Şimdi Ara

Google & Asus Nexus 7 Tablet [ Ana Konu ] (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.948
Cevap
97
Favori
456.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus Google Nexus 7 de kampanya başlamış.. düşünen arkadaşlar varsa bilgisi olsun;

http://www.ebrarbilgisayar.net/Urun/Asus-Google-Nexus-7-1B053A-Tegra3-Tablet-pmu240860.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsheitan

Asus Google Nexus 7 de kampanya başlamış.. düşünen arkadaşlar varsa bilgisi olsun;

http://www.ebrarbilgisayar.net/Urun/Asus-Google-Nexus-7-1B053A-Tegra3-Tablet-pmu240860.html

8 Gb olması kötü . 16 veya 32 Gb lik düşünülebilir.
  • beyler android 5.0 ın ne zaman geleceğini bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DhAk

Arkadaslar otg kablo almayi dusunuyorum. Sanirim cogunluk yurt disindan aliyor fakat ben hepsiburadada ve baska sitelerde de gordum. Aralarinda baya fiyat farki vardi. Hepsiburada 14 tl civari, baska sitelerde 7 tl vs. Bunlarin bir farki var midir veya gidip mediamarktten herhangi bir otg alsam sorun yasar miyim?

Gectigimiz gunlerde mediamarktte klavyeli kilif gormustum fakat otg alip klavye disinda diger usb aksesuarlari da baglayabilmek daha kullanisli olur diye dusundum.

@iwanthidan ekran parlakligi gayet iyi, sahsen bende herhangi bir yorulmaya yol acmadi :)

ben hem yurt dışından otg aldım hemde burdan aldım aralarında hiçbir fark yok

• Custom Rom ve Tema tavsiyesi:

[ROM][4.2.2] SmoothROM v5.0-Smoothest ROM-Deodex-Zipalign-Tablet UI-Stable
    http://www.shiftpda.com/showthread.php?tid=11020

iOS 6.0 Theme
    http://www.shiftpda.com/showthread.php?tid=11023&pid=78410#pid78410
  • quote:

Orijinalden alıntı: sticer12

beyler android 5.0 ın ne zaman geleceğini bilen varmı

mayis diye aciklama yapilmisti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen yardim edin, bu nexus 7 de tasinabilir HDD yi USB Den bagliyorum bi program vasitasiyla dosyalar görüyor fakat acmiyor yani calistirmiyor.bunun sebebi nedir ? veya nasil calistirabilirim ? Bilen varsa ve yazar sa sevinirim... Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cihazı bende bugün aldım, yalnız şöyle birşey farkettim, ilk açılışta ekranın alt kısımlarında gri tonlarda ve açıldıktan sonrada ayarlar kısmına girdiğimde, aşağı yukarı hareke gezince gri arkaplanda dalgalanmalar farkettim, bu bir sorunmudur yoksa herkesde mevcutmu. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gedizz

@Friedrich Engels
    Bugünlerde aktif olarak kullanmayı düşünüyorsanız almaya bakın.Yabancı site ve android dergilerinde fiyat/performans olarak defalarca yılın ürünü olarak değerlendirilen bir tablet Nexus 7. Ben eşime aldım ve çok memnun.

Mutlaka bundan sonraki ürünler daha da üstün olacaktır;teknolojinin sonu yok...Ben bu fiyat /performans oranını kaçırmak istemedim.

Bir de Nexus serisinde kısa vadede gelecek modellerde de sd kart girişi olmayacağı tahmin ediliyor.Bu da aklınızda olsun.

Hocam sanırım Karşıyakalısın.

Cihaz hakkında söylediklerine aynen katılıyorum.

Eklemek istediğim tek şey daha önce de yazdığım gibi Nexus cihazlarda harici hafıza kartı desteği hiç olmayacak. Google'a kalsa firmalara da kullandırmayacak.

Bu nedenle son çıkan özellikle üst seviye cihazlarda hafıza kartı desteği yok. Samsung ise kendi inisiyatifiyle koyuyor.

Ancak bu kartlara uygulama taşınması veya direkt uygulama yüklenmesi sorunlara sebep olabiliyor. Zaten güncelliğini korumaya çalışan bir çok kalburüstü uygulama da güncellemelerle hafıza kartına kurulmayı veya taşınmayı aktif olmaktan çıkardılar. Sadece; resim, müzik, video, belge vb kişisel dosyaların depolanması daha uygun olmaktadır ki bu da bence gayet yeterlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ersinkaya1903

quote:

Orijinalden alıntı: bayay

Nexus 7 tableti eni aldom. 4.1 sürümüyle geldi.sürekli 4.2 güncellemesi istiyor. Sizce yükleymmi yüklemeye değer mi. Bir incelemede bu sürüm yavaşlatıyor demişti. Sizde nasıl oldu. Yavaşlama var nı

ben yukledim 4.1 e alismadan sende 4.2 yi yukle ben yukledim bende burda soru sordum yukle dediler yukledim pisman deil yavaslama 0

4.2.2'de sistem tamamen toparlandı.

