Şimdi Ara

Google Chrome 5.0.356.2 Dev (19.03.10 testler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Google Chrome 5.0.356.2 Dev (19.03.10 testler)

Bir dev daha.

Google Chrome 5.0.356.2 Dev

19.03.10'un son dk'ları itibariyle yeni testler.

Opera 10.51.1513 RC3 vs Chrome 5.0.356.2 Dev vs Firefox 3.6 (cık)

Google Chrome 5.0.356.2 Dev (19.03.10 testler)

• bende hala 4. version ve güncel diyo ne ara update ettin hacı
  • zaten sabit kullandıklarım : 2 chrome, 2 opera 1 safari 1 firefox gerileri traş..
  • @CaySigara senin kullandığın stabil versiyondur. Bu developer versiyonu sürekli güncelleniyor yani. İndirmek istersenhttp://dl.google.com/chrome/install/356.2/chrome_installer.exe bağlantısını kullanabilirsin.

Ayrıca ben sürekli cafelerde takıldığım için hep tarayıcı sorunum oluyordu. Artık portable kullanıyorum. nereye gitsem flash diskten dosyaları atıyorum pc ye, herşey kendi bilgisayarımmış gibi oluyor. çerezler bile sabit kalıyor yani her girdiğim siteye giriş yapmıyorum zaten açık kalıyor. Son açtığım sayfa neyse yine o kalıyor en güzel özelliklerinden biri de bu. Bir de en önemlisi; kurduğum eklentiler. Hiç gitmiyor.

Benim kullandığım sistemi kasmayan eklentiler.
    https://chrome.google.com/extensions?hl=tr

Allow Right Click - Sürüm: 1.0
    Sağ tıklama engeli olan sitelerin engelini kaldırır.

Beautify Facebook - Sürüm: 1.1.4.1
    Facebook kullananlar için özellikle tavsiye ederim. Çok güzel bir tasarımı var.

Chrome Clock - Sürüm: 0.9
    Sağ üst köşede ufak bir analog saat oluyor. Bence güzel (:

Chrome Link Checker - Sürüm: 0.6301
    Bir çok download sitesinin link kontrolünü yapıyor.

Chrome Sniffer - Sürüm: 0.1.7
    Sayfanın kullandığı JS içeriklerini gösteriyor.

Chromey Calculator - Sürüm: 3.1.1
    Çok kapsamlı bir hesap makinesi. Değişken tanımlanabiliyor.

Facebook Photo Zoom - Sürüm: 1.1003.15.1
    Mouse ile facebook resimlerinin üzerine geldiğinizde resmi büyütüyor.

Facebook Share - Sürüm: 1.1
    Facebook Share lets you share any web page on facebook
    Devre dışı bırak - Yüklemeyi Kaldır

Facebook Stylist - Sürüm: 1.9.0
    Adres çubuğunun yanına Facebook'ta paylaş butonu ekliyor.

Faviconize Google - Sürüm: 1.6
    Google aramalarında sonuçların sol tarafına sayfa icon u ekliyor. (sayfanın küçük bir resmini ekleyen eklenti de var.)

FlagChrome - Sürüm: 1.3
    Sayfanın ip alexa rank google pr bilgilerini adres çubuğunda ülke bayrağıyla birlikte gösteriyor.

gleeBox - Sürüm: 1.5
    Çok güzel bir eklentidir. Mouse kullanmaya gerek bırakmıyor. g tuşuna bastığınızda istediğinizi yazın. link varsa onu belirginleştiriyor. enter ile açıyor, shift+enter ile yeni sekmede açıyor.

goo.gl URL Shortener - Sürüm: 0.4.4 (Devre dışı)
    Shorten url with goo.gl, the new Google URL shortener.
    Etkinleştir - Yüklemeyi Kaldır

Google Mail Checker Plus - Sürüm: 1.1.7
    Displays the number of unread messages in your Gmail and Google Apps inbox. Preview mail, read, delete, archive and mark as spam!
    Devre dışı bırak - Yüklemeyi Kaldır - Seçenekler

RapidShare DownloadHelper - Sürüm: 1.0
    No More Countdowns - Automatic Downloads.

TinEye Reverse Image Search - Sürüm: 0.1
    Find out where an image came from, how it's being used, if modified versions of the image exist, or find higher resolution versions.

Turn Off the Lights - Sürüm: 1.7.3.1
    Sayfanın tamamını koyu, böylece video izleyebilirsiniz solmaya olacak sanki sinema bulunmaktadır.

URLShortener - Sürüm: 4.0
    Shorten URLs and copy to clipboard or post to twitter directly. Services like Goo.gl, Bit.ly, Is.gd, TinyURL, YouTu.be among others.

Vimium - Sürüm: 1.16
    The Hacker's Browser. Vimium provides keyboard shortcuts for navigation and control in the spirit of Vim.

Webpage Screenshot - Sürüm: 1.1.9.8
    Fast&Simple solution to save JPG screenshots of any webpage. The first extension that captures the whole page.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan -- 23 Mart 2010; 14:32:15 >

• Operanın son güncellemesi en hızlısımıymış?
    Yükledim google ı 5 dk da açınca sildim
  • senin verdiğindeki choremu kursam suan kullandığım chromdaki cerezler şifreleri yeni versiyona atma gibi bir sansımız varmı?
  • Teşekkürler özellikle eklenti tavsiyeleri için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaySigara

senin verdiğindeki choremu kursam suan kullandığım chromdaki cerezler şifreleri yeni versiyona atma gibi bir sansımız varmı?

Evet var.

C:\Documents and Settings\KULLANICI ADIN\Local Settings\Application Data\Google\Chrome

içindeki "User Data" nın yedeğini al sonra diğerine at.
  • @2992
    arkadaşım atın, tamam atmayın demiyorum ama biraz ufak atın ne olur?

google gibi bomboş bir sayfayı 5 dk. da açıyorsa o operadan değil senden kaynaklıdır.
    Şu yazdığın mesaj tarayıcıların yeni çıkardıkları hiçbirşeyden haberin olmadığını gösteriyor.

Pardon hangi dünyada yaşıyordun?
  • Opera 1.51 gerçekten hızlı. özellikle js motorunu değiştirdikten sonra gayet hızlı çalışıyor fakat bana çok kaba geliyor. Firefox 3.6 tam bir rezalet. FF 4 ü bekleyin görürsünüz diyenler var fakat FF 4 2011 de çıkacak ki o zamana kadar diğer tarayıcılar da boş durmaz heralde değil mi. Yani düşünün ki Chromium projesinde 402 tane geliştirici var ve chromium projesi çok sağlam. Hatta Chromium, Google Chrome'u bile geçti.

Ben burdan chrome fanatiği gibi görünüyorum fakat hayır zamanında opera yı da çok kullandım. Fakat sadelik ve hız taraftarıyım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.