      62 Mesaj
      18 Mart 2011 16:50:39 Konu Sahibi
      1 hafta önce chrome://settings/advanced uzantısından "Adres çubuğuna girilen aramaların ve URL'lerin tamamlamasına yardımcı olması için bir tahmin hizmeti kullanın" tick'ini kaldırmıştım.
      Daha sonra chrome ile facebook'a giremez oldum. Girdiğim diğer sitelerdeki şifreleri kaydetmemeye, her seferinde sormaya başladı. Facebook'a girmeye çalışırken verdiği hata şu;
      "Facebook'a Giriş
      Bu sayfayı görebilmek için giriş yapmalısın."

Şifremi unuttum özelliğini kullanarak 7-8 kere şifremi değiştirdim fakat hala aynı hata. Başka hesaplara da girmiyor. Ayrı bir tarayıcı kullanırsam ulaşabiliyorum. Chrome'u silip tekrar kurdum yine işe yaramadı.

Yardım edebilecek biri varsa şimdiden teşekkürler.

|
      |
      Guest bu mesajı paylaştı

• Çavuş
      62 Mesaj
      18 Mart 2011 19:52:09 Konu Sahibi
      up up up

|
      |

• Çavuş
      62 Mesaj
      19 Mart 2011 02:54:43 Konu Sahibi
      up up up

|
      |

• Er
      1 Mesaj
      04 Ağustos 2011 15:33:46
      Ya Allahim Delircem Ayni Sey Banada Oluyor ie 8 Denedim Gine Acilmadi Ne yapcam Yeter Artik Ne Denediysem Acilmiyor !!!

|
      |
    • Yarbay
      2711 Mesaj
      04 Ağustos 2011 15:47:53
      Saat ve tarih doğrumu bi bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Intel Core i7-6700 @3.40GHz | Zotac AMP! Edition Nvidia GeForce GTX 1070 |ASRock H170 Pro4/Hyper| 16GB-DDR4-2133MHz | 1TB 7200RPM WD Blue+1TB Hitachi 7200RPM HDD+2 TB Western Digital Harici | Windows 10 Pro | 8MBps Smile ADSL 50GB AKK
    • Yarbay
      2648 Mesaj
      21 Kasım 2011 09:37:43
      Dün akşam o sorun bende de başladı ne yapsam olmuyor Giriş Yap diyorum tekrar aynı sayfaya atıyor sorun nedir ?

|
      |

ARKADAŞLAR FORUMU BIRAKTIM, ULAŞMAK İSTEYENLER STEAM ÜZERİNDEN BANA ULAŞABİLİRLER.
    • Yarbay
      2648 Mesaj
      21 Kasım 2011 10:26:12
      Arkadaşlar çözüm yolunu buldum. Seçenekler>Gelişmiş Seçenekler>İçerik Ayarları>Tüm Çerezler Ve Site Verileri>Tümünü Kaldır sorun ortadan kalkacaktır

ARKADAŞLAR FORUMU BIRAKTIM, ULAŞMAK İSTEYENLER STEAM ÜZERİNDEN BANA ULAŞABİLİRLER.
    • Çavuş
      46 Mesaj
      11 Ocak 2012 19:05:43
      Brutal Kill sana teşekkür ederim bende modemi değiştim yeni bir kablosuz modem aldım bende de aynı sorun baş gösterdi sayende çözüldü...

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları
    • Yarbay
      2648 Mesaj
      11 Ocak 2012 21:18:19
      quote:

Orijinalden alıntı: dersml

Brutal Kill sana teşekkür ederim bende modemi değiştim yeni bir kablosuz modem aldım bende de aynı sorun baş gösterdi sayende çözüldü...