Google'ın 4.1 Jelly Bean'i bırakıp 5.0 Key Lime Pie'a geçmemesi için herhangi bir neden kalmadı.

Yaz mevsimi başında kısmetse onu kullanıyor olacağız. Başta sorunları elbette olacaktır ancak sonradan 4.1 JB gibi toparlanacaktır.

• Kart benim için önemli değilde, 1-2 ay sonra üst model gelir. Şu an aldığım modelin fiyatı düşerse kötü olurum.

Zaten avanta bi para geliyor 150 euro kadar üstüne 50 koyup almayı düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakir Kemancı

arkadaşlar cihazı bende bugün aldım, yalnız şöyle birşey farkettim, ilk açılışta ekranın alt kısımlarında gri tonlarda ve açıldıktan sonrada ayarlar kısmına girdiğimde, aşağı yukarı hareke gezince gri arkaplanda dalgalanmalar farkettim, bu bir sorunmudur yoksa herkesde mevcutmu. teşekkürler.

Düz çizgili dalgalanmalarsa normaldir.

Jelly Bean versiyonunda standart o durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich Engels

Kart benim için önemli değilde, 1-2 ay sonra üst model gelir. Şu an aldığım modelin fiyatı düşerse kötü olurum.

Zaten avanta bi para geliyor 150 euro kadar üstüne 50 koyup almayı düşünüyorum...

Fiyatı mutlaka düşecektir. Yapacak bir şey yok.

Bunu sıkıntı yapacaksan almayıp yeni cihazı bekleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

arkadaşlar cihazı bende bugün aldım, yalnız şöyle birşey farkettim, ilk açılışta ekranın alt kısımlarında gri tonlarda ve açıldıktan sonrada ayarlar kısmına girdiğimde, aşağı yukarı hareke gezince gri arkaplanda dalgalanmalar farkettim, bu bir sorunmudur yoksa herkesde mevcutmu. teşekkürler.

eyvallah hocam yüreğime su serptin valla. tavsiye edeceginiz, kilif ve film varmi? onceden aldigim 7'' standart seffaf film buyuk geldi cihaza bu yuzden bol baloncuklu ekrana sahibim, birebir uyumlu mat film ve kaliteli killif ariyorum. orjinal travel kilifi tavsiye edemisiniz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

eyvallah hocam yüreğime su serptin valla. tavsiye edeceginiz, kilif ve film varmi? onceden aldigim 7'' standart seffaf film buyuk geldi cihaza bu yuzden bol baloncuklu ekrana sahibim, birebir uyumlu mat film ve kaliteli killif ariyorum. orjinal travel kilifi tavsiye edemisiniz?

Hocam NILLKIN kılıf kullanıyorum. Arkadaşa eBay'dan aldırttım.

Ekran koruyucu kullanmıyorum.

• 3G li nexus 7 güvenilir nerelerde bulunur? ben bulamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eflatoon

3G li nexus 7 güvenilir nerelerde bulunur? ben bulamıyorum...

İstanbul Bilişim'de vardı galiba.

Onun haricinde biraz zor. Malum, IMEI'si olduğu için kayıtlı olması gerekiyor ve ÖTV farkı ekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_citekci

Arkadaşlar lütfen yardim edin, bu nexus 7 de tasinabilir HDD yi USB Den bagliyorum bi program vasitasiyla dosyalar görüyor fakat acmiyor yani calistirmiyor.bunun sebebi nedir ? veya nasil calistirabilirim ? Bilen varsa ve yazar sa sevinirim... Şimdiden teşekkürler

Yaa arkadaşlar şu benim soruma cevap verecek bi Allahın kulu yok mudur yaw, bi türlü bulamadım. yardım edin lütfen...
  • quote:

quote:

Arkadaşlar lütfen yardim edin, bu nexus 7 de tasinabilir HDD yi USB Den bagliyorum bi program vasitasiyla dosyalar görüyor fakat acmiyor yani calistirmiyor.bunun sebebi nedir ? veya nasil calistirabilirim ? Bilen varsa ve yazar sa sevinirim... Şimdiden teşekkürler

Yaa arkadaşlar şu benim soruma cevap verecek bi Allahın kulu yok mudur yaw, bi türlü bulamadım. yardım edin lütfen...

Hddnin istediği akımı karşılayabilirmiki Nexus 7? Bence sorununuz bu, Flash disk falan neysede HDDnin motoru baya zorlayacaktır sizin aleti, yetersiz akımla HDD'ye zararda verebilirsiniz bence riske atmayın.

• Benim alette daha önce dediğim gibi şarj sorunu vardıi sonra dışardan değil aletten güncelleme yaparken güncelleme bittikten sonra siyah ekran geldi ve sanırım alet brick oldu garanti bunu halledermi sizce. batarya ve ses cızırtısı srunuda vardı.
  • 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.