Şimdi Ara

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar) (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.262
Cevap
24
Favori
123.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tuş sorunu için WIN10'da windows tuşuna basıp birkaç harfe basıyorum daha sonra tekrar chrome'a geçiyorum düzeliyor.
  • Güncel
  • Arkadaşlar bilgisayara format attım.Bu site düzgün yüklenmiyor.
    Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar)

Bunu nasıl düzeltebiliriz?Java da yüklenmiyor sanırım chrome a
  • Güncel
  • Güncel
  • Herhangi bir dosyayı indirdiğim zaman altta resimde olduğu gibi bir sekme çıkıyor. O sekmeyi "tümünü göster" yazısının yanındaki "x" işaretiyle kapatabiliyorum. Ama başka bir dosya indirdiğim zaman o sekme tekrardan çıkıyor.

O sekmenin hiç çıkmamasını sağlamanın bir yolu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Jurist

Herhangi bir dosyayı indirdiğim zaman altta resimde olduğu gibi bir sekme çıkıyor. O sekmeyi "tümünü göster" yazısının yanındaki "x" işaretiyle kapatabiliyorum. Ama başka bir dosya indirdiğim zaman o sekme tekrardan çıkıyor.

O sekmenin hiç çıkmamasını sağlamanın bir yolu var mı?

Maalesef olmuyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sürüm 54.0.2840.87 m
  • getta G kullanıcısına yanıt
    Merhaba chrome da 1 den fazla sekme açtığımda sürekli sayfaları refresh yapıyor örneğin 1. sekmede film açıp dolması için bırakıp yeni sekmede bir süre gezdikten sonra film sekmesine döndüğümde sayfayı yeniliyor bunun bir çözümü var mı ?
  • chrome sizde de donuyor mu? (youtube'ta bir süre sonra takılıp kalıyor)
  • Diğer tarayıcılara kıyasla harcadığı ram oldukça komik

7 tane sekme açtığında chrome 1300 mb - opera 300 mb harcadıgı miktar
  • Sürüm 56.0.2924.76
  • Sürüm 57.0.2987.110

Sorunum şu, önceden yeni sekme açınca "Yeni Sekme" diye yazardı boş sekmede. Şimdi ise "chrome://newtab" yazıyor. Sildim yükledim ilk başlarda normale döndü sonra tekrar bozuldu. Hiçbir newtab eklentiside yüklü değil. Bu sorunu yaşayan var mı?
  • nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    Bende de böyleydi, güncelleme geldi yine düzelmedi ancak sonra düzeldi kendi kendine.
  • Şuan o sorun kalktı sanırım Sürüm 57.0.2987.110'da o sorunu yaşamıyorum. Mail atın isterseniz google'a geri bildirim göndermek en güzeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

Şuan o sorun kalktı sanırım Sürüm 57.0.2987.110'da o sorunu yaşamıyorum. Mail atın isterseniz google'a geri bildirim göndermek en güzeli.

bende de bu sorun vardı kendiliğinden düzeldi ama dün geceden beri başka bi sorun var...

chrome açıldığında bende yeni sekme olarak açılıyor..eskiden sağ üst köşede google hizmetlerine ulaşmak için (gmail hesabım vb.) bir bölüm vardı, şimdi yok oldu..yani gmail e girmek için orayı tıklıyordum..ama bi anda yok oldu..sizde de böyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 23 Mart 2017; 15:14:36 >
  • evet kaldırılmış hocam
  • firefox dan sonra chrome kullanmaya yeni başladım, firefox da link yazılan yerin yan tarafındaki açılır menüye tıklayınca sık ziyaret edilen siteler çıkıyor, geçmişten bahsetmiyorum, sık girilen siteler bunlar, chrome de böyle birşey göremedim, yukarıya bir açılır menü ekleniyormu? eklenti vs ile bu yapılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 21 Mayıs 2017; 13:24:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frender

firefox dan sonra chrome kullanmaya yeni başladım, firefox da link yazılan yerin yan tarafındaki açılır menüye tıklayınca sık ziyaret edilen siteler çıkıyor, geçmişten bahsetmiyorum, sık girilen siteler bunlar, chrome de böyle birşey göremedim, yukarıya bir açılır menü ekleniyormu? eklenti vs ile bu yapılabiliyor mu?

Merhaba hocam şu sayfa yardımcı olabilir mi bilgisayara gidince bakacağım olmazsa.

https://support.google.com/chrome/answer/95739?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: getta

quote:

Orijinalden alıntı: frender

firefox dan sonra chrome kullanmaya yeni başladım, firefox da link yazılan yerin yan tarafındaki açılır menüye tıklayınca sık ziyaret edilen siteler çıkıyor, geçmişten bahsetmiyorum, sık girilen siteler bunlar, chrome de böyle birşey göremedim, yukarıya bir açılır menü ekleniyormu? eklenti vs ile bu yapılabiliyor mu?

Merhaba hocam şu sayfa yardımcı olabilir mi bilgisayara gidince bakacağım olmazsa.

https://support.google.com/chrome/answer/95739?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr

hayır hocam bu özellik değil, aşağıdaki resimde işaretlediğim yere tıklayınca çıkan geçmiş menüsü...

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.