Şimdi Ara

Google & Asus Nexus 7 Tablet [ Ana Konu ] (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.948
Cevap
97
Favori
456.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haldun41

nexus7 android 5.0 guncellemesini alirmi acaba cikinca ?

soyle soyleyeyim kesinlikle alir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_citekci

quote:

Orijinalden alıntı: kayaserkan

Arkadaşlar merhaba.
    Ben daha önceki denemelerimde Otg kabloyla usb bellek bağlamayı denedim ama dosya yöneticisinde depolama birimini göremedi. Demekki otg desteklemiyo diye düşündüm ama bakıyorumda videolarda Gamepad bağlayandan Hdd bağlayana kadar herkez becermiş bu işi, bendeki kablo mu sorunlu acaba yoksa benim atladığım bir püf noktamı var. Yoksa root yapmak falanmı gerekiyor.
    Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Bende ayni adetten muzdaribim fakat bi allahin kulu da bu iş böyle olmaz şöyle olur diyen cikmadi...

hocam onceden boyle bi mesaj yazmistim bir daha yazayim.
    oncelikle gamepad calistirilmasi icin roota felen gerek yok direk goruyor ve gamepadin markasi onemli degil.
    flash disk icin ise root yapmadan nexus media importer uygulamasi ile dosyalari okutabilirsiniz yazamazsiniz.
    flash diski okutmak yazmak yani kopyalama yapmak istiyorsaniz tableti root edip paragon ntfs gibi programlar yuklemeniz gerekiyor.
    3G modem kullanmaniz icin ise root sart ve ppp widget ile bunu hallediyorsunuz.
    HDD olayina gelecek olursak bu is biraz karisik.eger tabletinizin gucu hdd ye yeterse sikinti yok ama hdd baglayip calistiran sayisi az.bende 2 tane hdd var ikisininde gucu fazla geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba.
    Ben daha önceki denemelerimde Otg kabloyla usb bellek bağlamayı denedim ama dosya yöneticisinde depolama birimini göremedi. Demekki otg desteklemiyo diye düşündüm ama bakıyorumda videolarda Gamepad bağlayandan Hdd bağlayana kadar herkez becermiş bu işi, bendeki kablo mu sorunlu acaba yoksa benim atladığım bir püf noktamı var. Yoksa root yapmak falanmı gerekiyor.

Bende ayni adetten muzdaribim fakat bi allahin kulu da bu iş böyle olmaz şöyle olur diyen cikmadi...

oncelikle gamepad calistirilmasi icin roota felen gerek yok direk goruyor ve gamepadin markasi onemli degil.
    flash disk icin ise root yapmadan nexus media importer uygulamasi ile dosyalari okutabilirsiniz yazamazsiniz.
    flash diski okutmak yazmak yani kopyalama yapmak istiyorsaniz tableti root edip paragon ntfs gibi programlar yuklemeniz gerekiyor.
    HDD olayina gelecek olursak bu is biraz karisik.eger tabletinizin gucu hdd ye yeterse sikinti yok ama hdd baglayip calistiran sayisi az.bende 2 tane hdd var ikisininde gucu fazla geldi.

bu konu en az 100 kez konuşuldu hala da devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sticer12 -- 20 Mart 2013; 23:42:22 >

• beyler bu tabletin wifi si b.g.n neden a.b.g.n değil ve 1 kat yukarıdaki modemi çekermi ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfcan

beyler bu tabletin wifi si b.g.n neden a.b.g.n değil ve 1 kat yukarıdaki modemi çekermi ???

Hocam b/g/n olması yetmiyor mu?

Bi' arkadaş apartmanın önüne geldiğinde Wi-Fi'ın çekmeye başladığını söylemişti.
  • quote:

beyler bu tabletin wifi si b.g.n neden a.b.g.n değil ve 1 kat yukarıdaki modemi çekermi ???

