Şimdi Ara

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.262
Cevap
24
Favori
123.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi soru daha geldi aklıma chromede geçmiş silerken herşeyi silsin ama sitelerde parolalar kalsın gitmesiin direk tanısın girsin onu nasıl yapıyoruz?
  • Ctrl + H

Öğeleri düzenle,

Tüm tarama verileri temizle,

Orada son 1 saat falan yazar sen onu en baştan yap.

Oradan bak neyin silinip neyin kalacağını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

Ctrl + H

Öğeleri düzenle,

Tüm tarama verileri temizle,

Orada son 1 saat falan yazar sen onu en baştan yap.

Oradan bak neyin silinip neyin kalacağını.

evet ordan yapıyorum ama şöyle bişey var mesela şifre filan görüyor tamam güzel beni hatırla sekmesi var ona tıklayp tekrardan girmeni istiyor. explorer da ise direk beni hatırla sekmesine basmadan hatırlamış olarak geliyor.
  • Anladım o bazı sitelerde öyle oluyor maalesef.
  • Sağol getta.

Chrome , Chromium'dan daha iyi değil mi?
  • Chromium Chrome'un ilerki sürümlerinin betası olduğu için daha iyi yanları var yeni özellikler vs. Ama son chromium'da adres çubuğu gizleme yokmuş.
  • quote:

Chromium Chrome'un ilerki sürümlerinin betası olduğu için daha iyi yanları var yeni özellikler vs. Ama son chromium'da adres çubuğu gizleme yokmuş.

Peki ileride Chromium Final mi çıkacak yoksa Yeni Chrome mu çıkacak? Yoksa Chrome devri kapanacak mı? Chrome Beta desinler neden Chromium diyorlar Chrome'un betasına?

Çok soru sordum ama hiçbir şey anlamadım. Bana cep telefonları hakkında çok soru sordunuz biraz da ben sana sorayım getta

Chromium daha iyi diyorsunuz yani ben bir bakayım ona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 12 Ağustos 2011; 17:54:06 >

• Şimdi Google Chrome stabil sürüm Chrome'un sunucusu üzerinden gelen kesin sürümleri güncelliyoruz.

Chromium geliştirici sürümü sürekli güncellenir bir şeyler olur, özellikler eklenir silinir vs.

Benim tercihim Chrome
  • quote:

Şimdi Google Chrome stabil sürüm Chrome'un sunucusu üzerinden gelen kesin sürümleri güncelliyoruz.

Chromium geliştirici sürümü sürekli güncellenir bir şeyler olur, özellikler eklenir silinir vs.

Benim tercihim Chrome

Chromium final çıkıp Chrome devri bitecek mi?

Yeni Chrome çıkıp Chromium devri bitecek mi?

Yeni Chrome çıkıp Chromium final de onunla beraber yoluna devam mı edecek?

Hangisi karar ver?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Şimdi Google Chrome stabil sürüm Chrome'un sunucusu üzerinden gelen kesin sürümleri güncelliyoruz.

Benim tercihim Chrome

Chromium final çıkıp Chrome devri bitecek mi?

Yeni Chrome çıkıp Chromium devri bitecek mi?

Yeni Chrome çıkıp Chromium final de onunla beraber yoluna devam mı edecek?

Hangisi karar ver?

Chrome Chromıum'un kararlı halidir.
    Chromıum geliştirici derlemesidir.(Alpha-beta gibi)

• Aga şimdi Chrome güncelleme çıkarıyor ya işte onu önceden Chromium da yayınlayıp test ediyorlar kullanıcılar vs sonra analiz yapıp kararlaştırıp Chrome'a güncelleştirme çıkarıyorlar 6 haftada bir 13 -14 diye gidiyor ara sürümler de oluyor. İkisinin de devri kapanmaz
  • quote:

Aga şimdi Chrome güncelleme çıkarıyor ya işte onu önceden Chromium da yayınlayıp test ediyorlar kullanıcılar vs sonra analiz yapıp kararlaştırıp Chrome'a güncelleştirme çıkarıyorlar 6 haftada bir 13 -14 diye gidiyor ara sürümler de oluyor. İkisinin de devri kapanmaz

Tamam anladım şimdi. Teşekkürler. Bu arada habire avatarını değiştirip durma Amber Heard iyiydi.

• Rica ederim.

Yok deneme yapıyorum da
  • quote:

Rica ederim.

Yok deneme yapıyorum da

Bence Miranda Kerr koy. İki tarafta mutlu olsun.
  • Sevmedim, biraz böyle takılayım
  • Yararlı bir konu olmuş teşekkürler. Mac4Chrome temasını beğendim, kullanayım bir süre
  • Rica ederim, tabii güzel tema :)
  • bir soru daha aklıma geldi getta :D şimdi bi ton sekme açtım diyelim bazen yanlışlıkla kapama tuşuna gidiyorum pat diye tüm sekmeler gidiyor. explorer da mesela sadece o sekme kapatılsın tüm sekme kapatılsın diye bi haber geliyor. var mıdır chromede öyle bi ayar:D
  • Onu bilmiyorum işte
  • quote:

Onu bilmiyorum işte

2 bildin 2 bilemedin 1 soru daha sordğumda bilemezsen sonun gelirr chromelerim seni:D
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.