Şimdi Ara

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar) (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.262
Cevap
24
Favori
123.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frender

quote:

Orijinalden alıntı: getta

quote:

Orijinalden alıntı: frender

firefox dan sonra chrome kullanmaya yeni başladım, firefox da link yazılan yerin yan tarafındaki açılır menüye tıklayınca sık ziyaret edilen siteler çıkıyor, geçmişten bahsetmiyorum, sık girilen siteler bunlar, chrome de böyle birşey göremedim, yukarıya bir açılır menü ekleniyormu? eklenti vs ile bu yapılabiliyor mu?

Merhaba hocam şu sayfa yardımcı olabilir mi bilgisayara gidince bakacağım olmazsa.

https://support.google.com/chrome/answer/95739?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr

hayır hocam bu özellik değil, aşağıdaki resimde işaretlediğim yere tıklayınca çıkan geçmiş menüsü...

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar)

hocam şöyle, o dediğiniz özellik yeni sekme aç dediğinizde çıkan ekranda altta kutucuklarda oluyor.

mesela sekmede geri gittiğinizde iste geri tuşuna basılı tutunca o sekmede girdiğiniz siteleri görebiliyorsunuz hangisine isterseniz geri gelebiliyorsunuz. onun haricinde o özellik yok adres çubuğunda, kutucuklarda var.

• hocam o dediğiniz özellik, sık kullandığınız site otomatik olarak yeni sekme aç dediğinizde altta kutucuklarda çıkıyor o şekilde olmuyor..
  • 59.0.3071.86 (Resmi Derleme) (64 bit) Sürümü
  • 59.0.3071.109 (Resmi Derleme) (64 bit) Sürümü
  • Konu günceldir.
  • Uygulama da günceldir.

59.0.3071.115

03.07.17 itibariyle.
  • Güncel
  • Ben hala 31. surume devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Nedenini sorabilir miyim
  • getta G kullanıcısına yanıt
    Daha hizli calisiyor hem de sacma sapan bir ana ekrani yok.

Arayüzü unuttum ben çoktan 60 a dayandık neredeyse şuan iyi aslında sade ve hızlı
    Bende meteryal dizayndan nefret ettiğim için 49 kullanıyorum. Geçmiş ve indirilenler sayfaları önceki gibi ve çok güzel. Sekme kısmı da Windows 10 için uyarlanmamış, ince. Hoca sizin sürümün linkini atabilir misiniz?
  • Karanlık Ülke kullanıcısına yanıt
    Suan disardayim aksama link vereyim hocam.

Çok teşekkürler!
  • Karanlık Ülke kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam.

http://orbitaldownloads.com/google-chrome_31.0.1650.4-dev/

Adblock ve flash olayı sorun cıkarabilir. Lazım olursa çözümü var.

Hocam çok ama çok teşekkür ederim. <3 <3 <3
  • Güncel.
  • Güncel.
  • x64 60 versiyonuna güncelledikten sonra takılmalar donmalar yaşadım. 56'a geri döneyim dedim ertesi gün tekrar 60'a güncelledi. Ne yaptıysam güncelleme yapmasını engelleyemedim resmen inat etti benle. Sonunda update klasörüne yazma izni verme diye ayarladım kafasına göre güncelleme yapmayı kesti. Chrome sürümü eski diye uyarı veriyor ama güncelleyemiyor. Virüs temizleme de bu kadar uğraşmamıştım. Regeditten girdim de grup ilkesi bilmemnesinden çıktım. Google ile ters düşersek işimiz var.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.