Abgn değil çünkü a çok eskidi artık.Ayrıca laptop nerden çekerse buda ordan çeker.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Hocam b/g/n olması yetmiyor mu?

Bi' arkadaş apartmanın önüne geldiğinde Wi-Fi'ın çekmeye başladığını söylemişti.

peki birşey sorcam tabletler ile ilgili hiç bilgim yok. bu fiyata bu donanımlı 10 inç tablet varmı piyasada ??
  • peki birşey sorcam tabletler ile ilgili hiç bilgim yok. bu fiyata bu donanımlı 10 inç tablet varmı piyasada ??
  • quote:

peki birşey sorcam tabletler ile ilgili hiç bilgim yok. bu fiyata bu donanımlı 10 inç tablet varmı piyasada ??

ASUS Transformer tabletlerde Tegra işlemci olduğunu biliyorum. Diğer özelliklerini bilmiyorum.

Bi' arkadaşta TF300'lü modellerinden biri var:

Fiyat olarak da 200-300 daha fazladır.
  • quote:

Teknosa bir ara kampanya yapmıştı,700 TL'ye 12 taksit abime aldık Asus TF300'ü.

İlla 10 inç istiyorsanız bütçeyi biraz daha zorlayın,Nexus 10 alın.Muhteşem bir alet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba.

Ah ah... Konuya sahip çıkan yok ki güzel paylaşımları ilk sayfaya eklesin !

Daha önce ben de yazmıştım,HDD bağlayabilmek için senin yazdıklarının dışında ya adaptörlü USB Hub lazım,ya da Y şeklinde çift USB başlı ara kablo lazım.

USB'nin bir ucu fazladan güç alacağı bir porta bağlanırken diğer ucu da HDD'ye bağlanmalı...

• fiyat max 550 . peki 300 ile 550 civarı oyunları kaldırabilcek iyi bir cihaz varmı 7 inç 10 inç farketmez
  • quote:

fiyat max 550 . peki 300 ile 550 civarı oyunları kaldırabilcek iyi bir cihaz varmı 7 inç 10 inç farketmez

Nexus 7 , aradığın cihaz bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e d d a i

quote:

fiyat max 550 . peki 300 ile 550 civarı oyunları kaldırabilcek iyi bir cihaz varmı 7 inç 10 inç farketmez

şimdi araştırırken gördüm daha ucuz olarak aional flame yada auroi yi tercih edebilirmiyim nexus ile arasında çok fark varmı ??
  • quote:

quote:

quote:

şimdi araştırırken gördüm daha ucuz olarak aional flame yada auroi yi tercih edebilirmiyim nexus ile arasında çok fark varmı ??

Ya ustam ne yaptın? Hiç Nexus ile Ainol karşılaştırılır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

quote:

quote:

Ya ustam ne yaptın? Hiç Nexus ile Ainol karşılaştırılır mı?

Adam bildiğin ferrari ile doğanı karşılaştırmış.

• Arkadaslar nerde hata yapiyorum , normalde otg ile olmadi gittim usb hub aldim yine gormuyor yine gormuyor.

nexus media importer ve harddisk formatta degistirildi.

• arkadaşlar nilkin marka kılıf aramaktayım, ilgilenenler pm ile iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Arkadaslar nerde hata yapiyorum , normalde otg ile olmadi gittim usb hub aldim yine gormuyor yine gormuyor.

nexus media importer ve harddisk formatta degistirildi.

Tabletin gücü HDD'yi karşılamıyor. Y şeklinde USB kablo almalısınız. Eğer HDD'nin ekstra güç girişi olsaydı böyle bir probleminiz olmazdı.
  • Tegra 3 ile mali 400 hangisi daha iyidir.Yabanci forumlarda aralarinda pek fark yok gibi.Kimiside oyunlarin tegra icin gelistirildigini filan yazmis.Ama grafiksel olarak aralarindaki farki anlatacak kaynak bulamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starex_01 -- 21 Mart 2013; 14:39:46 >
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.