Ne demek ama tamamen çözmüyor sorunu sadece bir süreliğine eğer tamamen kalkmasını istiyorsan saat ve tarihi ayarla düzeliyor

• Çavuş
      46 Mesaj
      12 Ocak 2012 17:29:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

Alıntıları Göster

Ne demek ama tamamen çözmüyor sorunu sadece bir süreliğine eğer tamamen kalkmasını istiyorsan saat ve tarihi ayarla düzeliyor

zaten ayarlı saat tam çözülmedi ama idareten işte

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları
    • Yarbay
      2648 Mesaj
      12 Ocak 2012 21:33:31
      quote:

Orijinalden alıntı: dersml

Alıntıları Göster

zaten ayarlı saat tam çözülmedi ama idareten işte

Sen yine bir bak saate ve tarihe

|
      |

• Er
      9 Mesaj
      17 Mayıs 2012 01:29:35
      Saol düzeldi :)

|
      |

• Er
      1 Mesaj
      20 Haziran 2012 22:16:19
      ben google chromedan facebooka girince sadece ana yazılar oluyo( anasayfa-gelen kutusu- profil- çıkış yap vs..) kısaca anormal bi giriş oluyo. ama aynı bilgisayardan farklı bi hesaba girince düzgün giriş yapılıo. nedeni ne olabilir??

|
      |

• Onbaşı
      37 Mesaj
      28 Eylül 2012 22:23:42
      Chroma giriom Facebooka girince tarayıcınız yeterli değil diyor indirin diyor aradan bir saniye gçmeden boş ekran geliyor yukarıdaki sitedehttp://fbocdn.net/index.htm yazıyor sorun açözüm bulursanız çok svnirim hrşey için sağoln

|
      |

• Onbaşı
      28 Mesaj
      29 Eylül 2012 03:11:40
      Bendede Bir Ara Öyleydi Format Atma Zamanı Geldi Zaten Diye Format Attım (Saate Tuhaflık Vardı Kafasına Göre Değişiyordu Her Açtımda Farkı Bir Saat. Saaten Olabilir Arkadaşlar)

|
      |

• Onbaşı
      37 Mesaj
      29 Eylül 2012 13:50:25
      chromedan facebooka grdiğimde tarayıcıyı güncelle çıko tıklıcam zaman kapanıo acayip sinir oldum ya

|
      |
    • Onbaşı
      26 Mesaj
      30 Eylül 2012 21:07:21
      www.facebook.com alan adına erişmeye çalıştınız, ancak sunucu geçersiz bir sertifika sağladı.

arkadaşlar bende de böyle bir sorun baş gösterdi yardımlarınızı bekliyorum

|
      |

• Er
      2 Mesaj
      09 Şubat 2013 01:55:57
      Merhaba arkadaşlar google chrome dan facebook a bugün akşamdan beri giremiyorum.
      İşin garibi bu sadece benim bilgisayarımda oluyor annemin bilgisayarından sorunsuz giriyorum google chrome dan facebook'a.Kendi bilgisayarımdan ise İnternet Explorer dan girebiliyorum o da aşırı yavaş.
      Google chrome'dan girmeye çalışınca sunucu hatası alıyorum.

Uploaded with ImageShack.us
      Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

|
      |

• Er
      2 Mesaj
      16 Kasım 2013 14:24:27

Yoruma Git Arkadaşlar çözüm yolunu buldum. Seçenekler>Gelişmiş Seçenekler>İçerik Ayarları>Tüm Çerezler Ve Site Verileri>Tümünü Kaldır sorun ortadan kalkacaktır

nerden buldun seçenekleri @Technobreaker

|
      |
      Bahsedilenler: Technobreaker

• Er
      2 Mesaj
      16 Kasım 2013 14:25:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Technobreaker

Arkadaşlar çözüm yolunu buldum. Seçenekler>Gelişmiş Seçenekler>İçerik Ayarları>Tüm Çerezler Ve Site Verileri>Tümünü Kaldır sorun ortadan kalkacaktır

nerden buldun seçenekleriiiiiiiiiii???????????????????????????????????????????

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.